Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 16

  • 37 406
  • 309
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 078
Дивия променя датата на излъчване ще бъде в събота 4 май ще бъде.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 16:10 от itshristina

# 286
  • Мнения: 7 882
Специално за Пепелчето. Blush
Пепелче, няма да повярваш- Братчетата са продължени и ще имат 5 сезон! Joy

Не, не вярвам. 😂 😀
Мислех, че изтрепаха целия актьорски състав в сериала, и всичко живо извън него. 😂
Явно има някаква извънземна сила, която го крепи, ще взема пак да го гледам. 😂

# 287
  • Мнения: 27 568
Пепелче Heart Eyes Тешекюлер за поздрава от НЧ:sunglasses: Няма да се уморя да пиша и казвам, че е като виното. Класно и отлежало отпиваш на леки глътки или на екс.
Направо по телепатия го повиках.. Heart Eyes

Правилно си усетила ветеринарката, че се вкопчи в Гаддара и ревнува.
Повечето от нас не я харесваме нито ,като образ ,нито като  актриса и визуално също. Има големи критики в мрежите. Равен и скучен образ за нуждите на сценария и запълват време.  Ако остане до края на сезона не знам какво ще я правят?  Такива са най опасни, когато любовта е несподелена и ти разбият сърцето. Той не й е давал надежди..  Явно си помисли, че може да има нещо между тях след първата им среща в клиниката и осъмнаха на пейката в парка. Дахан уби баща й той не знаеше това разбра го като го помоли да я придружи на погребението и после се изненада, като видя снимката му.  Баща й е лъгал и не й е казал с какво наистина се занимава търгува с органи незаконно.  После я спаси от едни, които я преследваха и Лейля си помисли, че я харесва и закриля.  Дахан изпитва вина към нея.  Красавеца  има очи и сърце само за Айдан , но сценариста мъж не го бива в романтиката и това е. Има нежна и дългоочаквана целувка на АйДах:kissing_face: Иначе пише брутални екшън сцени и хумористични лафове. В Гаддар има от всичко и това най много се харесва на феновете и зрителите. Вкарват се и социални теми по реални случаи и това също отличава сериала. Мъжкият каст и образи поддържат сериала и интереса . Много добре структуририрани са.  Чачи - Дахан е като фантастичен супер герой  и започна да му харесва да изпълнява поръчки . Убива хора , но такива които са от мафията и са психопати, нараняват невинни хора и тормозят и пребиват . Енвер приятно изненада всички с непоколебимата си любов и си спечели уважението и мястото в семейстевто на Дахан. Помага и на супермена.. Месут е плямпало и те изнервя ,но е истински и верен приятел и досега не е предал Гаддара. Радва се и се кефи на супермена , който се бори за справедливост.  Мечтае да срещне своята половинка и е нарисувал портрет. Като вкараха Ибо там вече е взривоопопасно.  Уур Йелдараръм е Курт , този който яде само солети. Страхотен е в екшън сцените , той е координатор на тях в сериала и работи предимно за Ай  Япъм . Войната и Отмъщението между Дахан и Коркут е в разгара си.  Сега в еп.14 тая вечер ще е още по напечено и инфарктно. Коркут изгуби и двамата си братя и озверя още повече. Той няма повече какво да губи, но Гаддара има и сега психото ще  използва слабото му място.
 Курт се влюби в Лейля ей така от раз от нищото за да изпита така желаната душевна болка . Актрисата не пасва на темперамента на Ибо и героят му.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 18:45 от femmi2

# 288
  • Мнения: 1 792
Пепелче,тамън на време стана тая работа-във втори сезон
Подготвят се за трети
Но,в последно време така играят,така са се разиграли,че всичкия яд за тъпия сценарий се изпарява
Красива двойка и невероятен Баръш Бакташ
Пускам кратко видео за който го интересува

https://vk.com/kancicekleri?z=video-188894017_456242860%2F2c5d86 … l_wall_-188894017

Тези дни бях в Истанбул
Никой не срещнах -да си кажа....Sweat Smile
Но,този път посетих места,на които не бях ходила и се влюбих още повече в този град на противоположностите
Мога с часове да съзерцавам красотите му.
Обожавам Истанбул

# 289
  • Мнения: 7 882
Вал, ☀️ не знаех, че сте "навъртели" два сезона.
А той и тя и в живота ли са двойка или за други съм чела нещо такова.
Иии... чакаме в истанбулската тема разказ, нали знаеш? 😀 😀

# 290
  • Мнения: 1 792
Пепелче,не са двойка.Той е семеен от две години.
Ще се отчета,няма как в истанбулската тема

# 291
  • Мнения: 1 847
Сериалът Присъда е закупен в България. Още не се знае коя телевизия го е закупила.

# 292
  • Мнения: 1 620
Безгранична любов
Официално се отказах от сериала тази вечер. Това е толкова голямо падение за мен, че разбирам защо на Мирай й изчезна хъса да играе. Като буца лед е. След като и Явуз и Фикрет ги убива Тамер, предполагам, че Зейнеп е следващата.

# 293
  • Мнения: 5 672
Безгранична любов

Няма как да убие Зейнеп, все пак е главна героиня, а предстои втори сезон. За Фикрет и Явуз не е сигурно, че ги убива- това е само фрагман.
Серията ще гледам по-късно, с някакъв превод и ще пиша. В мрежата са във възторг. Някак не вярвам Мирай да е като буца лед, гледам я от 7 години, прекрасно е показвала и радост, и тъга, и любов, всичко.

