Валенсия- 3

  • 7 446
  • 231
  •   2
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 2 864
Има 2 или 3 представления през деня, не помня точно. 
Ето линк, на който публикуват разписанието за деня, съответно и кога са делфините. Simple Smile https://www.oceanografic.org/en/planifica-tu-visita/hoy-en-el-acuario/

# 196
  • Мнения: 1 474
Това за Биопарка не го знаех, благодаря за инфото!

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 2 212
Момичета, какво е минималното време за посещение на Биопарка?
Видях, че има музей на шоколада в Villajoyosa, някой посещавал ли го е, да сподели впечатления?
Мурсия, също ми се струва доста интересен от към история, на час път от Аликанте.

# 198
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
Даже два музея на шоколада има във Вилахойоса, живея на 10 минути от тях, но не съм ги посещавала. Постоянно има много посетители обаче, сигурно е интересно. Този на Валор определено е много по- известен, другият е даже в индустриалната зона.

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Аз кат първолак малко, ама Blush не ми е ясно... Океанографик, града на науката и Хемисверик са в една сграда ли, на 1ммясто? Понеже гледам, че има и общ билет Thinking
И ако вземеш 72ч карта как ползваш отстъпките напр.от билетите? Някъде се вписва кода предполагам?

# 200
  • Мнения: 642
Според мен, ако не обядваш в ресторанта, 2-3 часа в Биопарка са достатъчни. Ние го направихме за 4 часа и малко, но чакането на опашката в ресторанта и обядът ни отнеха около 1 час, а през другото време бяхме прекалено бавни, защото детето не се чустваше добре, а и ние бяхме останали без батерии като за последен ден, и много се мотахме, сядахме и т.н. Като цяло той няма чак толкова голямо разнообразие от животни, каквото очаквах, но условията, които са създадени за тях, са чудесни и имат много пространство.
Вилахойоса на нас много ни хареса - много цветно и спокойно и с чудесен плаж. До музея на шоколада не сме ходили.
Мурсия е хубаво, ако ви доскучае на едно място. Там много ни хареса заведението срещу входа на катедралата - не бирарията, а до него. Всичко беше вкусно и красиво поднесено. Само гаспачо манчего не ми хареса особено - като яхния е. Просто аз го поръчах на сляпо.

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 21:43 от Divi_86

# 201
  • Мнения: 17
Моля, за препоръки за приятен хотел в центарлната част на града!

# 202
  • Мнения: 18 014
Ако си си купил билет примерно за 10 часа, може ли да влезеш в 11 примерно? За биопарк и океанографик имам предвид

# 203
  • Мнения: 3 916
Аз не мога да твърдя с категоричност, защото от едно посещение няма как да имам задълбочени наблюдения но:
1. На нас не са ни проверявали чантите за храна в Биопарка, но не съм си и помисляла да нося де. Вътре има достатъчно заведения, ако случайно някой реши да яде.
2. Ние не влизахме на точен час, както бях писала, допуснаха ни с половин час по-рано даже( и в Океанографик, ако предположим, че билетът ни беше за 12:30, ние бяхме вътре в 12 без 15, за Биопарка билетът ни беше за 12:00, а бяхме там в 11:30 - само като пример го давам, но не мога да гарантирам, че си е закономерност това, четейки тук по-скоро сме били някакво изключение)
3. Относно кой колко време ще прекарва на дадено място-хората са различни. Не може да се определя ей така. На нас по 2 часа са ни достатъчни, цял ден на едно място ни е натоварващо, абсурд просто. Минаваш-виждаш, да стоим с часове пред нещо не ни носи удоволствие.
4. Относно влизането и излизането от Океанографик - Когато се рових да си превеждам и да си купувам билети попаднах на някакво мнение, че билетът в комбинация с Хемисферик дава тази опция. Дали е вярно-не успяхме да проверим, защото бяхме около 2-3 часа в Океанографик и нямахме нужда да се връщаме, беше ни достатъчно. И точно, защото има различни комбинации като опции за билетите аз също си представях, че е един вход, и вече в зависимост от билета те допоускат до определени места. Дори на място там това за мен остана една мистерия. Няма единен вход и от там да тръгнеш, Хемисферик е отделно от Океанографик и т.н.

# 204
  • София
  • Мнения: 699
Аз кат първолак малко, ама Blush не ми е ясно... Океанографик, града на науката и Хемисверик са в една сграда ли, на 1ммясто? Понеже гледам, че има и общ билет Thinking
И ако вземеш 72ч карта как ползваш отстъпките напр.от билетите? Някъде се вписва кода предполагам?
В различни сгради са, но всички на едно място, т.е. близо една до друга на пешеходно разстояние.
Влиза се отделно, дали може да се излиза не знам, не сме пробвали. Аз взех комбинирани билети само за Hemispheric и Музея на науката. Те са буквално един до друг, посетихме ги в един ден, имаха си дата, а Hemispheric и час, който трябва да се спази, защото всъщност това е кино зала и вътре се гледа филм.
За 72 часовия може и да може да се влиза и излиза за определеното време, не го ли пише в условията на билета?

# 205
  • Мнения: 4 145
В биопарка може ли да се носят сандвичи и вода?

# 206
  • Мнения: 18 014
В биопарка може ли да се носят сандвичи и вода?
Наши познати са ги проверявали там

# 207
  • Мнения: 3 916
Само да маркирам, че в Биопарка местните от терасата на заведението хвърляха храна на риби и пилци Simple Smile, рибите се избиваха да кльопат месо Simple Smile

# 208
  • Мнения: 18 014
Пристигнахме, метрото работи до - късно, спокойно. Но сайта на Биопарка не работи и не мога купя комбинираните билети с обяд. Дава ми това

# 209
  • Мнения: 1 474
А ползвали ли сте Cabify за придвижване,видях,че имат App и се чудя дали не са добра алтернатива на такси,ако ни дотрябва?

Общи условия

Активация на акаунт