Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 3

  • 27 868
  • 800
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 482
Вчера пуснах поръчка, супер радостна. И днес разочарование... При все, че съм посочила Спиди, офис, те ще я доставят в кутия, която не ми е удобна. Нямам кола, а тази кутия ми е далече. Имам ли възможност да пренасоча някак си до офис на Спиди, след като вече е изпратена ? Уж чета всичко, но не помня виждала ли съм такава информация. Изивинете ме, ако е коментирано!

# 91
  • Мнения: 473
Спиди и BOX NOW са различни куриерски фирми, няма как от едната да се пренасочи в другата. Но лесно може да пренасочите до автомат, който се намира на удобно за вас място.

# 92
  • Мнения: 1 482
То това е ясно. Но нямам около мен удобен автомат. Дори никога не съм виждала такива. Сега разгледах картата и около мен не виждам. В други квартали на града ми има. Някой ако знае за Пловдив, около Гранда, Тримонциум, Понеделник пазар, ще съм благодарна да сподели.
 Това ще ми е последната поръчка явно. Този начин на доствка не ми е удобен.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 633
А откъде още веднага след поръчката виждате къде и как ще дойде?

# 94
  • Асеновград
  • Мнения: 3 139
А откъде още веднага след поръчката виждате къде и как ще дойде?
Проследяване, отгоре излиза номер и пише с кой куриер.

# 95
  • Швейцария
  • Мнения: 1 891
На мен ми изпратиха имейл с линк към BoxNow.

# 96
  • Мнения: 5 340
Аз пък имах две пратки, пуснати със седмица разлика. Едната пристигна преди два дена до кутия. Преди два дена влизах да проверя втората, отбелязано беше, че е минала митница и до там. Вчера сутринта получих директно смс че ще я доставят и след обяда беше при мен. Много се изненадах, беше първият възможен ден за доставка от срока й.
За тези, които бързате за доставка - според мен се свържете с доставчика тук в България директно и ще ви дадат информация. Първата пратка много я чакахме (дъщерята де, че бяха маратонки с колелца), трябваше да я доставят в понеделник на адрес, но отидохме до Спиди, в петък беше в склада им в града, пренасочихме я към офис и събота сутринта я взехме от офиса.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 1 930
Аз малко ще се спра да пазарувам,защото драстично ми е намаляла сметката в картата.Вчера си погледнах карта и си казах ,айде малко се по спри !Даааа,  това е страшна зарибявка,но няма престана  да ви следя !Това с кутиите и  на мен не ми харесва, но ...

# 98
  • софия
  • Мнения: 25 873
За тези, които бързате за доставка - според мен се свържете с доставчика тук в България директно и ще ви дадат информация.
Направих го. От Спиди обясниха, че могат да кажат нещо за пратката, след като бъде взета от Митница. Тогава влиза в тяхната система. Не ходели те да ги взимат от там.

# 99
  • Мнения: 196
Аз също за сега спирам с поръчките . Имам 3 за получаване , които са някъде по трасето.

# 100
  • София
  • Мнения: 28 999
За тези, които бързате за доставка - според мен се свържете с доставчика тук в България директно и ще ви дадат информация.
Направих го. От Спиди обясниха, че могат да кажат нещо за пратката, след като бъде взета от Митница. Тогава влиза в тяхната система. Не ходели те да ги взимат от там.
Хм, ако от Спиди не ги взимат от митницата, кой го прави в такъв случай Thinking

Аз засега нямам намерение да спирам с поръчките. Нещата, които поръчвам, нито ще мога да ги купя тук на тези цени, нито транспортът ще ми е безплатен, нито някой търговец тук ще ми каже "задръж стоката, връщаме ти парите".

# 101
  • Мнения: 38
имам 2 пратки с приключила митническа обработка на 11 и една - на 9
и трите са насочени към кутии
Пишете им.Моята от 10.04 беше зациклила на митница и след два дни досаждане в чата от вчера е взета от Boxnow и днес трябва да е в кутията.

# 102
  • Мнения: 2 598
имам 2 пратки с приключила митническа обработка на 11 и една - на 9
и трите са насочени към кутии
Пишете им.Моята от 10.04 беше зациклила на митница и след два дни досаждане в чата от вчера е взета от Boxnow и днес трябва да е в кутията.
Добра идея, къде си пишете, в кой чат? Ще подосаждам и аз, моята пратка от събота е на митница, но първия ден за доставка е 19ти април, дали ще я доставят по-рано...

# 103
  • софия
  • Мнения: 25 873
За тези, които бързате за доставка - според мен се свържете с доставчика тук в България директно и ще ви дадат информация.
Направих го. От Спиди обясниха, че могат да кажат нещо за пратката, след като бъде взета от Митница. Тогава влиза в тяхната система. Не ходели те да ги взимат от там.
Хм, ако от Спиди не ги взимат от митницата, кой го прави в такъв случай Thinking
Куриери. Може и да са техни, но се завеждат в системата им след взимане и доставяне в Спиди.

# 104
  • Мнения: 196
Да , явно ще се наложи и аз да им пиша , защото имам поръчани аква обувки за морето , а след една седмица заминаваме . Дано нещата се ускорят и да си ги получа на време.

Общи условия

Активация на акаунт