Отговори
# 345
  • Мнения: 27 781
Хайде преди лягане да редувам за продължение на разказа.

# 346
  • Мнения: 14 139

     Отново в дома на Селахатин. Роджин казва на баща си, че е звъняла на всички и никой не е виждал Мазхар.
     Пристига Азим, заедно с бодигарда, който избяга с колата при стрелбата. Ариен не успя да го убие.
     Този „смелчага” как се реши да дойде в къщата на Селахатин, за да му каже, че Мазхар е убит, че той едва се е измъкнал от куршумите на Ариен, но е успял да го рани.
      Селахатин го го удуши със собствените си ръце, след като чу цялата история около убийството на сина си.
      Няма милост сред мафиотите. Заповедта на Селахатин е да открият Ариен и да го доведат при него. Той сам ще го убие, за да отмъсти за сина си. Задачата е поставена и Ферхат доволно се впуска в издирването на Ариен. Събира цялата охрана и всички се отправят към дома на Ариен, за да търсят следа.
     Азим отива да докара мъртвото тяло на Мазхар.
     Роджин скърби за брат си, но се притеснява и за Ариен. Дори се опита да помоли баща си да не предприема действия срещу Ариен, а да го остави първо да обясни.




     Селахатин е пред трупа на сина си.
- Когато убиха родителите ми, аз се заклех, че никой никога повече няма да пролее кръв на моите близки. Аз отгледах палача на собствения си син. О, Аллах, защо ми се случва това?
     (Селахатин си спомня как е намерил на улицата припаднал малкия Ариен)
- Ферхат, доведи ми жив Ариен. Ще го убия със собствените си ръце. Той ще плати за неподчинението си.
- Ще бъде направено!
- Ферхат, не ме подвеждай!
- Не се безпокойте, ще хвърля в краката ви този предател и мерзавец. А с момичето какво да правя?
-Убий я!






-Ти уби неговия син, разбираш ли?
- Да
- Защо тогава ме вземаш със себе си. Пусни ме, моля те!
- Селахатин Накмет няма да те пощади! В момента, в който останеш сама, ще умреш.
- Нищо, готова съм да рискувам.
- Разбери най-после. Нужно е да си близо до мен.
- Кой си ти – ангел хранител или наемен убиец?
- Определено не е второто.
- Аз всичко ще разкажа на Селахатин Накмет – как неговият син е искал да те убие и ти не си виновен за случилото се. Той може да ти прости.
- Нищо не разбираш, нищо...
- Аз разбирам, че ти искаш да ми помогнеш. Наистина, благодарна съм за това, но аз мога сама да се погрижа за себе си. Имам приятели, работя за държавата...
- Да? И те ще те защитят, така ли мислиш?
- Да!
- А днес защо не те защитиха?
- Моля те пусни ме, наистина мога да се погрижа за себе си.
- Не можеш да повярваш, но сега това не е по силите ти.
- Защо спряхме тук?
- Слушай ме какво ти казвам, следвай ме. Хайде!







Следва продължение...

# 347
  • Мнения: 27 781
Добро дъждовно неделно утро.
След дъжд въздуха мирише на пророда и е свеж. 
Нека така да си изпием кафенцето с усмивка и да закусим.

# 348
  • Мнения: 14 139
Здравейте, момичета!


"Където и да отидете – независимо от времето – винаги носете собственото си слънце."

Да си подарим весели мигове, да бъдем усмихнати, щастливи и да се насладим на един прекрасен, макар и дъждовен ден!


     Днешният ден при нас е дъждовен и хладен, не става за разходка, та ще мързелувам пред компютъра.  Новини за любимците няма, но аз имам да преразказвам последната част от епизод 4. След още едно кафе може и да отпочна...

# 349
  • Мнения: 9 372
Интересно звучи този сериал един сезон ли ще бъде само?

# 350
  • Мнения: 14 139
Интересно звучи този сериал един сезон ли ще бъде само?

    Диди, нищо не зная. Нито колко епизода ще бъде сериала, нито дали ще е само един сезон.
     При Толга винаги е "лунно затъмнение" - нищо не споделя. А и никъде не успях да прочета по-обширна информация за „Arjen”.
     Чакаме търпеливо...



# 351
  • Мнения: 27 781
Оффф ,  и аз искам да разбера колко епизоди е голема потайност  от Гайн нищо не споделят , нито Толга..
Ако има втори сезон неразбрали няма да останем ще се обяви.. Зависи какъв е финала.. ако има потенциал за втори сезон може и да заснемат.

