Дългото чакане след трансфер- тема 112

  • 17 376
  • 480
  •   3
Отговори
# 270
  • Мнения: 86
Тази борба, която водим ни помага да отсеем верните и истински хора до нас. Тези, които страдат и изживяват нашата болка. Коментари,любопитство,златарство и клюки винаги ще има. Мен лично това много ме мъчи, че трябва да се съобразявам да не се изпусна, да не споделя и да не кажа. И направо откачам, когато видя родители, които обиждат децата си с тъпанар, глупав, простак, бягай, махай се, не мога сега ходи при майка ти/баща ти. Това са хора получили децата си с лекота и не оценяват какво съкровище притежават.

# 271
  • Мнения: 374
всеки си носи сам кръста

# 272
  • Мнения: 120
Аз не мисля, че всички около нас, които казват неподходящи неща, ни мислят лошото. Моите най-добри приятелки не са имали проблем със забременяването, аз винаги съм била до тях и съм слушала всички терзания по бременността, после недоспиването покрай бебето, болести… абсолютно всичко и винаги съм била ангажирана с тези техни неволи. Когато в един момент беше ясно, че няма да забременея по естествен път и им споделих, започнаха странни коментари, не на място казани неща, които ме нараняваха. Честно да ви кажа, осъзнах, че това не е защото те не са ми приятелки, а защото просто не ме разбират. И в това няма нищо лошо. Само човек, минаваш по този път, наистина разбира какво чувстваме всички ние. Дори на майка ми и отне много време, за да разбере какво ми е и да реагира адекватно - даже не исках да е толкова наясно, за да не се натоварва, но живея в чужбина, а правих инвитро в Б-я, та се наложи. Не се сърдете на вашите близки, просто отсявайте с кого какво обсъждате.
Да, поотдалечих се от някои приятелки последните години, защото споделям само най-необходимото без да очаквам разбиране и да изпадам в подробности, но нямам търпение скоро да им споделя, че имаме положителен резултат - зная, че те ще са много щастливи и ще имаме отново общи теми. 😌

# 273
  • Мнения: 374
Днес ми е 5 ден от трансфера ,а при  вас ? Как се чувствате 🥰😘😘

# 274
  • Мнения: 85
Аз си продължавам все по същия начин.
Нищо ново като симптом.
Хубавто е че запомнах нова книга, което много ми отвлича вниманието.

Да питам, тези от вас с положителен тест,
Имали ли са имплантационно кървене/зацапване/? Което е буквално 3-4 капки.

 
Днес ми е 5 ден от трансфера ,а при  вас ? Как се чувствате 🥰😘😘

# 275
  • Мнения: 374
Авокадо ядете ли , аз всяка вечер по едно малко   😅

# 276
  • Мнения: 1 784
Аз имах розово, май на 7 ми ден. Продължи три дни

# 277
  • София
  • Мнения: 1 188
Имах на 6ти две слузести капки и това беше.

# 278
  • Мнения: 283
При мен е 4 ден, от вчера имам придърпвания и спазми, като ПМС, леко, но вече го усещам.
За сметка на това обикалям магазините в търсене на холна маса. Бързо ми минават тези дни, намирам си занимания, за д а не го мисля толкова често.

# 279
  • Мнения: 204
Аз нямах никакво зацапване, нито капка.

# 280
  • Мнения: 85
И аз си хапвам със салатата. Много го обичам. ❤🥑
quote author=Nia84 link=topic=1647326.msg47953557#msg47953557 date=1714220502]
Авокадо ядете ли , аз всяка вечер по едно малко   😅
[/quote]

# 281
  • Мнения: 204
Авокадо ядете ли , аз всяка вечер по едно малко   😅
Хаха, чудесно.
Всичко ям. Наблегнах на киви първите седмици и досега си хапвам всеки ден.

# 282
  • Мнения: 374
Мен ми се гади цял ден вие така ли бяхте бързо се изморявам и имам главоболие .

# 283
  • Мнения: 1 828
Сега всички, с изключение на близките ми, са разочаровани, че не съм с близнаци. Еми не исках отново 2. Само аз си зная колко ми беше трудно да съм бременна с две. Бях убедена, че колкото върнат, толкова ще се хванат. Даже като видях резултатът се притесних да не се е разделило на 2 (еднояйчни).

За авокадото - като се сетя хапвам, не е системно. В началото ядях много мандарини. После се отвратих от тях, последваха ягоди, сега съм на боровинки. От време на време банани. По едно време всеки ден бяха. Старая се да ям всеки ден плодове.  
За изморяване. От 2 дни чак имам енергия и днес не се спрях.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 19:32 от anichka.bs

# 284
  • Мнения: 386
Момичета, дали е ок ако напълня една спринцовка с Пролутекс и пътувам с нея? Т.е дали е ок да се извади течността от ампулата и да предстои така ден преди да си я поставя да речем?

Общи условия

Активация на акаунт