АС и други романтични К-драми - тема 8

  • 10 898
  • 643
  •   3
Отговори
# 435
  • Мнения: 6 159
Спинофите на Господин кралица са с основните герои на сериала. Има малко предистория - първата среща на главните и нещо като междинни истории, например всички без краля се събрали да играят с кралицата. Имаше и ситуация с предсказание за края на света и др. Двата спин офа на Г-н кралица са по 30 мин. всеки.

# 436
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 678
Белл, не се бой, идват 13ти и 14ти епизоди, където по принцип нещата се скофтват още повече Joy .
В първия епизод на "Кралицата на сълзите", аз се надявах на сериал нещо средно между "Войната на семейство Роуз" и долната реклама на Тойота... ама очакванията не ми се оправдаха.

# 437
  • Мнения: 6 159
Може ли да ми помогнете с превода на заглавието My sаssy girl. Сериалът е от 2017г. На едно място е преведен като Моето дръзко , но с това заглавие го няма в плейтубето и си помислих, че може да се превежда и по друг начин това заглавие.

# 438
  • Мнения: 6 816
Преведен е от Мечтателите и е точно с това заглавие Моето дръзко момиче, няма друг превод. Щом не го откриваш, може би още не са го качили в плейтюб.

# 439
  • Мнения: 6 159
Благодаря, 2 в 1!
Може да е същия проблем като с Алиса, също преведен от мечтателите. През техния каталог е наличен, а през търсачката липсва. Сега ще пробвам през каталога на Мечтателите. Доколкото разбрах от коментарите е забавен като Господин кралица. Балеринката прави страхотна роля. На практика вече повтарям сериала и двамата с краля ми харесват все повече. Страхотна химия и актьорска игра и от двамата. Всъщност и шефчето от Минкиния сериал играе страхотно, но е в ролята на досадника и остава малко в сянката на кралската двойка. Но и тримата са страхотни. И музиката е много добре подбрана. Чудесна комедия са направили корейците. Е, и малко драма има към края, но закъде без драма. Напоследък сторито много ме радва с избора на сериали. Без един, който зарязах още след 1а серия, но като се замисля може би трябва да му дам шанс и на него, ако го повторят.

# 440
# 441
  • Мнения: 6 159
Дани, видеата в инстарам имат ли настройки както в ютуб - за скорост например. Пъзелът на Роца се сменя много бързо и не мога да ги огледам детайлно камо ли да се открият устата и брадичката на номер 4. Не мога да открия и как да стопирам кадъра.

# 442
  • Мнения: 1 678
Не, няма такава функция. Но можеш да го спреш и да разгледаш и после да продължиш.

# 443
  • Мнения: 6 159
Натиснах всеки сантиметър от екрана и не открих къде да натисна за пауза

# 444
  • Мнения: 1 678
Права си, за този клип това е невъзможно на компютър . Това може да стане в мобилната версия със задържане с пръста върху изображението.

# 445
  • Мнения: 6 159
Но аз съм с телефон и когато докосна с пръст където и да е по екрана се появява следващ клип с деца в редичка. Не мога да го стопирам колкото и да пипам по екрана

# 446
  • Мнения: 1 678
Задръж по-дълго с пръста върху изображението

# 447
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 007
Добро утро лазарки Hug! Пуснахте ли вече венците по реката или поне по една пералня и прахосмукачка? Joy
Честито на имениците! Flowers Hibiscus

Възмутена съм  smile3516  . Инстаграм не ми дава да гледам Опа с Оппа. Не съм била от подходящата страна, т.е. държава. Joy
Дани, сори, това няма да мога да го видя. За останалото благодаря. Hug
Ей го къде е 17 май, чак ми се прииска да отскоча до Сеул за фестивала на лотосовите фенери. Heart Eyes

На мен номер 4 малко ми заприлича на Доктор Мозък.

# 448
  • Мнения: 6 159
Опа с оппа е видео за кучешка любов, че и сватба. Пусна ми го видеото без никакъв проблем

# 449
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 007
Ами аз нямам регистрация в Инстаграм, може и затова да е. Но първо ми заяви, че трябвало да имам 18 години, а после ми каза да си гледам работата, че за моята държава това не било разрешено съдържание и аз абдикирах.

Общи условия

Активация на акаунт