# 352
  • Мнения: 9 372
Като се сетя .че Линията беше обявен втори сезон и още нищо не са заснели а станаха 2 години всичко очаквам ;д
Затова ми се искаше да попитам. Че 2 години чакахме Линията и ни вест ни кост дойде тогава ;д
Но и продукцията е важна разбира се.

# 353
  • Мнения: 14 139

- Затвори вратата. Да не се вижда светлина.
- Какво търсиш?
- Нещо, с което да спра кървенето. Куршумът е разкъсал вената. Трябва да се зашие раната.
- Какво значи това?
- На етажерката има кислородна вода.
- Къде е?



- В дясно. Бързо и железния поднос вземи. Дай си ръката! Дръж здраво! Още по-силно. Сега давай да зашием раната.
- Ти шиеш сам раната си на живо?
- Мъртъв няма да мога.
- Убийците също можели да се шегуват.
- Твой ред е!
- Какво?



- Ще зашиеш раната, която виждаш.
- Аз не мога.
- Можеш, ти си дъщеря на бивш военен, давай!
- Откъде знаеш, че баща ми е военен?
- Събирах информация. Баща ти е бил в специалните войски. Загинал е в мисия, майка ти е учителка.
- Какво още знаеш за мен?



- Ти си умна и упорита, завършила си училище с отличие. Завършила си „Икономика и финанси” и си станала инспектор. Селахатин не успя да подкупи нито теб, нито твоя колега.
- Той изпрати дъщеря си.
- Опита се. Той винаги опитва.



- Ще ми подадеш ли ножицата?
- Благодаря ти!
- Не е ли опасно да го оставиш включен?
- Не се вълнувай, този телефон е невъзможно да бъде проследен.
- Кой ти звъни?

     Ариен поглежда, че на телефона е Роджин, но не го вдига.
     Роджин се притеснява за него.





     Селахатин казва на брат си да остави трупа на Мазхар в моргата докато не намерят Ариен.
- Първо ще погребем Ариен, а след това моя син. Ние ще погребем Мазхар до своята майка. Как е възможно баща да погребе сина си?
     Роджин отново моли баща си да прости на Ариен, заради нея.
- Той уби моя син, твоя брат и ти искаш аз да му простя?
- Аз го обичам и те моля да му простиш.
- Ариен проля кръвта на моето семейство. Никога няма да му простя. Ти разбираш ли ме? Аз загубих не един, а двама синове.





     Ферхат продължава да дири Ариен. Познава го много добре и знае, че ще се скрие добре. Но на Ариен за първи път му се случва да бяга и Ферхат се надява, че ще допусне грешка. Трябва да се наблюдават и близките на Аслъ, защото тя може би ще се свърже с някого от тях. Селахатин ще го възнагради добре ако открият местонахождението на Ариен.
-Тресеш се от страх, а Ариен? Знаеш, че аз ще те намеря. Рано или късно ще те намеря.




Следва продължение...

# 354
  • Мнения: 27 781
Диди , знаеш ли от кога съществува тази платформа Гайн ? Че е турска съм сигурна но ми е любопитно кой я поддържа ?  Напоследък дръпна напред, като популярност.

# 355
  • Мнения: 14 139

     Ферхат претърсва дома на Ариен, за да открие някакви улики за местонахождението му. В момента, в който заповядва на всички да си тръгват погледа му попада върху писалката за татуиране. Спомня си думите на охранителя, че е ранил Ариен в ръката и се сеща къде би могъл да бъде раненият Ариен.
- Да тръгваме, момчета. Ловът започва, нека да проследим нашата жертва! Давайте, да вървим!


     Ариен и Аслъ продължават разговора си.
- Аз днес говорих с един човек. Той ми каза, че семейството на Накмет е най-голямата загадка за нашата страна.
- Зная, аз бях там.
- Как така? Следеше ли ме?



- Само едно не разбирам, Селахатин никога не оставя следа. Как ти разбра името на неговият бивш съдружник?
- Слушай, ти знаеш много за това семейство. Разкажи всичко, което ти е известно. Ще те защитят, когато дадеш показания. Ще скъсят срока за наказание.



- Аз нося наказанието със себе си.
- Какво е това? Броят на убитите от тебе хора!
- Убийства, заради които трябва да изкупя вината си.



