Февруарски бебчета

  • 13 816
  • 387
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 340
Колко АМ хапват бебетата на по 2 +++?
Едва изяжда 100тина мл, а иначе наддава добре. Яде на 3 часа. Отделно го и кърмя, но едно чисто хранене само на АМ е не повече от 100мл готово мляко. Иначе е 7 кг, наддал е почти кг за 3 седмици, но като гледам за тези кг той трябва почти двойно да яде, а изобщо не иска. Правя повече, просто започва да плюе като е готов.

# 316
  • Мнения: 325
Сега не давам пробиотик, че в АМ има/ Лактана био/, ще питам док другата седмица дали има нужда да давам допълнително.
Ние сме на почти 3 месеца и пие около 135-140 мл готово мляко.
Вечер в повечето случаи заспива към 21ч и от скоро става към 6ч, но в повечето случаи в 4ч се събужда за АМ

# 317
  • Мнения: 1 013
Моята дама ляга в 9 и става в 7-7 и 30. Отскоро не става да яде на всеки 3 часа, а в 2 и 5, но тя все пак е изключително кърмено бебе, така че и 6 часа пауза си е уау!
Момичета, вие планирате ли някакви почивки вече с бебетата? Ние вече имахме едно дълго пътуване 300+км, но беше да се приберем при наще, а мене ми се иска някъде на планина да отидем за няколко дни. БЕЗ баби и темподобни. Искам да кажа, че самото разстояние не е проблем, по скоро самото "почиване" ме вълнува.
Някоя от вас пробвала ли е вече такъв тип приключение 😁

# 318
  • Мнения: 325
Ние пътувахме 600км с малката, никакви проблеми с две нощувки.
С баткото сме ходили и на море и на планина, навсякъде го взимаме с нас, също много добре се държеше, никога не сме имали проблеми от смяна на обстановка и т.н

# 319
  • Мнения: 1 013
Ехаа, 600км! Това в България ли? 😁

# 320
  • Мнения: 166
Ние планувахме море август месец, а иначе през седмица си пътуваме до бабите и дядовците. Малката заспива към 21 и се събужда към 6 30 - 7 и е на АМ. Вчера станахме на 3 месеца и си хапва по 150 мл.. другата седмица ще видим колко е наддала, но последно преди 1 месец беше 4800

# 321
  • Мнения: 325
Ехаа, 600км! Това в България ли? 😁
Да,да:grinning:

# 322
  • Мнения: 43
Здравейте Февруарски мамчета, в Лидл има бебешки бодита, за който се интересува. Simple Smile
Как са бебоците, има ли някое дребосъче, което прави вече акробатични номера? 😀😀😀🙀

# 323
  • Мнения: 483
Ние другата събота заминаваме на СПА почивка в планината за първи път откакто сме с 2 деца,та ще видим как ще е с двете Simple Smile Иначе с каката сме ходили откакто беше на 4месеца и не сме имали проблем.

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 18:44 от nieves85

# 324
  • Мнения: 1 325
И ние с баткото пътувахме навсякъде като беше бебе и беше супер спокойно. Проблем става като проходят.
Сега с 2 не знам как ще е. Другия месец ще
Ходим в Гърция и ще ви кажа как е минало. 😃

# 325
  • Варна
  • Мнения: 523
Колко АМ хапват бебетата на по 2 +++?
Едва изяжда 100тина мл, а иначе наддава добре. Яде на 3 часа. Отделно го и кърмя, но едно чисто хранене само на АМ е не повече от 100мл готово мляко. Иначе е 7 кг, наддал е почти кг за 3 седмици, но като гледам за тези кг той трябва почти двойно да яде, а изобщо не иска. Правя повече, просто започва да плюе като е готов.

Гастроентеролог ми каза, че дозата за АМ е месеца на детето с 1 отпред и 0 отзад т.е. 2 -120 мл., 3м-130мл и тн. Щом наддава нормално не би следвало да има проблем.

За Пробиотици ползвам Омнибиотик Панда и съм много доволна, взех промоцията на Ведра с 3 опаковки и всеки ден слагам една в сутрешното мляко.

# 326
  • Мнения: 123
Момичета, имам питане към тези от вас, които са приложили Ротарикс. След първата доза да сте отчели бебето да е по-сънливо, да има колики няколко дни?

# 327
  • София
  • Мнения: 484
Момичета, имам питане към тези от вас, които са приложили Ротарикс. След първата доза да сте отчели бебето да е по-сънливо, да има колики няколко дни?
Ние сложихме първата доза заедно с първата шествалентна. Не знам от кое от двете, но бебо беше много сънлив целия ден. На следващия вече всичко беше нормално.

# 328
  • Мнения: 123
Явно е от Ротарикса, тъй като при нас от 6-валентната вдигна само температура до 38.2 и отмина.


Момичета, имам питане към тези от вас, които са приложили Ротарикс. След първата доза да сте отчели бебето да е по-сънливо, да има колики няколко дни?
Ние сложихме първата доза заедно с първата шествалентна. Не знам от кое от двете, но бебо беше много сънлив целия ден. На следващия вече всичко беше нормално.

# 329
  • Мнения: 32
А дали е нормално от шествалентната да няма никаква реакция, на първата вдигна 38.1 и беше много сънлива, а на втората не вдигна температура и е доста енерегична все едно нишо не са й слагали

Общи условия

Активация на акаунт