Отговори
# 150
  • Мнения: 13 757
Цитат
Diziler.com
Великолепна премиера за новия екшън сериал на GAİN „Arjen“ с участието на Толгахан Сайъшман!



Цитат
almeda92
Знам най-добре колко усилия сте вложили в този проект🥹
Гордея се с теб, ти свърши СТРАХОТНА работа 🖤 @tolgahansayisman @hanmedyapim
ARJEN на @gain от утре, 26 април ♥️





# 151
  • Мнения: 27 568


Видео репортаж от галата

# 152
  • Мнения: 13 757



 Премиерата на новия екшън сериал на GAIN "Arjen" с участието на Толгахан Сайъшман!

В UNIQ Istanbul се състоя премиерата на новия сериал на GAİN „Arjen“, който привлича вниманието с екшън сцените си. Сериалът, продуциран и с участието на Толгахан Сайъшман, ще бъде излъчен по GAİN на 26 април...


В UNIQ Istanbul се състоя премиерата на новия сериал на GAİN „Arjen“, който привлича вниманието с екшън сцените си. Сериалът, продуциран и с участието на Толгахан Сайъшман, ще бъде излъчен по GAİN на 26 април...
GAİN, която раздвижи индустрията със сериалите, които излъчва един след друг, организира премиерата на новия си сериал „Arjen“ в UNIQ Istanbul. В сериала с участието и продуцент на известния актьор Толгахан Сайъшман. Сайъшман е придружен от известни имена като Талат Булут, Езги Еюбоглу, Аликан Ючесой, Дилара Аксюйек, Сарухан Хюнел, Юнус Ески и Джемал Токташ.


Отговаряйки на въпросите на членовете на пресата по време на премиерата, Толгахан Сайъшман каза: „Тук сме с история, която беше много необичайна на турските екрани преди. Бяха положени големи усилия. „Може да е класическо изречение, но ние представяме на публиката продукция, която е безпрецедентна в Турция“. На въпрос на журналисти за екшън сцените, актьорът каза: „Бяхме уморени... Имахме инциденти, но ги отстранихме и бързо се адаптирахме към работата. „Много съм доволен от резултата“, каза той.
Докато Ezgi Eyüboğlu заяви, че „Arjen“ е творба, в която са положени много усилия, Dilara Aksüyek каза: „Ние сме на работа, която много харесваме“. Сарухан Хюнел добави: „Не искам да давам съвет, но имаше сцени, които бяха много предизвикателни за Толгахан.“ Друг водещ актьор от „Ариен“, Юнус Ески, каза: „Бих искал да благодаря на Толгахан Аби и на всички мои съотборници още веднъж във ваше присъствие. „Очаквам с нетърпение да го гледам, също като вас“, каза той.


“Arjen” разказва историята на дете, което е трябвало да живее на улицата в ранна възраст и се превръща в убиец. Ариен, който прави всичко, за да защити семейството, което защитава от техните врагове, е известен със своята безпощадност. Въпреки това задача, дадена му от семейството му, ще го доведе до голям кръстопът и ще завлече Ариен в средата на живот, който никога не е очаквал.
Майсторският актьор Алтан Еркекли участва като гост-актьор в „Arjen“, продуциран от Толгахан Сайъшман под егидата на Han Medya Yapım. Сценарият на сериала, режисиран от Umut Sarıboğa, е написан от Altuğ Küçük.
Източник: (BYZHA) Агенция Беяз  






Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 20:45 от Emiliya

# 153
  • Мнения: 27 568
Емкааа:hibiscus: , Тешекюлер за гифчетата и превода . Утре е големият ден и премиерата на ''Ариен'' . Успех на всички Flowers Four Leaf Clover

# 154
  • Мнения: 13 757


Видео репортаж от галата






     Този път Алмеда ми хареса стилно облечена и перфектно изглеждаща. И май не изръси нито една глупост по време на репортажа. (гледах с автоматични субтитри, та не съм много сигурна) Надявам се и нейните думи да преразкажат в някое от изданията.
     Още не мога да открия интервюто на Толга и Езги. Дано го пуснат тези дни. Hands Pray





# 155
  • Мнения: 10 443

Hearts Успех на дългоочаканият нов проект

# 156
  • Мнения: 13 757
Здравейте, момичета!


"Щастието няма утре, няма вчера, не помни миналото, не мисли за бъдещето. То има само настоящето. И това не е ден, а просто миг."

Нека днес времето, настроението, хората и всичко около вас да бъде прекрасно!
Ползотворен ден!


     С пожелание сериалът „Arjen” да пожъне небивал успех Hands Pray и ние да имаме възможност да го видим с превод.


    
От Instagram на Езги:




Скрит текст:




# 157
  • Мнения: 27 568
Здравейте в денят на екшън на любимците ни. Мисля, че ”Ариен” бързо ще го качат и преведат след като е на платформа. Гайн как процедират дали ще качат всички епизоди накуп или всяка седмица по един?

# 158
  • Мнения: 13 757
Здравейте в денят на екшън на любимците ни. Мисля, че ”Ариен” бързо ще го качат и преведат след като е на платформа. Гайн как процедират дали ще качат всички епизоди накуп или всяка седмица по един?
    Феми, нямам идея как процедират Gain, но ми скъсаха нервите. От сутринта се мъча да се абонирам и не успявам. Сега просто си чакам синовете да се приберат от командировка, за да ми помогнат.









# 159
  • Мнения: 27 568
Кълбото издаде че тая нощ няма да се спи.  След ”Гаддара” следва дългоочакваният екшън ”Ариен”.

# 160
  • Мнения: 13 757
Кълбото издаде че тая нощ няма да се спи.  След ”Гаддара” следва дългоочакваният екшън ”Ариен”.
    Феми, позна! Едва изчаках да свърши епизода от "Gaddar" и се прехвърлям на „Arjen”. Моите синове се погрижиха, докато гледам единия екшън да ме абонират за Gain.
     Качен е само епизод 1 - 50 минути. Утре ще разбера как и кога ще качват останалите епизоди.
     Потапям се... ще се срещам с "нощния" убиец!









# 161
  • Мнения: 10 443

Heart Decoration

Скрит текст:


..Вила мома зелен венец,
 ден го вила - два го редила,
 на глава го закичила
 и го мома в коси носила..

 

Notes Flowers Four Leaf Clover

# 162
  • Мнения: 13 757
Здравейте, момичета!


 
"Там откъдето минеш оставяш следите си. Старай се винаги да оставиш добро след себе си, за да намериш добро пред теб."
Петър Дънов

Лазаровден е!
Нека болестите са далеч от вас, а здравето, щастието и любовта никога да не ви напускат!


Ново от IG на Толга:
Цитат
Открих нов албански актьорски талант 😎🤌🏻😁🇦🇱 @alesianoka
💥 ARJEN| @gain 🎥

     Алмеда също е споделила фотката, горда, че нашичкият е снимал сцени от „Arjen” в Албания и с участието на модела Аlesia Noka.
    
От IG на албански и ирански фенове:

Цитат
Алесия и Толгахан🤩♥️
Alesia добре познатият албански модел взе участие в новия сериал на Толгахан "Arjen", а снимките са направени в Тирана, Албания 👐🏻♥️






# 163
  • Мнения: 27 568
Здравейте и честит Лазаров ден.

О , значи има албанско участие в екшъна  и снимки в Тирана.

# 164
  • Мнения: 10 443

Heart Eyes Без албанки до него
е още по-красив и харизматичен

Joy

Общи условия

Активация на акаунт