- Какво означава това?
- Все някога ще бъда наказан, но не така, както ти казваш, а така както поискам сам.




- Ще останем тук още малко, а след това ще тръгнем.
- Аз вече не питам къде.





     Юрий изказва съболезнования на Селахатин.
- Браво, ти наистина си жесток човек – казва накрая Юрий, след като Селахатин прави следващия ход в играта на шах.







Последна редакция: пн, 20 май 2024, 00:53 от Emiliya

# 356
  • Мнения: 27 781
Добро  утро и здрава ползотворна нова седмица.
Идва летният сезон любим на всички.. ухае на море ,  слънце , релакс , изкушения , страст  и емоции.  
Ще ми трябва време да се настроя на стария режим след Гаддар. Сега ми е кофти и тъжно с особено сантиментално настроение.  Всяко начало има своят край ! Аз съм доволна и благодарна че ни подари емоци и вълнение и срещи и усмивки с феновете и се завърна успешно и дълго време ще се говори за проекта и Дахан ,като национален герой.  Вярвам докрай в него и че няма да плачем с нечия смърт на финала.

Последна редакция: пн, 20 май 2024, 13:23 от femmi2

# 357
  • Мнения: 14 139
Здравейте, момичета!


"Всяка жена пази в сърцето си поне една тайна, две надежди и три желания.
Но това е само част от нейната мистерия."

Приятен ден и успешна предстояща седмица!


     
Ново от сторито на Езги:






     Ново с Толга: - "Спомен от победата" Нашичкият отново е бил на мач.


     
И старо, но безценно:

# 358
# 359
  • Мнения: 14 139


- Може ли поне на мама да звънна, тя се тревожи.
- Не. Забрави за миналия си живот.
- Защо?
- Защото ако се свържеш със своите близки ще бъде опасно за тях. Хората на Селахатин ги следят.



- Защо трябва да ти вярвам? Всички тези разговори за Селахатин, най-влиятелният човек в света...
- В Турция.
- Не е важно.
- Аз мисля, че си убил тези хора, защото си нямал избор. И сега ме държиш като заложник.



- Ти не си толкова глупава.
- Аз преследвам Селахатин Накмет, най-влиятелния човек в Турция. Защо никой не ни преследва? Защо досега никой не ни откри?

     Телефонът звъни. Ариен се обръща към Аслъ и ѝ казва:
- Бъди внимателна какво си пожелаваш.




     Вдига телефона и се обръща към Ферхат. Знае кой може да го намери.
- Накрая те открих. Как си? - казва Ферхат
- Боледувам малко. Навярно съм се простудил. Оказва се, че е грип.
- Ние много се вълнуваме за теб, как преживявате.
- Представям си.



- Селахатин бей разбра какво се е случило. Разбра, че Махзар ти е направил клопка. Иска да те види! Роджин също!
- Как ме откри?
- Не беше толкова сложно. Ти си ранен, сам не можеш да се справиш, не можеш да отидеш в болница, затова си се отправил в клиниката на закрития полицейски участък.
- Не е зле...



- Чакам те на улицата сам. Но първо да видя ръцете ти, разбрано... Селахатин бей и без това е много разстроен, да не го ядосваме още повече.
- Ти сам ли дойде?
- Разбира се, разбира се, че съм сам. Ти знаеш, че аз съм спортсмен.
- По дяволите! Извинявай, извинявай – казва Аслъ.
- Не, не, няма защо да се извиняваш, сестричке. Ти прекрасно знаеш, че не можете да избягате. Не ме огорчавай повече. Приключи с момичето. Чакам. Побързай!



- Ферхат, направи ми една услуга.
- Разбира се, каквото поискаш.
- Кажи на Селахатин бей, че съжалявам.



- Ти сам можеш да му кажеш това. Давам ти минута. Ако не излезеш аз ще бъда принуден да убия пленника.
- Аз съм длъжен да те убия и да изляза след минута – казва Ариен на Аслъ.



     Ферхат няма търпение.
- Минаха вече 15 секунди. Донесете ми оръжието. Селахатин иска аз да му отведа жив Ариен. Аз го поставих в ъгъла, няма да се подчиня на Селахатин ага – казва Ферхат и взривява участъка.


Край на епизод 4
(в следващия си пост ще пусна трейлъра на епизод 5)

Последна редакция: пн, 20 май 2024, 16:58 от Emiliya

Общи условия

Активация на акаунт