(2) Турски сериали без собствена тема в платформата

  • 6 712
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 077
Няма проблем. Приемам критика.

# 76
  • Мнения: 57
С интерес следя как  се представя прокуратурата и съда в тур.сериали.В Ножицата... прокураторът подкупен,адвокатът действа подмолно.В Безграничната къде имаше убиец(Фикрет,Ризван и най-амбициозния Тамер)всички се
 веят на бял кон по тур.сукаци без да  са обезпокоени от някой.ХИ къде що имаше статисти всичко изпотрепа,дано за 2я сезон му намерят още.Зейнеп без вина,само с голи думи хоп в затвора да я намушкат.Дали и при нас е така ?Не знам!

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 09:23 от dafiduck

# 77
  • Мнения: 2 344
Див
ThankYou Отдавна казвам, че образа на Неслихан не е на майка, а на  неадекватна тинейджърка.  Понякога е, като голямата сестра на децата си.  Не приемам образа й като адекватен.  Не защато не вярвам в любовта, напротив човек може да се бори за нея  и да я има дори в късната есен на своя живот. Неслихан е млада, има път пред себе си.  Но когато е наясно със себе си, със заобикалящия я свят, когато е здраво стъпила на земята.   Ако една жена вижда краха на децата си, всичкия хаус, помия, убийства, проблеми и интриги които я заобикалят - последното нещо за което ще  мисли е тинейджърската си любов.   Не гледам Бахар,но Неслихан е един от най-обърканите и нетрезво представени герои.   За което са виновни само сценаристите.  Трябваше дабъде трезво представена, като силна и последователна жена.

# 78
  • Мнения: 1 619
Див
Ето, почна се. И тук Рюя умира.

# 79
  • Мнения: 880
Безгранична любов

Трейлърът е много, много тъжен. Двамата сладури се разделят. Левент го убиват. Танер се вихри като сериен убиец. Халил Ибрахим пак е смръщил муцунка и е чок татлъсъ
Ще гледам поредния епизод с голям интерес. Явно ще развиват нови действия, за да положат основите на втория сезон и да ни оставят лятото да си амортизираме клавиатурите

# 80
  • Мнения: 5 670
Безгранична любов

Да, много тъжен фраг. Май ще са все така до края на сезона. Пишат из форумите ,че доста хора ще избият, за да започне нова история във втория сезон. За Левент има някаква крехка надежда- ако е сън на оня социопат. Защото куршум  от упор в главата и турската сериална медицина не може да преодолее.
Социопатът Танер не ме учудва- той си беше такъв отначало. Но дъното, до което стигна Айше трудно мога да понеса. Дано я махнат от втория сезон. Тя си беше гадна и абсолютен егоист, но да отидеш съвсем умишлено да кажеш на Зейнеп, че няма да има деца и да се кефиш на това-  нямам думи!
Правилно каза Зейнеп- една Асие умря, няколко Асиета се събудиха. Smiling Imp Айше е точно новата Асие.
Ами явно тежки серии ни чакат, ама то беше ясно.

# 81
  • Мнения: 1 281
Безгранична любов
oncee, Dimeto_M
 Дръжте фронта момичета😁Аз нерви нямам ,и не мога да се насиля да изгледам последните три епизода колкото и любим да ми стана сериала.Ще видим по-нататък.🫣

Другото което е .Не мога да повярвам, че и Левент отече.Продуцента на сериала в момента  много хейт поема в социалните мрежи и с право.Нова информация е ,че влизат две нови актриси .Предполага се любовен интерес на Халил .После как да не се дразниш и да искаш да гледаш.Ами тъпотии.И как па на Зейнеп веднъж не намериха един момък бре😄 Все по Халил  да тичат😁

# 82
  • Мнения: 5 670
Безгранична любов

Правилно хейтят сценариста заради Левент.  Имаше присъствие в сериала. Но явно има някаква стратегия да отпадат доста герои от първи сезон. За Левент много съжалявам. Виж, ако някой бумне Айше- ще скачам от радост. Satisfied Да не звуча кръвожадно, ама много и набрах от последните серии.

