Лидл 183 - Априлска великденско-предпразнична

  • 61 543
  • 824
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 999
Купонът е подарен
Моята лента е за 450 лв. Миналия месец похарчих едва 150 в Лидл.
Подарявам този купон, изтича днес

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 13:42 от *Сладкодъвка*

# 766
  • Мнения: 9 153
Здравейте! Днес дали работи Лидл?

# 767
  • София
  • Мнения: 5 274
Здравейте! Днес дали работи Лидл?
Работи 👍

# 768
  • Мнения: 9 153
Благодаря)) Значи ще се му се представя, че отдавна не съм ходила. Днес нали е сряда и не се работело, та..викам да ходя да пазарувам. Нали е празничен ден обаче и питах да не се разкарвам напразно.
Хубав ден и празник на всички!))

# 769
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Моята лента също е за 450лв, а миналия месец едвам докарах до 128лв. Отиваме само за няколко конкретни неща. Откакто е само лидл+ и супер скапания им списък за пазар (поне при мен е много зле, само с надписи, без картинки, без дата от кога е промоцията, трябва да гледам от кампаниите кое от кога) съвсем ме отказват, чак в събота се сетих да видя брошурата.

# 770
  • Мнения: 318
Моята е още по-смешна, като отида в магазина и няма половината неща, за които съм отишла.. дгд 🤷

# 771
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
И мен пак са ме надценили и са ми плеснали поредната лента за 900лв, която няма шанс да им преполовя даже, съдейки по последната, която дублират... Много им здраве, защото все по-често пропускам умишлено да купя това или онова от там, а преди време не беше така. Качеството на много неща е надолу, цените доста нагоре, "зарибявките" все по-безсмислени и не по вкуса ми (а не е като да не виждат какво купувам), разочарованията се трупат и губят те в крайна сметка Wink

# 772
  • Мнения: 4 587
Този месец са ми сложили "само" 600лв на лентата. Бива Simple Smile
Приключиха явно с глупавия футболист, защото днес видях, че имам скреч от вчерашните пазарувания.
Чудя се дали в събота ще има козунаци.
И аз съм със "само" 600. Имам чувството, че вдигат минимум двойно, когато си изпълниш "плана" от миналия месец. Аз изпълних моя, който беше 240 и сега е 600. Когато не съм могла да го изпълня, за следващия месец са ми давали близка сума до предишната + малко отгоре /примерно 50 лв/.

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 20:20 от sharpy

# 773
  • Мнения: 27 724
Миналия месец имах лента с около 300 лв. Този месец съм повишена с лента 450 лв.😆 "Наградите" са супер смешни.

# 774
  • Пловдив
  • Мнения: 822
Днес направих лек пазар и си купих бели яйца, за да уважа и православния Великден за половинът. Козунаците на Лидл не ми харесват. Ще поръчам от близка фурна.
Предлагам тези купони.

# 775
  • Мнения: 6 078
Миналият месец имах 600 и успях да я прехвърля...Този месец пак толкова...

# 776
  • Мнения: 5 097
Моята също е 600, като миналия месец. Но миналия месец и 240 не успях да стигна. Днес с един пазар 110 🤦🏻‍♀️ но взех книжки за детето, яйца намалени, сирене, какво ли не. Похвалвам магазина на Царица Йоанна. Много добре зареден, въпреки че отидох явно в час пик и едвам намерих къде да паркирам. Имаше от всичко по много. И ориз на 50%. Него не очаквах да го видя в третия ден на брошурата.

# 777
  • велико търново
  • Мнения: 588
Много,, гадно,, с електронен етикет. Вдигат цената и не си разбрал. Да си гледал да си чел.
На касата, ако нямат таблет нищо няма да видиш плащай и излизай бързо. Следващият клиент да мине.

# 778
  • Мнения: 1 020
Този път да речем, че съм доволна от пазара. Поне взех картофи и ориз на прилична цена. Кисело мляко с купон на РС. Имах купон за трюфели за 1 ст.

# 779
  • Мнения: 369
В Лидл има ли прясна мая?

Общи условия

Активация на акаунт