Термин Декември 2024 ❤️

  • 16 707
  • 690
  •   5
Отговори
# 465
  • Мнения: 188
Здравейте.Ходих на преглед и бебето отговаря на 7г.с и 5 дни.Отлепянето на плодния сак все още го има.Какъв е шанса бебо да се закрепи?Нямам кървене,но имам менструални болки.

Почивай си..не се движи много..и ще се оправи всичко

# 466
  • Мнения: 2 677
Има си пулс:) но ми изписа превантивно дуфастон.

# 467
  • Мнения: 11
Здравейте.Ходих на преглед и бебето отговаря на 7г.с и 5 дни.Отлепянето на плодния сак все още го има.Какъв е шанса бебо да се закрепи?Нямам кървене,но имам менструални болки.
И аз съм така, утрогестан + но шпа ми изписаха, повече почивка и  не се натоварвай.

# 468
  • Мнения: 100
Да, от прогестерона става така. Май като се образува плацентата ще спре :/ И аз съм в клуба ва подутите, плюс запек и рефлукс....а се и разболявам отново Sad

Ох, и аз съм същата Confounded супер подута, гади ми се постоянно и отсега имам рефлукс, направо по-нататък не ми се мисли как ще е с киселините.... Уж има дни в които почти не ям от гадене, но след празниците съм + 1,5 кг.
Аз си имах лек проблем с червата още преди бременността, но с много добавки и изключване на определени храни, всичко беше станало ок. Всичко това по съвет на ендокриноложката ми. И сега когато имахме час, ми обясни че и от хормоните е вероятно пак да стане зле. Тъкмо бях свикнала да не ми се подува корема. Направо тази жена ме начи какво е нормално, а аз съм смятала че неразположенията са нормалното.
За мацките със запек ще споделя безвреден трик, който пак тази док ми каза - вечер и сутрин в чаша топла вода слагате малко кокосово масло.
Аз ще правя пренатест на Вижън другата седмица, средния пакет.
Би ли споделила информация за този тест па Вижън?

# 469
  • Мнения: 387
На мен АГ ми препоръча Gene planet, ще ги разгледам по-подробно всичките тестове по-натам.

# 470
  • Мнения: 901
На мен АГ ми препоръча Gene planet, ще ги разгледам по-подробно всичките тестове по-натам.

Моето АГ също ми препоръча Gena Planet - Nifty+.
Май няма много инфорамция за тях

# 471
  • Мнения: 387
На мен АГ ми препоръча Gene planet, ще ги разгледам по-подробно всичките тестове по-натам.

Моето АГ също ми препоръча Gena Planet - Nifty+.
Май няма много инфорамция за тях

Ако си спомням правилно, ми каза, че най-пълният пакет е 1500 лв.

Скрит текст:
Да не си и ти при д-р Василева?

# 472
  • Мнения: 901
На мен АГ ми препоръча Gene planet, ще ги разгледам по-подробно всичките тестове по-натам.

Моето АГ също ми препоръча Gena Planet - Nifty+.
Май няма много инфорамция за тях

Ако си спомням правилно, ми каза, че най-пълният пакет е 1500 лв.

Скрит текст:
Да не си и ти при д-р Василева?

Не, не съм. От провинцията съм, но моята АГ работи с Gena Planet

# 473
  • Мнения: 25
Здравейте, записвам се и аз с термин на 30.11, аз съм се насочила към sellgenetics, успех на всички мамита до финал 🍀🤗

# 474
  • Мнения: 626
Има ли и други мами с хашимото?

А иначе за кафето е нормално...тялото не го иска. Аз продължавам да си пия по едно две на ден.
Киселините предния път ми изчезната от 12 седмица до 9я месец. Дано и тоя път ме пуснат :/

# 475
  • Мнения: 8
Здравейте,някоя от вас има ли проблеми с подуването на корема ..каквото и да ям все е подут и не знам от какво е..

Мен също това много ме мъчи пще от първите седмици, в момента влизам в 10та и продължавам да съм много подута особено вечер и с ужасен запек…

Единственото, което горе долу ме облекчава е  пробиотика ( АГ ми каза че ноже да се пие всякакъв) аз си взех на Бактолоджи + хапвам сушени сини сливи😃

# 476
  • Мнения: 76
Вчера ходих на преглед, само че пак в Русе, понеже в Тутракан не можаха да ме запишат за сутринта, а днес сутринта ходих до там да ми вземат кръв за пренатеста на Gene Planet. Всичко е наред с нас, слава Богу. Понеже искаше програмата да има 10 седмица, а аз съм в 9+4 даде някакви грешки при записването, но го оправиха. При евентуален проблем с недостатъчно фетална информация в кръвта ми ще ходя другата седмица за нова проба, която ще е безплатна, но аз се надявам тази да ми върши работа и до 10 дни да имаме резултат 😇

# 477
  • Мнения: 901
Вчера ходих на преглед, само че пак в Русе, понеже в Тутракан не можаха да ме запишат за сутринта, а днес сутринта ходих до там да ми вземат кръв за пренатеста на Gene Planet. Всичко е наред с нас, слава Богу. Понеже искаше програмата да има 10 седмица, а аз съм в 9+4 даде някакви грешки при записването, но го оправиха. При евентуален проблем с недостатъчно фетална информация в кръвта ми ще ходя другата седмица за нова проба, която ще е безплатна, но аз се надявам тази да ми върши работа и до 10 дни да имаме резултат 😇


Кой пакет избрахте на Gena Planet?

# 478
  • Мнения: 76
Стандарт мисля се води. Средния. В Тутракан е 1100лв.

# 479
  • Мнения: 188
Здравейте,някоя от вас има ли проблеми с подуването на корема ..каквото и да ям все е подут и не знам от какво е..

Мен също това много ме мъчи пще от първите седмици, в момента влизам в 10та и продължавам да съм много подута особено вечер и с ужасен запек…

Единственото, което горе долу ме облекчава е  пробиотика ( АГ ми каза че ноже да се пие всякакъв) аз си взех на Бактолоджи + хапвам сушени сини сливи😃

И аз влизам в 10та ..ще го питам за пробиотик..защото не се издържа..газове,запек..подуване..ужас..чак започна да ми се повдига..дано ни мине бързо Blush

Общи условия

Активация на акаунт