Отговори
# 270
  • Мнения: 10 453

Flowers Bouquet ЕМИ* благодаря,
интригата е голяма, едно семейство - двама братя,
с двама верни наемни убийци които са им
 като синове и руската мафия
Sunglasses

# 271
  • Мнения: 13 934
Здравейте, момичета!


Мотото за днес:
 "Ти върви срещу вятъра, пък те нека ти плюят в гърба!"

Пожелавам на всички ви усмихнат и цветен ден и не забравяйте най-важното...
Обичайте се!














# 272
  • Мнения: 27 655

Водя ви Сандокан

# 273
  • Мнения: 13 934
    Ехааа, страхотен Сандокан! Уникален Джан!
     Аз пък набързо да сложа фотката на Толга и Алина, че отново ще излизам.
     На Джано няма да му пожелавам скоро да стане татко. За него има време. Рано му е още за тези неща.
     Първо да си гледа кариерата, да покори и Холивуд, и чак тогава да мисли за семейство и деца.

# 274
  • Мнения: 27 655
Алина много е пораснала . Сладурка е ...Yum  Прилича на тати ..

# 275
  • Мнения: 13 934

     Момичета, излязъл е и епизод 3 от „Arjen” на платформата Gain. Но аз съм толкова уморена, че не мога нито да доразкажа епизод 2, нито да гледам 3-ти епизод, за гифки дори не мога и да си помисля. Извинете ме! Hands Pray
     Надявам се утре да е по-спокойно при мен, за да поседя доволно в темата и да довърша започнатото.
     За да не е толкова суховат поста ми - няколко стоп кадъра от епизод 3.











# 276
# 277
  • Мнения: 13 934
Здравейте, момичета!


"Обичам хората - мехлеми. И на рана да ги намажеш, ще заздравее. Хора, които ще те настигнат, ако е паднала банкнота от джоба ти. Напълно непознати, които ще ти кимнат за добро утро, защото е толкова приятно! Които ще приютят някоя животинка. Ще ти оставят чадъра си, когато вали. Не позират, не лицемерят, не досаждат. Не се бият в гърдите.
Не афишират.
Някога беше пълно с тях, с такива като тях. И за щастие, още ги има."
РАЯ ВИДИНСКА

Да ви в цветно и безгрижно на душата, приятели!
Усмихнат ден ви пожелавам!


      Феми, благодаря за кафенцето и фотките на маминия красавец. Аз още "реанимирам", Stuck Out Tongue Winking Eye но след поредното кафе ще вляза в "релси".
      
Ново от IG на Езги:


    
Ново и от Суде:



# 278
  • Мнения: 27 655
Като се тонизирахме с кафенце да довършим разказа за втори епизод..

# 279
  • Мнения: 13 934
Като се тонизирахме с кафенце да довършим разказа за втори епизод..
     Феми, готова съм с разказа на епизод 2, но нещо друго ми направи впечатление, та първо него ще пусна.
      
От сторито на Толга:


"Ще срещнеш хора, които не те харесват, дори след като не си им направил нищо лошо, те те мразят. В подобна ситуация никога не се питайте "Какво им сторих?" "Спри да търсиш причина за всичко. Причината за всичко е ревността, неуспешния живот и черните им сърца към теб. Някои хора са наистина лоши, всички са лоши, съзнателно лоши, предпочитат да са лоши.
Проблемът не си ти, проблемът е сърцето, което не се различава от кладенеца."

     Не можах да разбера кой е автора на цитата и по какъв повод Толга го е споделил в профила си, но от съдържанието ме побиха тръпки. Колко е истинско, и колко е точно! Колко е актуално за днешния свят! С пълна сила важи както за реалния живот, така и за виртуалното пространство!
     Адмирации!



# 280
  • Мнения: 27 655


Цитата е точно в десятката  .  Не го е сложил току така има причина затова .

# 281
  • Мнения: 10 453

Толгахан според мен
цитира нещо от сценария на Ариен*
Thinking

# 282
  • Мнения: 13 934


Епизод 2


     Ариен пристига в дома на Селахатин и разказва, че е проследил Аслъ, която е намерила човек на име Исмаил.
- Тази жена може ли да разузнае нещо за нас? - пита Селахатин
- Може.
- Тя ще продължи да търси, но ѝ е нужно време. Но ако тя намери нещо за нас, ще ни бъде много трудно да се справим с нея.
- Как тя се е добрала до Исмаил, не зная. Доколкото си спомням информация за него няма никъде.
- Не мога да ти кажа точно, но зная, че кутията на Пандора вече е отворена.

     Селахатин продължава разговора си с Ариен, казвайки че ще бъде откровен с него. Няма никакво време и търпение да чака повече – има рак на кръвта. Остава му да живее 1 година, а Юрий ще го убие ако не купят банката. А ако я купят му е нужна сила, за да му се противопоставят. Синът му Мазхар няма да може да се справи, брат му Азим е противоречива личност, която мисли само за себе си. Дъщеря му е жена ѝ ще ѝ бъде трудно да живее в този свят.


- Нужен ми е син, на който искам да оставя всичко. И това си ти Ариен.
- А какво ще стане с Роджин? – пита Ариен
- Ще убиеш тази нощ Аслъ, Ариен! Няма да отлагаш повече, а утре ще дойдеш при мен. Аз ще поговоря с Роджин, ти ще се ожениш за нея и ще станеш глава на семейството! Не се безпокой за дъщеря ми, аз виждам как те гледа.
- Аз не зная. Никога не съм мислил за това.
- Ти беше на 7, когато те намерих на улицата, приютих те. Растеше като мой син. Аз те обичах така, както обичам децата си. Аз ти подарих живот, затова не искам да ми отказваш, особено в такова време.
- Аз винаги съм ви смятал за баща. Да... вие ми подарихте живота, но аз посветих живота си на вас.
- И аз ти отдавам цялата си власт. Умолявам те преди смъртта си приеми предложението ми. Да, Ариен, пистолетът, който искаше от години, сега е твой, синко...


