Отговори
# 600
  • Мнения: 22 128
Бащата на Акън написа, че ще отиде да си вземе дълга, а не, че веднага отива да го вземе.
Демек, ще вземе сина на Ферит.

И последно, Сейран не е изнасилена, стига вече с тази тема, окей Stuck Out Tongue Winking Eye

# 601
  • Мнения: 2 301
И това каза, но и че ходи от улица на улица, за да я намери.
Само че Аби кога я остави без причина.

Това се питам и аз. Мислех, че вероятно съм се изгубила в превода.

# 602
  • Мнения: 706
И на мен така ми се чу и че няма да и позволи на Пелин да си проправи път към имението.  Искам обаче ако някой е разбрал изцяло думите им да каже какво е всъщност.  Може АбСун днес да приключиха....а Кая така се размина , само с едно извинявай..?
Не, Суна каза на Аби, че така или иначе живота й е съсипан, откакто я заряза без причина!!!
Поправете ме ако греша.

# 603
  • Мнения: 2 388
Тъй като аз гледам сериите на бг, всъщност в началото на втори сезон Аби наистина се отдръпна без обяснение. Остана нещо недоизказано, недовършено..
Сега , когато тя ще се омъжва за Кая , Аби страдаше и се жалваше на Ферит,че сам си е виновен.

# 604
  • Мнения: 4 637
Да, че няма да позволи Пелин да си проправи път към имението, сега, когато Сейран е в това състояние и Аби я попита дали го прави за Сейран или за себе си.

# 605
  • Мнения: 2 301
...а Кая така се размина , само с едно извинявай..?

Кая отдавна не се разминава лесно със странностите на Суна. Тя, днес е една, утре друга. Момчето, може би за пръв път през живота си стреля и уби човек. Жена му, заради чиято сестра го направи, нито за секунда не го попита как е.
Мен, пък ми хареса направо неуместната директност на Кая в признанието му. Човекът няма какво да губи и си личи. Суна да го разкара, ако й стиска.

# 606
  • Мнения: 1 162
Сега и Асуман ще загази.
Ифа натопи Орхан за фирмата.
Кая и Суна с влошени отношения.
Есме си тръгна от Кязим.
Рибата и тя се яви на хоризонта, без нея не може.
Шахмуз не можа да се нарадва на новата любов.
Новият психо, бащата на Акън заплаши Ферит.
Докторите и те със загадки и всичко се обърка в това имение.
Няма един нормален ден. Не ми се мисли ако, Ферит разбере
какви ги е вършила майка му.
В общи линии ще продължим да гледаме тежка драма.
Хубавите моменти бяха за кратко.

# 607
  • Мнения: 706
Права си за всичко, но разговорът им остана в нищото. Скочиха в друга сцена и забравиха...
...а Кая така се размина , само с едно извинявай..?

Кая отдавна не се разминава лесно със странностите на Суна. Тя, днес е една, утре друга. Момчето, може би за пръв път през живота си стреля и уби човек. Жена му, заради чиято сестра го направи, нито за секунда не го попита как е.
Мен, пък ми хареса направо неуместната директност на Кая в признанието му. Човекът няма какво да губи и си личи. Суна да го разкара, ако й стиска.

# 608
  • Мнения: 3 461
Въобще, в  семейство Корхан и в Шанлъ всички говорят за морал и положението е много ... морално. Smile
Затова си избиват комплексите с побоища и тормоз.

# 609
  • Мнения: 105
Фрага беше като влакче на ужасите,но епизода си беше много добре….
Мисля,че вече всичко ще започне да се подрежда и се надявам интригите в 3 сезон да са от друго естество….стига вече с тези драми
Сейран и Ферит толкова много се обичат…толкова много си принадлежат…Любовта ще излекува всичките им рани.
Суна беше топ в тази серия…Беше се зомбирала,но стреса й върна настройките…Очаквам да изобличи Ифакат,но Ифакат е като котка с 9 живота…
Сега ми е интересно какво й е на Сейран…
А, Акън направи хубава роля….съдбата не му е донесла нищо добро и въпреки,че до край искаше да защити своята принадлежност остави в мен усещането за някаква нормалност..
Ах, Пелин…толкова безлична актриса….трябваше да изиска от сценаристите една силна сцена на разкаяние,но тя се задоволи само с това да я изгонят и нарекът с името на най-древната професия…

# 610
  • Мнения: 812
Да ви призная не ми де иска Сейран да е бременна в момента... За СейФер бременността на Сейран трябва да е най-хубавото и щастливо нещо, а гледайте ги забимават се с хора за психиатрията (и убийци)! Въобще в момента единствено бебе им липсва. 😬🥴 Всеки един в къщата в момента е затънал без да го знае.

Ако е бременна все пак Сейран, дали е с рискова бременност заради стари травми от побоищата от Казъм, бебето би ли оживяло? Или пък заради Таяяр? Или пък ще оцелее??

Ферит каза да премахнат стълбата към стаята му, но пък също каза на Аби да сложат и охрана по море, пред къщата (може би спойлер от Гюнгер?)..

Не мога да преценя, кое е по-малкото зло за Сейран, Ферит и СейФер в момента... 😵‍💫😭

# 611
  • Мнения: 227
Много жалко е ,че има хора ,които смятат ,че честта  на жената е между краката и.
Жалко и унизително за жените беше  и реакцията на Ферит,Казим и Халис при обясненията на доктора "Важно е ,че нямаше изнасилване ,защото нямаше да го понесем,"     .....може би?.........
Апропо:
Всички се възмущават за хищническите методи  за забогатяването на Халис ,но никой не напусна имението , придобито с битки , кръв и подлост..........
Сега да видим ,дали възмутените от Хатуч ще  напуснат имението и  ....../ тайна е ,че е преписано на Сейран/ ...........

# 612
  • Мнения: 693
Много ми хареса Кая в този епизод . Тежко преживява първото си стреляне по човек . Това говори само за това , че е далеч от тези среди . Хареса ми и когато директно си призна ,че е изменил на Суна. Нямаше мънкане , лъгане и криене.  Суна изобщо не го заслужава , нито пък онази риба.
Суна напомни на Аби ,  че когато се върна от Сафетови , той дори не я изслуша. Тя се опитваше да се доближи да него , да му сподели , ама......къде ти ! Обича си го тя. Могат ли да се сравнят ревността от Айшето   и от Пело.  Нищо  общо ! Заради Айшето направо  откачи.
Според мен Сейран ще се окаже бременна и Ферит за да спаси  детето ще я изпрати зад граница.
Положението с бъдещото бебе си е направо   зъб за зъб, око за око  и дете за дете.

# 613
  • Мнения: 912
Тя му каза, че Пелин иска да се върне в Ялъто , а тя няма да го позволи заради Сейран. После той я пита дали само заради Сейран го прави, а тя му каза , че когато я е отхвърлил животът ѝ е бил унищожен
Нямам думи за всички персонажи. То един нормален няма!
Някой може ли да каже Суна какво му каза на Аби като искаше адреса на Пелин?

Подяволите пердето как оцеля след изстрел в сърцето?

# 614
  • Мнения: 3 461
Обаче ... не е ли странно, как всички лицемери си намират начин да живеят удобно, а единственият нормален като човек персонаж - Сейран е на път да полудее...

Общи условия

Активация на акаунт