Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 50 378
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 23 214
Аз винаги правя консултация преди процедура, на място решаваме кое,как.Като ми разграждаха устата ми направиха тест и ме викаха на следващия ден за манипулацията.

# 751
  • Мнения: 230
Естетик клуб, Варна. PhilArt eyes и philart next (за деколте, шия, ръце и т.н.) се казват.
Тук сложих и ботокс на няколко зони, доволна съм.
При кой ходиш там? Михайлова ми прави устните, но сега обмислям консултация с Ганчева.
Аз съм по-доволна от Ганчева, препоръчвам я,има лека ръка,много е приятна и умерена.

приятна и умерена и много неопитна

# 752
  • Мнения: 66
И аз да потвърдя, че въпросите за тяло малко се пренебрегват.

Интересно ми е да чуя препоръки, от кои процедури сте доволни.
Искам да взема мерки за кожата на корема и бедрата да не провисне след сваляне на килограми след бременност.

# 753
  • Мнения: 13 027
Ами от никои в дългосрочен план. А съм дала нв малко пари за задника си. Криолиполиза 3-4 - на брич нула ефект. Венус Легаси цели крака дупе, на висока температура едва траех, ефект докато правех, заглаждане и намаляване на някои обиколки. Много скоро изходно положение. Велашейп 10 броя с още нещо комбинирах същото като горното, кратък резултат, много пари.
Най- много ефект съм имала от мануален антицелулитен и вендузи. Но нищо не имало уау ефект, че да го препоръчам.
Целулит чистя с 15 дни Гайдурков режима, по 3 л вода по 6-7 км тичане бавно или 11-13 км ходене. Плюс клекове по 100 на ден с лека тежест. Хидролес добавка. Това е.
То ако ставаше с машини би било чудно, при мен иска глад и пот😅

# 754
  • Мнения: 1 272
, здравейте, красавици. Някой има ли отзиви за колагеновият стимулатор Каризма? Скоро мисля да слагам, както и за Jovelook под очи?

# 755
  • Мнения: 425
Джаки, кой е режимът на Гайдурков, плодуването по Лидия Ковачева ли?

# 756
  • Мнения: 13 027
Не, малко пойче се “яде” до 2 кг пресни плодове и зеленчуци, до 40 гр накиснати сурови ядки, по 1/2 явокадо ям аз, правя го на дресинг с лимон, чесън, 20 гр ядки, внушавам си че е песто, заливам си зарзвата и ям😅 Сол никаква не може! 10-12 -15 дни карам после поне 4-5-6 захранвам.  След моя РД почвам ( средата на май) ударно и антицелулитни и пресптерапия за лимфата, яко чай и вода и ефекта е наистина чудесен, кожа, лице, дУпе, светват:) Аз заради ИР повече зеленчук ям, плод до обяд само.
След 10 ден ако продължа правя ден само на печена тиква без захар, с канела и накиснати орехи, начи това как ме отводнява не е истина:)
Прочети си в нета по подробно, че аз си карам малко по моя схема, да не те подведа.

# 757
  • София
  • Мнения: 6 468
На мен плодовете не ми действат добре на целулита. Яйчен фаст чисти страхотно при мен.От крио+ Велашейп бях супер доволна ( аз въпреки спорта и доброто хранене не мога да преборя едно натрупване в долната част на корема), но ефекта беше краткотраен, а парите са доста и за себе си не виждам смисъл.

# 758
  • Мнения: 425
И при мен плодовете носят целулит, но зеленчуков режим на Гайдурков ще пробвам.Благодаря ти, Джаки!

# 759
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Заповядайте в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1656683 Flowers Hibiscus

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт