Паническо разстройство - Тема 61

  • 8 267
  • 367
  •   4
Отговори
  • Мнения: 891
Тема за взаимопомощ и подкрепа!

Линк към старата тема:
Скрит текст:


Моля спазвайте добрия тон в темата!

Последна редакция: пт, 15 мар 2024, 11:57 от Kamille252

# 1
  • Мнения: X
Аз натрапчивите мисли ги лекувам успешно с Флуанксол
Благодаря! А постоянно ли го пиеш, в смисъл от колко време и завинаги ли(знам, че е тъп въпрос)? Пълнее ли се от него? Антидепресант вземаш ли допълнително?

 Обяснението, за изписване на деанксит е, че се съдържа същото количество флуанксол но + малко антидепресант.

# 2
  • Мнения: 1 908
Благодаря за темата!
Успех с ПА на всички!
Анонимен отговорих ти в предишната тема

# 3
  • София
  • Мнения: 5 139
Скрит текст:
Аз натрапчивите мисли ги лекувам успешно с Флуанксол
Благодаря! А постоянно ли го пиеш, в смисъл от колко време и завинаги ли(знам, че е тъп въпрос)? Пълнее ли се от него? Антидепресант вземаш ли допълнително?

 Обяснението, за изписване на деанксит е, че се съдържа същото количество флуанксол но + малко антидепресант.

Много зависи от състоянието и мнението на психиатъра.
Аз пиех Флуанксол само първите две седмици при прием на антидепресанти. След това, по мнение на психиатърката, антидепресантът си разгръща способностите и няма нужда.

# 4
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 904
Благодаря за темата Flowers Bouquet

# 5
  • Мнения: 1 226
Налага ми се манипулация с упойка в болница. Пия АД, лексотан и хедонин. Там ще ми кажат, но и тук да питам ако някой има такъв опит, пил ли си е лекарствата преди процедурата. Мен ме притеснява, че няма да мога да спя, ако не пия хедонин.

# 6
  • Мнения: 295
Благодаря за темата, да я следя и аз Flowers Hibiscus

# 7
  • Мнения: 732
Благодаря за темата.
Дианкситът при мен още с първия прием изгони черната мисъл, след половин час.
Може да пробвате.

# 8
  • Мнения: 2 764
Успех, и няма да се предавате! Най-доброто предстои!

# 9
  • Мнения: 1 226
Георгий нещо по моя въпрос може ли да дадеш съвет?

# 10
  • Мнения: 395
Налага ми се манипулация с упойка в болница. Пия АД, лексотан и хедонин. Там ще ми кажат, но и тук да питам ако някой има такъв опит, пил ли си е лекарствата преди процедурата. Мен ме притеснява, че няма да мога да спя, ако не пия хедонин.

Няма как да знаем каква Ви е процедурата.
На мен са ми слагали упойка за вадене на зъб, например, и си бях пила лекарствата преди това.
Хедонин съм пила, но не съм имала манипулации след прием. Знам, че ми смъкваше ужасно кръвното…

# 11
  • Мнения: 2 764
Налага ми се манипулация с упойка в болница. Пия АД, лексотан и хедонин. Там ще ми кажат, но и тук да питам ако някой има такъв опит, пил ли си е лекарствата преди процедурата. Мен ме притеснява, че няма да мога да спя, ако не пия хедонин.
Само лексотана не взимай преди манипулацията. Хедонина е вечер предполагам. Уведоми анестезиолога и лекуващия лекар и те да преценят.

# 12
  • Мнения: 891
Оф цял следобед ми е едно тревожно, имам и леко сърцебиене .. Чак ми се плаче,ако всичко почва да се връща Sad Отдавна не бях усещала подобни симтоми.  Чудя се дали да не изпия четвърт Ксанакс или Клонарекс. Възможно ли е лекарствата да са се били натрупали и сега с времето всичко да започва отначало??

# 13
  • Мнения: 732
Гледам някакво предаване по БНТ, момичето обяснява как при ПА трябва да започнеш да се смееш, така с времето мозъкът свиква, че това е нещо забавно и   това е пътят към преодоляването.

# 14
  • Мнения: 829
От известно време имам физически симптоми - изтръпване, замайване и тн, изследванията не показват нищо, хипохондрия яко ме тресе, единият лекар, който посетих, предложи антидепресанти. Не съм ги почвала, защото не съм убедена, че проблемът ми е само психически, ами може да има и нещо друго, което не е открито.
Винаги ли се напълнява при прием на антидепресанти?

Общи условия

Активация на акаунт