Хитринки за всякакъв случай - 38

  • 37 854
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 41 165
За дънки не, но за тъмно син спортен панталон на ММ. Съвсем добре се получи. Даже доста силен стана цветът.

# 676
  • Мнения: 39 466
Да, аз от години боядисвам любимите си черни дънки. Стигнах до извода, че сивата боя ги прави по- красиво черни, а не черната такава. Но ползвам евтина боя от железариите.

# 677
  • Мнения: 4 423
Да, аз от години боядисвам любимите си черни дънки. Стигнах до извода, че сивата боя ги прави по- красиво черни, а не черната такава. Но ползвам евтина боя от железариите.
И не изпуска, не ти боядисва краката, не ти е докарала алергия и т.н. ? Мен това ме притеснява. Специално за дрехи ли е?

# 678
  • Мнения: 39 466
Не изпуска, не ми боядисва краката, не ми е докарала алергия и е за дрехи.

# 679
  • Мнения: 4 547
Ради,
Ето клипче за блузата, използвани са ластици и безопасни игли:
https://youtu.be/euQvvnEszXg?si=Cp5UmIl_KMOMBSKZ
На мен ми излиза реклама на ДМ, когато последвам линка.

# 680
  • Мнения: 4 423
Ради,
Ето клипче за блузата, използвани са ластици и безопасни игли:
https://youtu.be/euQvvnEszXg?si=Cp5UmIl_KMOMBSKZ
На мен ми излиза реклама на ДМ, когато последвам линка.

А сега се. И на мен, но не знам защо.
Втори опит:
https://youtu.be/Tk7u_NgXCMw?si=xYpYqFFjt8CH_xuh

# 681
  • Мнения: 12 177
Имам няколко чифта черни поизбелели дънки. Дали ще се освежат с тези препарати? Страхувам се да не станат на петна или да започнат да пускат боя, или пък да миришат лошо. Специално за дънки някой пробвал ли е?
Ползвам боя Симпликол в пералнята, скъпичка е, но резултатът си заслужава. Последно взех от Метро.

# 682
  • Мнения: 104
Супер, благодаря за съветите! Ще пробвам боята със сигурност. Черните дънки каквото и да правя не мога да ги опазя от избеляване. Имам чувството, че избеляват дори и когато стоят закътани в гардероба без да ги нося. Пера ги винаги отделно с препарат за черно пране, но изобщо не смятам, че тези масови препарати от супермаркетите правят нещо специално за цветовете.

# 683
  • Мнения: 885
Баба много дрехи си боядисваше с черна боя, купувана от щандове за кинкалерия. После ги переше, като слагаше оцет за фиксация и да не пускат боя дрехите при другите пранета. Брат ми миналото лято си боядисва панталони и се получи добре.

# 684
  • Мнения: 1 896
Има ли нещо с което могат да се прогонят котки от двора 😁😁??

# 685
  • Мнения: 1 231
Има ли нещо с което могат да се прогонят котки от двора 😁😁??
Аз ти пръскам с водна базука, като ги видя. На 2 съм им взела страха. JoyНапълниха ни с бълхи.

# 686
  • Мнения: 1 896
Има ли нещо с което могат да се прогонят котки от двора 😁😁??
Аз ти пръскам с водна базука, като ги видя. На 2 съм им взела страха. JoyНапълниха ни с бълхи.
Хахаха,трябва им нещо по хард не бягат от вода напръскаш ги и се връщат.Може би някаква миризма или препарат който да ги отблъсква да не пристъпват в двора😁

# 687
  • Мнения: 1 231
Има ли нещо с което могат да се прогонят котки от двора 😁😁??
Аз ти пръскам с водна базука, като ги видя. На 2 съм им взела страха. JoyНапълниха ни с бълхи.
Хахаха,трябва им нещо по хард не бягат от вода напръскаш ги и се връщат.Може би някаква миризма или препарат който да ги отблъсква да не пристъпват в двора😁
Зелени някакви гелчета купувахме, уж ги отблъсквали тц. И с оцет съм ти пръскала хаха. Няма отърване

# 688
  • Варна
  • Мнения: 698
  Написах в търсачката ,,срещу котки" и такива чудесии видях, че не ми се слага линк...

# 689
  • Мнения: 1 116
Има ли как да премахна печата от бели кокоши яйцца 🐣

Общи условия

Активация на акаунт