За другите ми любимци- Жар птици вчера е бил последния снимачен ден. Оставам си без един много обичан сериал, въпреки залитанията на сценаристите във втория сезон, ще ми липсват героите и атмосферата. Heart





# 294
  • Мнения: 1 792
с пожелания за неспирни добрини по целия свят.
Честит празник, Христос Воскресе!

# 295
  • Мнения: 27 568
Светли празници , дружки ! Здраве , вяра мир и благоденствие на Земята ! Hands Pray



Статия от Бирсен Ант .

Не само при комшийте е криза  при тях жестоката инфлация и ниска  турска лира ги съсипва независимо от печалбите от туризма. При нас цените растът  в Турция спадат.  
 

Икономическата криза удари тежко пазара на сериали, това лято няма да се снимат летни сериали, а през септември сериалите ще намалеят.

Пазарът на телевизионни сериали в Турция, която е страната, която продава най-много телевизионни сериали в света след Америка, започна да бъде силно засегнат от нарастващите разходи. Цената на епизод от телевизионни сериали, която струваше 1 или 1,5 милиона преди три години, сега надхвърли 10 милиона TL. Както във всеки сегмент на страната, производствените разходи, заплатите на актьорите, заплатите на сценаристите, режисьора и техническия екип са се увеличили 10 пъти на пазара на телевизионни сериали .

Обратно на тази ситуация , таксите за реклама не се увеличават със същата скорост , както в миналото (това е причината сериалът да е дълъг 120 минути и сериалът да се снима с 2 екипа) . Тази ситуация накара повече сериали да имат своя финал, особено тази година. Когато телевизионните сериали не можаха да покрият разходите си с рекламата, която събраха по време на излъчването им, каналите започнаха да завършват сериалите по-бързо, ако нямаше гаранция за международни продажби.  Цялата тази финансова ситуация се отрази на подготовката за летния сериал. Според последните новини ARC Film и D Media се отказаха в последния момент от проектите си за летни сериали, които планираха да заснемат това лято, в последния момент поради нарастващи разходи. Освен ако няма ново развитие, тази година няма да се снимат летни сериали.



Снимките на дигиталният крими проект с Хазал Кая  и Чаалар Ертагул стартират на 15 - ти май. Успех на екипа. Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 14:50 от femmi2

# 296
  • Мнения: 5 672
Честити ни Великден и Гергьовден, група! Flowers Four Leaf Clover
Здрави да сте и да има благоденствие за всички хора по света! Blue Heart

Феми, благодаря за инфото за летните сериали. Жалко, друго си е да има нещо весело, шаренко, позитивно. Не само на мен ще ми липсват, убедена съм.
Обаче нещо ми идва наум. Аз ако съм един турски продуцент, сега, както всички се кълнат, че няма да правят летни сериали- ще взема да подготвя един и ще го пусна изненадващо. Smiley Ще има прилична гледаемост, сигурна съм. Няма да има рекорди, но няма начин всички да гледат олимпиадата, футбола или да са цяло лято на турската Ривиера. Grinning
Все на някой ще му се гледа нещо пъстро и неангажиращо- история в малък град, или пък в  някоя махала на големия Истанбул, или пък шеф на холдинг и служителка от бедно семейство- класика в жанра. Grinning Да не е на скъпа локация, да са по-евтини актьори, може и някои неизвестни да пуснат. И- готово. Ще изненадат конкуренцията. Grinning
Дано и някой продуцент си го мисли това. Blush

# 297
  • Мнения: 27 568
Онче Hug мисля, че някой от продуцентите ще заснеме летен ромком и тази година  и някой турски канал ще го купи ..  Рекламите и печалбите се определят от рейтингите . Продуцентите печелят много от продажби навън , някой се договарят и за процент от канала , който ги излъчва ..

Ще се справят и с това комшийте .. Може би е добре да намалят производството , пазара се пренасища така. Изчерпаха се сценаристи и истории. Има разбира се качествени и добри продукции . Някой сериали са прекалено скъпи и заплати , хонорари ... наеми на къщи , качествена техника. Бирсен често пише че ''Гаддар'' с Чачо е високобюджетен проект и канал и продуцент още мислят и изчакват за рейтингите за втори сезон ..  Засега сериала върви добре и ще продължи до лятната ваканция въпреки, че има слухове за по -рано от това. Заплетоха се още екшън истории и драми има още интересни неща да се случат и видят. Труда за тв е различен от тези на платформите .. Ако имаш един,  два дни почивка пак добре и затова актьорите  бягат на платформи имат свобода без цензура... Там си сигурно и гарантирано, че проекта ти няма да го спрат от нищото.  И на мен ми се гледа нещо весело , забавно  и романтично без  драми, летните сериали ги превръщат в такива.   Отдавна не мога да си харесам нищо , а какви класики имаше преди .. и не само за летните ромкоми , но и останалите жанрове. За да ме привлече нещо е важно и взаимодействието , енергията, химията, актьорските качества и добрата режисура.


Официален трейлър на филма Sen Büyümeye Bak по Нетфликс  

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 22:13 от femmi2

# 298
  • София
  • Мнения: 30 171
Здравейте,
не обичам ежедневни сериали, ама изобщо, но загледах "Kan Çiçekleri" и двойката в главните роли ми допадна. Искам да попитам "Rüzgarli Tepe", дали също е с добър замисъл и изпълнение? Гледа ми се нещо за релакс преди сън.

# 299
  • Мнения: 1 145
Здравейте,
не обичам ежедневни сериали, ама изобщо, но загледах "Kan Çiçekleri" и двойката в главните роли ми допадна. Искам да попитам "Rüzgarli Tepe", дали също е с добър замисъл и изпълнение? Гледа ми се нещо за релакс преди сън.
Missence, и Rüzgarlı tepe e добър. ГГ са големи сладури. Главната женска роля я изпълнява младата актриса Cemre Arda и за нея това е първа роля, а актьорът Gökberk Yıldırım й е партньор. Много си подхождат .

Общи условия

Активация на акаунт