Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 2

  • 35 891
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 183
На датата , на която имам дръпнати пари от тему аз нямам направена поръчка.Както и да е , картата е блокирана и банката е информирана.

# 706
  • Мнения: 240
Писала съм, но ще повторя. Случи ми се да ми дръпнат пари, но не от Тему. Трябва да подадете жалба от сайта на банката, поне така беше при мене. Банката ми върна парите. Но си беше добавила такси за превода за дръпнатите пари, таксата беше нещо дребно, примерно 1,60.

# 707
  • Мнения: 2 961
Току що получих съобщение, че утре ще ми бъде доставена поръчка от 24 март.

# 708
  • софия
  • Мнения: 25 657
На датата , на която имам дръпнати пари от тему аз нямам направена поръчка.Както и да е , картата е блокирана и банката е информирана.
Не е задължително парите да бъдат дръпнати/блокирани в деня на поръчката. Сравнихте ли сумата със сумите по направени поръчки?

# 709
  • Мнения: 183
Разбира се , че съм ги сравнила и има разлики.

# 710
  • софия
  • Мнения: 25 657
Само питам. Няма откъде да разбирам.
Разлики може да има от превалутирането.

Пак мога да посъветвам да не се запазват данни на карта, особено ако не е виртуална или еднократна Револют, в никой сайт.

# 711
  • Мнения: 1 253
Пари от картата са ми дърпали и на мен, не особено големи суми, но неколкократно за кратък период. Не беше от сайтове. И е ужасно неприятно обяснението пред банката, все едно аз ги бях откраднала. По принцип не държа пари в картата, ама тогава имаше някакви. Възстановиха ми ги после. Обаче пък си плащаш издаването на нова карта.

# 712
  • софия
  • Мнения: 25 657
При мен се е случвало да ми дръпват малка сума пари без да съм правила поръчка. Блокирана е сума за поръчката и когато се дръпне от търговеца се налага корекция, заради курса на валутата. Но е било броени пъти.

# 713
  • Мнения: 1 579
Тему си дърпат парите по странен начин, но накрая излиза сметката.
И аз съм си мислела, че неправомерно са правили плащания, но после се вижда, че просто не дърпат цялата сума за поръчката, а на части.
Ама аз и добавям още артикули след като съм направила голямата поръчка, та може и затова така да е при мен.
Картата ми за пазаруване си я зареждам с определена сума и си правя сметката така колко съм похарчила.
Като свършат парите - проверявам къде съм ги изхарчила за боклуци и чакам следващия месец Joy

# 714
  • Мнения: 6 809
Ето линк за прахосмукачката. Моята беше за десетина лева.
https://share.temu.com/l88RDte68oA

Щерката е доволна от дрехите. Стоят и' добре. 😊

Аз плащам с виртуална карта. Зареждам със сумата, която е в количката, плащам, най-много до левче да остане във виртуалната карта. Получавам съобщение във Вайбър за плащането, също и на мейл.

# 715
  • Мнения: 791
Защо нямам опцията за корекция на цената и възстановяване в Тему ами само в картата ..... ? Писах на бота , след един голям фермат това което разбрах беше , че е заради сигурност ....

# 716
  • Мнения: 36 050
аз си писах и с човек, отговори ми, че различните доставчици имат различна политика, което не е вярно - чак когато получа пратка, ми дава възможност да получавам по салдо, но тогава корекциите вече са малки или част от продуктите са спрени за конкретния доставчик
не запазвам картата и не искам да получавам по първоначалния метод за плащане, затова се чувствам прецакана - може да е с 5 лв, но усещането си остава - уж може, но не точно

# 717
# 718
  • Асеновград
  • Мнения: 3 114
Ако не ги вземете на момента , не се ли трупат? И после да ги пренасочите към Тему кредит. Не съм ги оставяла досега , но наистина има моменти когато автоматично иска да ги връща на карта. Откакто я махнах от запаметени не ми е излизала такава опция.
Моите пратки от 6ти си седят без да се обновят. Даже митническа не са минали.

# 719
  • Мнения: 36 050
ако не вземеш на момента корекцията по салдо, след няколко дни цената се вдига и вместо 5 лв взимаш 0.13 лв (примерно), което за предмет от 20 лв. е сериозна загуба

Общи условия

Активация на акаунт