Хайде на театър - 11

  • 41 770
  • 685
  •   4
Отговори
# 585
  • Мнения: 29
Какво ти хареса в този филм?
Откровеността и очите на колегите и приятелите на Шамли. Не само за него като човек приживе и изненадващата му загуба, но и на дълбоко влизат в това какво е тази професия артист, какво е театъра... Чак на някои моменти шокиращо звучи. И виждаш, че хората говорят истината, за която ние като обикновенни зрители, може и да се досещаме, но не толкова навътре зад кулисите... Доста от разказите са забавни, цветни. Филма не звучи като погребален марш или не знам как да го нарека... Изненада ме и за миг не ми стана скучно,  не ме остави равнодушна. Филм направен с инстинкт и сърце. А и видях в различна светлина доста от известните лица... Абе хубав е.  Аз харесвах  много Йосиф Шамли като актьор. Изглеждаше скромен, а същевременно играеше с голям плам на сцената.

# 586
  • Мнения: 404
Присъидинявам се към мнението на Тилда за филма за Йосиф Шамли. Аз го гледах по време на предния София филм фест. Мен много ме докосна и много не натъжи всъщност, все още се сещам за много от нещата, за които разказваха приятелите му. Не само за него самия, но и като цяло за това какво значи да си актьор в България и то такъв, който не обича халтурките и парите от тях. Аз също го харесвах и препоръчвам филма.

# 587
  • Мнения: 2 789
Радвам се, че ви е харесал, моя милост работи неуморно по постпродукцията на този филм.

# 588
  • Мнения: 377
Понякога Касиел има проблясъци, най-вече като режисьор.

# 589
  • София
  • Мнения: 633
Здравейте, имам един билет в повече за довечера - Топлоцентрала, постановката е Prima Facie. Ако някой има желание, моля на лични да ми пише.

P.S. Билетът е заявен. Хубав ден!

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 13:11 от jabanka

# 590
  • Мнения: 29
Радвам се, че ви е харесал, моя милост работи неуморно по постпродукцията на този филм.
Ооо колко вълнуващо! Значи си имаме професионалист във форума!А добре де, можеш ли да споделиш какви точно са звездите като хора, когато работиш с тях извън публичния им образ. Режисьора строг ли е? Актьорите капризни ли са? Истинска истина ли е това, което гледаме или игра пред камерата? Защо толкова се бави един филм от снимките до премиерата? В какво точно се състои постпродукцията както ти я нарече?

# 591
  • Мнения: 2 789
1. Не съм присъствал на снимките и не мога да коментирам поведението на актьорите и подхода на режисьора.
2. Предполага се, че казаното е истина предвид това, че филмът е документален.
3. Времето за постпродукция се определя от сложността на отделните компоненти: монтаж, звуков дизайн, цветни корекции.

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 1 388
Здравейте любители на театъра!
Моля за отзиви за "Зимата на нашето недоволство".

# 593
  • София
  • Мнения: 6 706
Хубава пиеса, абсолютно класическа, върви си по романа принципно. Не съм голям фен на Блатечки, но прави доста добра роля тук.

С много смесени чувства съм от вчерашното посещение на Елементарните частици на Уелбек в Народния, имаше неща, които ми харесаха, но на моменти имах чувството, че актьорите декламират откъси от книгата. Може да не ми е бил ден, знам ли, повечето от компанията харесаха пиесата. Сценографията беше много добра, актьорите също играха добре, дори не мога да определя какво ми липсваше, но нещо определено липсваше.

И да похваля Театър София и по-специално ПР/маркетинг отдела им - скоро купих билети и незнайно защо, отстъпката им за м. май не проработи, написах им мейл, че не се е получило и че платих пълната сума на билетите, вместо с 30% надолу. Не, че е много важно, но специално изчаках този 1 май да купя билети с намаление. Joy Обадиха ми се преди малко, казаха защо според тях се е получило така /вероятно нещо не съм направила както трябва при регистрацията/, и ми предложиха 2 безплатни билета за постановка по мой избор. Мило беше. Heart Eyes

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 12:14 от Olive

# 594
  • Мнения: 51
Какво бихте препоръчали в Младежки театър "Николай Бинев"?

# 595
  • София
  • Мнения: 9 946
Дон Кихот
, 90мин Grinning

# 596
  • Мнения: 10
Здравейте! За жалост, трябва да се разделя с два билета за постановката "Това не го казвай!" с участието на Теодора Духовникова и Захари Бахаров. Датата е 16 май, а мястото - Кино Люмиер. Ред 10, място 3 и 5. Билетите са по 40 лева. Ако някой прояви желание, нека се свърже с мен Simple Smile

P.S. - продадени

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 22:05 от gabbykrumova

# 597
  • Мнения: 12
Подарявам билет за КЛАС СТАНИ, КЛАС МИРНО за 16.05, Варна

https://www.eventim.bg/bg/bileti/klas-stani-mirno-varna-the-bric … 91B98tdMoUdJC54-O

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 17:04 от фрох

# 598
  • Мнения: 2 155
Разочарована съм от постановката "Пет жени с еднакви рокли".
Много добра актьорска игра, но вулгарни и цинични
думи. Добре, че не бях със
синът ми. Вечерта ми беше
пълен провал.
Мнение за "Стъпка по стъпка"?

# 599
  • София
  • Мнения: 6 013
Донки Хот Joy Joy все се сещам..

Общи условия

Активация на акаунт