***










     В хотелската стая при  Мазхар идват чичо му Азим и Ферхат. Трябва да скрият уликите по убийството на момичето. Мазхар моли чичо си да не казва на баща му за това убийство. И двамата знаят, че ако Селахатин научи за това ще убие собствения си син.

***

     Аслъ пътува с колата и разказва на своя колега, че се е срещнала с Исмаил. Той се нервира, че финансовата инспекторка се бърка в живота на Селахатин, защото се страхува, че може да пострада.

***


      Селахатин събира семейството си. Роджин пита къде е Ариен, а баща ѝ отговаря, че ще дойде по-късно, но знае защо е събрал всички.
- Сега искам да ви обявя този, който ще стане мой наследник. Длъжен съм да го направя днес, дъще. Имам рак на кръвта, дълго време се лекувах и ми остава да живея само година. Времето е малко затова  реших след смъртта си да предам управлението в ръцете на драгия ми син, който ще стане скоро и мой зет – Ариен Нахмет. Аз така съм решил! Ариен се съгласи да се ожени за дъщеря ми. Вие сте длъжни да го уважавате така, както уважавахте мен. Ще правите това, което казва той. Само така ще можем да се преборим с Юрий. Това е последната ми дума и аз няма да търпя никакви възражения.
     Мазхар напуска къщата, а Селахатин ги успокоява, че той рано или късно ще се примири.

***



     Азим моли да го оставят насаме с брат му.
- Брат, няма да те ругая, дори се радвам, че глава на семейството няма да бъда аз. Притеснявах се през цялото време, откакто ми каза, че си болен.
- Аз мислех за това от много години.
- Защо ме помоли да съобщя името на Исмаил.
- Иначе нямаше да мога да убедя Ариен.

     Двамата братя изготвят този план, заплашват Исмаил, че ако не разкаже на Аслъ това, което искат от него ще пострада дъщеря му и внучето, които живеят в Англия.
     Докато разговарят Исмаил се обажда по телефона на Селахатин и му казва, че е предал думите на Аслъ. Селахатин го уверява, че дъщеря му и внукът ще бъдат в безопасност, остава само едно – Исмаил се гръмва с пистолета.
- Ариен трябваше да повярва, че жената представлява за нас огромна опасност. Ако убие невинен човек си мисли, че за него няма бъдеще. Тази вечер Ариен ще прекрачи тази черта и ще докаже на нашето семейство, че заслужава да бъде начело. Той ще убие жена, невинна жена.
- Брат, ти си устроил капан на Ариен, защото си знаел, че иначе той няма да я убие?



     Мазхар се връща и пита баща си защо никога не му се доверява. Казва, че е изпратил хората си да убият Аслъ.
- Какво си направил?
- Аз също мога да бъда такъв, какъвто си ти.
- Ти унищожи целия ни план. И ме питаш защо аз не те оставям да бъдеш главата на семейството?
- Това е правото ми по рождение! Ти взе Ариен от улицата, но аз ще ти покажа на какво е способен родният ти син. Ще бъда като теб! И ти ще се гордееш с мен.

     Мазхар насочва пистолет в гърба на баща си.

***







     През това време Ариен се подготвя – риза, вратовръзка, черни кожени ръкавици – убиецът е готов за поредната си жертва - Аслъ. Отново е по следите ѝ. Аслъ излиза на улицата и разговаря с майка си по телефона. Отива при колата си и вижда, че гумите са спукани.
     Аслъ е приклекнала до колата, а Ариен поставя заглушителя на пистолета.
Край на 2-ри епизод!





# 283
  • Мнения: 10 453

Hearts ДОБРО УТРО*

Hearts

Heart Eyes

Pushpin 10 май е обявен за Световен ден
 на физическата активност*
основната цел е насърчаване
сред всички групи от населението
  и отговорност на всеки за утвърждаване на
  здравословен начин на живот, който включва
  ежедневна физическа активност..
кой друг ако не Джано* е
 най- най - добрия пример
Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 13 934
Здравейте, момичета!


"Достатъчният сън, физическите упражнения, здравословната храна, приятелството и спокойствието са необходимост, а не лукс.“
Марк Халперин

Желая ви здраве, бодрост, енергия и сила!
Приятен ден!





10 май – Световен ден на физическата активност

10 май е обявен за Световен ден на физическата активност с решение на 55-та Световна здравна асамблея през 2002 г.
Обездвижването се нарежда сред основните рискови фактори, водещи до заболяване. Според СЗО тенденцията се наблюдава както в развитите, така и в развиващите се страни и се дължи на начина на живот на модерното общество, съпроводен с намалена физическа активност, нездравословно хранене, повишаване употребата на алкохол и тютюнопушене.
Системните физически упражнения водят до придобиване на правилна телесна стойка и добър естетически вид, които са от голямо значение за самочувствието на младежите и девойките, които се нуждаят от ежедневна физическа активност с продължителност поне 60 минути.
Редовната физическа активност – 5 пъти седмично по най – малко 30 минути, е препоръчителна и за възрастните хора, тъй като подобрява функционалното състояние и качеството им на живот.







Общи условия

Активация на акаунт