Стилът ни според възрастта (40+) - лайфстайл тема за пораснали момичета. Април!

  • 150 270
  • 2 280
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 28 631
Ани, да е жив и здрав, да е успешен и щастлив!
Ммммм, макарониииии, обожавам! Heart
Аз съм готова с ноктите...този път леко розовеещ корал. Но на снимката не излиза реално!

# 1 876
  • тук-там
  • Мнения: 5 731
Мими, страхотен Simple Smile

# 1 877
  • Мнения: 2 972
Супер е Мимси, аз го наричам ябълково червено това 😍

# 1 878
  • София
  • Мнения: 9 512
Пристигахме и ние благополучно в Старозагорско, при майка ми на гости. Blush

Ани, жив и здрав да ви е рожденика и весел празник! Tada Ненадмината си в тортите! И не само! Прекрасна е! Heart EyesHug

Ан-Мари , честито сакенце! Бялото си е бяло! Много симпатично!

Момичета, изяжте една Павлова и за мен в МБ! Приятно! Flowers Hibiscus

Мими, честито маникюрче!

# 1 879
  • Мнения: 3 800
Здраве и късмет на момчето, Ани!

# 1 880
  • Мнения: 28 631
Благодаря момичета, и както си е по традиция за нов маникюр започвам да пресаждам цветята в новите саксии 🤣

# 1 881
  • Мнения: 373
Ани, честит празник! Жив и здрав да е рожденика - тортата изглежда уникална!

Много хубаво сако, Ан-Мари.

Адаш, супер е цвета, когато имах време за маникюр преди години, този цвят ми беше сред любимите. Ама по-леко със саксиите:)

# 1 882
  • Мнения: 412
Благодаря момичета, и както си е по традиция за нов маникюр започвам да пресаждам цветята в новите саксии 🤣
Аз и без нов маникюр се отдадох на цветарство. Едни цветя са ми пуснали коренчета и си заслужиха да живеят в саксии Simple Smile

Надявам се, че на срещата настроението на макс! И с аромати Simple Smile

# 1 883
  • Мнения: 9 748
По повод на ароматите. Една бърза снимка на Chloe private collection.



Ani, да е жив и здрав!

# 1 884
  • тук-там
  • Мнения: 5 731
Красота, G&B! Тества ли и какво ти допадна?

# 1 885
  • Мнения: 9 748
Тествах всички, но не на себе си. Вече се бях напръскала сериозно с новия Creed и след него не усетих добре нищо на Chloe.

Ч

ATELIER DES FLEURS
A collection of exclusive fragrances celebrating the art of floral composition. Atelier des Fleurs offers the ability to create your own unique perfume through combining multiple scents. Each fragrance lives in harmony, in pairs or in threes, or alone.

# 1 886
  • Бостън
  • Мнения: 13 556
Най-малкият наследник става на 13...
Да ви е жив и здрав и спокоен и тих пубертет да изкара! Никога да не спира да гушка и целува майка си! Hug

Аз имам и гащеризона на драматичния тип фигура и подобна на роклята на романтичния. Нося и двете. И си признавам, че подобен тип категоризации не ми допадат особено. Една от причините -  слагат рамки и са ограничаващи, пък!  Sunglasses

За пореден път се убеждавам по колко различен начин възприемаме една и съща информация! На мен лично подобен тип категоризации ми дават възможност да си систематизирам знанията по въпроса и ме учат как да модифицирам всичко, което искам да нося, но не е оптимално за мен, независимо дали иде дума за цвят, кройка, материя, аксесоари, прически, грим. Пестят ми време при пазаруване и ми дават отговори на въпроси като "защо върху колежката изглежда феноменално, а върху мен бозаво"... та така Grinning Определено не се чувствам рестриктирана, напротив!

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 20:30 от Agent Provocateur

# 1 887
  • Мнения: 412
По повод на ароматите. Една бърза снимка на Chloe private collection.



Ani, да е жив и здрав!
Оооо, скоро на едно летище видях тази красота. Харесах си 4-5-6 Simple Smile

# 1 888
  • Бургас
  • Мнения: 6 358
Благодаря момичета, и както си е по традиция за нов маникюр започвам да пресаждам цветята в новите саксии 🤣

Обиколих днес Флората в издирване на туберозата, но не намерих такъв щанд за козметика/нали правилно съм разбрала/. Луковицата предполагам, че и тя е била от тях.Иначе взех няколко цветя за градинката и даже ги засях, дано се захванат.

# 1 889
  • Бостън
  • Мнения: 13 556
Мислех да пиша днес за Класиците, но приятелка ще ме води на кино, а щерката иска да карам колело с нея, та набързо ще покажа с какво са се забавлявали някои форуми в Reddit - модните брандове преставени като типове по Кибби (Kibbe Types As Brands). T.e. колаж от характерни за дадения бранд визии, които отлично пасват на дадения типаж тяло.

Dramatic (D) - Saint Laurent


Soft Dramatic (SD) - Dolce and Gabbana


Flamboyant Natural (FN) - Versace


Natural (N) - Fendi


Soft Natural (SN)- Chloé


Dramatic Classic (DC) - Riani


Soft Classic (SC) - Zac Posen


Romantic (R) - Christian Dior


Theatrical Romantic (TR)- Ulyana Sergeenko


Gamine (G) - Jason Wu


Flamboyant Gamine (FG)- Chanel


Soft Gamine (SG) - Simone Rocha


Та така, майтап и моабет да пада!
Весела среща на Софиянки!

Общи условия

Активация на акаунт