💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 34/

  • 42 994
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 755
Коко, виж сега, казах, че може да пишете за Серенай, ама да ми качваш снимки с Керем вече е прекалено! Joy (шегувам се)
Иначе да, ако съдим по инстаграма, запазили са добри отношения, още се следват. Joy Серенай обаче наскоро отследва Гюнфер след няколкото статии, че с Керем са се събрали отново.

# 706
  • Мнения: 2 429
Керем не реагира по най-приятни начин на тези слухове си спомням.
Май като го питаха дали наистина са се събрали отговори " В коя Вселена?"
Не ми звучи като запазени добри отношения. Но по-добре да са им такива. Гадно е към бившите да си настроен злобно.

# 707
  • Мнения: 1 093
Хм, това, което казваш, да ни води към извода, че тези слухове ги е пуснала Гюнфер ли? Thinking Laughing
Тази жена не спира да ме изумява, а я “познавам” от сравнително скоро.
Коко, виж сега, казах, че може да пишете за Серенай, ама да ми качваш снимки с Керем вече е прекалено! Joy (шегувам се)
Иначе да, ако съдим по инстаграма, запазили са добри отношения, още се следват. Joy Серенай обаче наскоро отследва Гюнфер след няколкото статии, че с Керем са се събрали отново.

# 708
  • Мнения: 2 658

Керем из улиците на Турция

# 709
  • Мнения: 3 273



Хубава вечер, пчелички, и не се кахърете за глупости! Grinning
Кажи им, шефке! 😂😘
Много вода изтече оттогава, не знам има ли специална причина, за да се сети Миси точно днес, но предлагам да го оставим в миналото. Човек започва да се чувства нелепо като чете  подобни неща 🤪 По онова време бях убедена, че всички са наясно какво се случва, но държат да останат (аз самата обичах онова място), а като съм се хванала на хорото ще го играя... Никой обаче не е знаел какво му е в главата на другия 😂Малко със закъснение, но поправихме грешката и всички са доволни. Приключвам по темата за темите, че наистина не ми е много приятна. 😂

Кой е новият на СС? От любопитство питам 😜 Никога не съм я харесвала, но признавам с Керем ми бяха много симпатични като двойка. Така както сега Ханде и Хакан. Любовта променя излъчването на човек...

# 710
  • Мнения: 10 258
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един свеж, усмихнат и изпълнен с положителни емоции ден Wink

Gift Heart

Sparkling Heart

# 711
  • Мнения: 2 658
Здравейте, 🌞
Честит Лазаровден 🍀⚘
Ново от Ханде


Хубав ден на всички 😀

# 712
  • Мнения: 1 093
Добро утро! Animal Baby Chick
Марги, новата любов на Серенай е талантливият певец Мерт Демир.
Скрит текст:



Ново от Ханде:


И един красив билборд:

Много му е добър този кадър.

Прекрасна слънчева събота ви пожелавам! Yellow Heart

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 08:39 от Cocodoggo_mom

# 713
  • Мнения: 4 755
Добро утро Animal Bee



Хайде да я изписваме вече тази тема. Grinning

# 714
  • Мнения: 1 093
Ново стори от Хакан:
https://www.instagram.com/stories/hakansabanci/33552538643047223 … =NDN1Z2d6ZzJoczBv


Трудно ми е да повярвам, че Бамби е с нормално облекло извън работно време. Laughing Хареса ми този път.
Хакан не знам какво друго би искал за гледка: Ханде, море и красив залез Heart

# 715
  • Мнения: 3 273


”Тази нощ забелязах нещо. Серкан Болат е вълшебник. Очарова човек с идеите си, с ума си, усмивката, погледа, докосването. Притегля го в зоната на привличане. А после го изхвърля... Като хладна вселена, на която ѝ харесва да бъде в самота. Ако се приближиш - лед, ако се докоснеш огън. Най-важно е да не се поддаваш на привличането. Да стоиш далеч от него, както той иска...”

Не сте ме питали, но да си кажа - на този епизод са по БТВ Стори (краят на 6 и началото на 7 оригинален).Stuck Out Tongue Closed Eyes  Мен нещо ме е прихванало тези дни. Последно се сетих за "Почукай на вратата ми" миналата година по това време покрай приликите, които установих с един корейски сериал и си спретнах тогава един бърз преговор на любимите моменти.

Успях да се разпиша преди 10,  мога да ви кажа Добро утро 😄

Ели, благодаря, че задоволи любопитството ми 🙃

# 716
  • Мнения: 1 093
Марги, явно април месец е месецът, в който нещо ни прихваща носталгията по “Почукай на вратата ми”. Не си сама Laughing
Наистина миналата седмица се върнах в моето време, когато открих сериала, същия трепет почувствах. Ето това е знак, че един проект е наистина успешен и велик - въздейства ти дори, когато е приключил, дори да са минали години, дори да си го изгледал вече преди не малко време.
Да завършим тази тема, благодарейки на Серкан и Еда Hug Хубаво е, когато имаш нещо в живота си, което така здраво да завладее свободното ти време Heart дори да те накара да откриеш нови, приятни хора и да си чуруликаш редовно с тях, макар да не ги виждаш.
Тези времена(на Вратата) няма да се върнат, но е хубаво от време на време да си се връщаме “във филма” Wink

# 717
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 824
Добър ден на Лазаров ден!
Да помогна за изписването на темата….
Хубаво е, че хубавите спомени от времето на общия сериал на Ханде и Керем са повече от лошите. И за да не развалям настроението в днешния ден няма да ви кажа колко теми се изписаха там за където не се говори и колко тук.
Това е от личната градина….



Наслаждавайте се на живота…. Той не чака никого….

# 718
  • Мнения: 4 755
Марги

Аз си припомням сериала, покрай създаването на новите теми, носталгично ми е всеки път, но приятно носталгично. Топло, уютно чувство...

Има хора, с които порастваме, с други навярно ще остареем. Но има и такива, с които се смеем, с които плачем, с които просто си говорим. Има и други, с които споделяме и други, на които вярваме. Има безброй много хора в живота ни! Но най-хубаво е, че ги има онези, които никога не забравят, че нас ни има.
Робърт Ингресол

# 719

Общи условия

Активация на акаунт