За новите актриси- феновете предполагат, че може да излезе късмета на Осман с едната. но другата вероятно ще се лепне за Халил. За Зенеп може също да вкарат някого, не се знае. Както сега са ги разделили- точно навреме. Sunglasses

# 83
  • Мнения: 1 281
Безгранична

Уж това ще бъдат новите две попълнения
Не са ми познати на пръв поглед или поне не се сещам в момента.Колкото до Айшето тотално явно е изперкала .Поне в последните серии които гледах,а сега като казахте ,че точно тя е казала на Зейнеп ,че не може да има деца .Колко трябва да си долна за да го направиш.Все повече почнах да харесвам Дамла.Смело момиче се оказа и вярно  на любимите хора .А Айшето дано я гръмнат в
 най-скоро време или пък да гледа как бившия и мъж е щастлива с друга и да и е още по-гадно 😂

# 84
  • Мнения: 1 619
Излязъл е фраг на Yalan, познат сюжет, но изглежда добре.

# 85
  • Мнения: 5 670
Безгранична любов

Много силна  последна серия. Тежка, тъжна, но много драматична и въздействаща.
Зейнеп, която си тръгна от Халил, защото не иска той да остава без деца, преживяваща едновременно раздялата с него и болката по загубата на малкия си брат.
Халил- който прие раздялата им, за да я предпази от предстоящите събития и окончателната война с оня бандит.
И Мирай, и Денис Джан великолепно показаха разкъсващите ги чувства.
Фикрет, който преживява ужасно чувство за вина заради смъртта на брат си.
Левент- който  в тази серия просто имаше бенефис, показаха ни го с толкова хубави качества, че да ни боли още повече, че братовчед му го застреля.
Социопатът Танер- великолепно показан също от младия актьор. Виждаме как психопатията му взема чудовищни размери. Само майка му можеше да го удържа, и то донякъде.
Майката на Зейнеп- отново особено неприятна. Да, болката и е огромна, но успя да обвини сина си, сякаш той малко преживява и един куп други хора.
На стария Лето да не му е уроки, има хъс за живот. Заяви, че ще създава ново гнездо. В Туитър предполагат, че едната от новите актриси ще е точно за него, предполагам даже коя ще е, ама не и знам името.
Сигурно ще забравя нещо. Няма да забравя да споделя обаче колко красиво- бавно, едва едва, деликатно се развиват отношенията на моя любимец Огуз и Еданур. Ох, дано някой от тях не пострада, че са много мили!



За сценариста в мрежата пише, че бил доста жесток в други проекти, затова да не се учудваме, че разчиства терена за втори сезон, като убива герои от този. Даже преди малко прочетох, че ни очаква смъртта на още един Лето. Всички се молят да е Танер.Sunglasses
За новия фраг- пак в мрежата предполага, че Фикрет и Явуз са направили капан на Танер.

За Левент като на всички фенове и на мен ми е мъчно. Има много снимки в мрежата от изпращането му от другите актьори, имаха вечеря на изпроводяк. Очевидно много добре се разбират всички и когато се разделят, остават приятели.



Селфи на екипа.Grinning

# 86
  • Мнения: 1 281
Безгранична любов


oncee

Чудесно разказано за тези които имаме да наваксваме или сме спрели за сега сериала Smiley.Прекалено ми е любим за да кажа на 100 процента ,че го спирам,така че предполагам ще наваксам през лято може би или преди това .Ще видим Smiley

Остават 4 серии до края на сезона,и спойлерите са че във всеки един епизод ще има убит .Така че предстои да се види кои ще са те.От Лето според мен със сигурно ще има.Надявам се да не е Фикрет .Зейнеп въобще даже няма да я споменавам ,без нея сериал няма.Та се надявам останалите да са от възрасните ,и противаната Айше  защото те са ми пълнеж само,ама едва ли .Smiley

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 21:11 от *Аня*

# 87
  • Мнения: 1 439
Бахар 🌸

От три седмици се влача с епизоди.... миналата седмица с нетърпение седнах да гледам Бахар, еми.... май СЦ блокираха! Преди малко видях публикация на Бирсен, че има вероятност епизода да не е готов за вторник.... Поредното разочарование, никой отговорен сценарист и продуцент няма да си позволи такова нещо? Отгоре на всичко вземат готов сценарий, който закърпват.

Още веднъж свалям шапка пред всички онези, които работят и всяка седмица ни предоставят епизод ☺️

Общи условия

Активация на акаунт