Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 50 035
  • 759
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 45
ПБ серум при д р Ванеска правих аз,тази година пак ще направя, но не за двойна брадичка, а по линията на челюстта,стяга кожата. Ако е твърде голяма двойна брадичка, може би няма да стане с една процедура

# 616
  • Мнения: 561
Grinning Ето ме в защита на конците, мнение само и единствено от личен МОЙ опит! Всеки реагира различно.
Имам 6 зъбчати конци (тежката артилерия, като котви са) и около 60 линеарни косъмчета слагани във времето. Шия, долна част, средна част и очи.
Търпелив човек съм и всичко се е правило поетапно, не съм имала травми, неравности, сраствания и прочие. За миг не съм съжалила за избора си, овала ми изглежда по-добре, откакто бях на 30 (сега съм на 43)
Направих колаген благодарение на конците и няколко хибридни филъри. Качвала съм снимки назад във темата, уви, аз такъв вид снимки не пазя.
За конците с две ръце Grinning

# 617
  • Мнения: 819
ПБ серум при д р Ванеска правих аз,тази година пак ще направя, но не за двойна брадичка, а по линията на челюстта,стяга кожата. Ако е твърде голяма двойна брадичка, може би няма да стане с една процедура

Колко време се задържа ефектът от ПБ серума? Имате ли вече впечатления? Една процедура ли направихте и кога се вижда ефектът?

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 16:30 от Alia1

# 618
  • Мнения: 493
Здравейте.

Някой в групата правил ли е разграждане на торбички под очите с ензими? Препоръчаха ми го+ Морфеус.

А за малко, или средно увиснали бузи - също Морфеус и после Рестилайн, ако правилно съм запомнила……

# 619
  • Мнения: 1 813
A някой знае ли в България да оперират устни : лип лифт,повдигане и обръщане на ъгли?

# 620
  • Мнения: 3 704
Bug_Developer, точно така си представям че трябва да се получат нещата с конците - дръпва и закотвя. От шивашка гледна точка.

# 621
  • Мнения: 3 464
Интересно си е дали някой е реално доволен от слагани конци?
Аз чувам само отрицателни мнения около мен.

# 622
  • Мнения: 421
Аз съм слагала три пъти конци и съм доволна /в моя случай повече от Хармоника/.Конците не създават обем, лифтират точно там където е нужно, ако да поставени правилно и резултата винаги е видим / с други продукти чакам 3-4месеца и не виждам нищо по-добро, в моя случай с Радиес/.Минусите са, че има труден период на възстановяване и трайността им е шест месеца при мен.От Хармоника получих нежелани обеми от ХК и ефекта е утежнено и ръбато лице.От Радиес ми е поставяна половин доза на страна, което по-късно разбрах, че е недостатъчно за да има ефект.Пред страничните и непредсказуеми ефекти от филъри при мен, предпочитам конците.

# 623
  • Мнения: 436


Колко време се задържа ефектът от ПБ серума? Имате ли вече впечатления? Една процедура ли направихте и кога се вижда ефектът?
[/quote]

Един път годишно слагам аз, ефекта е най-различим след 2-3 седмици. Аз също слагам по линията на челюстта, харесват ми издължените лица.

# 624
  • Мнения: 819
Един път годишно, но една процедура ли? А от кой вариант сложихте - low или medium? Питам, защото на мен ми казаха две. Вече съм малко повече от 2 седмици и да, има хубав ефект, но не мога да преценя дали се разгърнал напълно. Обаче си трябва още една, ако това до сега е максимума.
Четох, че се правят 3-4 процедури на сайта им. Но не мога да се ориентирам за какви случаи.

Освен това, четох, че се слага и под очите, но мен толкова ме боля 2 дни, че не мога да си представя как ще се сложи под очи...

# 625
  • Мнения: 637
Момичета, слагам 0,5 мл в устните за трети път. Предните два пъти никакви проблеми нямах.Но сега виждам че започва да се заформя топче. На 5 ден след поставяне съм. Някакви масажи ли да правя,ще препоръчате ли нещо?

# 626
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета,

искам да ви попитам това под очите на Елза Патаки мигрирал филър ли е?

Много ги харесвам и двамата, прекрасно семейство, а и доскоро тя изглеждаше наистина страхотно. Сега обаче на последните снимки от преди няколко дни забелязвам тези "бабуни". Направо страх ме хваща да правя каквото и да е по лицето си. Само ботокс остава Sad

# 627
  • Мнения: 436
Един път годишно, но една процедура ли? А от кой вариант сложихте - low или medium? Питам, защото на мен ми казаха две. Вече съм малко повече от 2 седмици и да, има хубав ефект, но не мога да преценя дали се разгърнал напълно. Обаче си трябва още една, ако това до сега е максимума.
Четох, че се правят 3-4 процедури на сайта им. Но не мога да се ориентирам за какви случаи.

Освен това, четох, че се слага и под очите, но мен толкова ме боля 2 дни, че не мога да си представя как ще се сложи под очи...

По едина процедура правя аз с medium. При кой лекар сте?

# 628
  • Мнения: 371
Гледах клип как изглеждат тъкани след инжектиране на колагеностимулиращ продукт, ами много е зле. Образува фибрози и също било трудно да се отстрани при оперативен лифтинг. Хиалуроновите филъри също не са ок, ако решим да правим лифтинг един ден? Какво трябва да правя, ако реша, че искам лифтинг, а имам филър някъде останъл - да се наблъскам с хиалуронидаза ли, за да изчистя лицето от филъри? Конците и те не са ок според лекари, фибрози, сраствания, белези.... Радиочестотата топи мазнини, хайфу също. Какво да правим дамите над 40, 45+, 50, 55+, 60+, 65+...то нищо не ни остана освен козметика и масажи. Някой с предложения за безопасни в дългосрочен план процедури с видим ефект?
И отчет за уж безопасните процедури:
3 процедури PRF, дадени 1800 евро, на вятъра...ефект няма и месец...абсолютно съжлявам.

# 629
  • Мнения: 626
Здравейте, момичета,

искам да ви попитам това под очите на Елза Патаки мигрирал филър ли е?

Много ги харесвам и двамата, прекрасно семейство, а и доскоро тя изглеждаше наистина страхотно. Сега обаче на последните снимки от преди няколко дни забелязвам тези "бабуни". Направо страх ме хваща да правя каквото и да е по лицето си. Само ботокс остава Sad



На едно клипче от тренировките преди сцена на Dancing Stars, Емануела изглежда по подобен начин. Като се засмее и става същото, че и по-зле. Изглежда ужасно. Чета, чета и не мога да се реша на нищо в крайна сметка.

Общи условия

Активация на акаунт