Отговори
# 615
  • Мнения: 687
Обаче ... не е ли странно, как всички лицемери си намират начин да живеят удобно, а единственият нормален като човек персонаж - Сейран е на път да полудее...

Сещам се за една мисъл на Радой Ралин  : Откакто свят светува, все мазният отгоре плува.
Винаги лицемерите оцеляват , във всяка ситуация.
Сега и наша Ифа ще се завърне с мазната си усмивка в имението.
Гаден е начина по който Сейран получи имението , но пък велик ще е момента , когато Ифа разбере за това. Искам да и видя фасона тогава.

# 616
  • Мнения: 846
Попита я дали иска нещо, а тя каза, че иска прибера вкъщи. После той и каза, че може би е по-добре да остане в болницата, а тя му отговори “ защо ме попита дали иска нещо”
Някой може ли да каже какво говореше Халис на Сейран в болницата

# 617
  • Мнения: 846
Мисля си Сейран да  не би да има извънматочна бременност! Нали след определен период става много опасна, ако не се направи операция навреме?

# 618
  • Мнения: 2 289
Тъй като аз гледам сериите на бг, всъщност в началото на втори сезон Аби наистина се отдръпна без обяснение. Остана нещо недоизказано, недовършено..
Сега , когато тя ще се омъжва за Кая , Аби страдаше и се жалваше на Ферит,че сам си е виновен.

Да, бе. Да Grinning
Сещам се за един момент, в който Абидин, обиден се отдръпна от Суна след безумно много моменти, в които падаше в краката й преди това, а тя не се решаваше на стъпка към него. Защо да не го обвини сега за съсипаният й живот?!
Суна... Какво да кажа повече?

Обаче ... не е ли странно, как всички лицемери си намират начин да живеят удобно, а единственият нормален като човек персонаж - Сейран е на път да полудее...

Сейран не е единственият нормален персонаж. Има и друг, и той е на път да полудее. Надявам се да се забелязва.
Болката на Ферит в момента е не по- малка. Той ходи по тънък лед, и относно Сейран, и относно врагът.

# 619
  • Мнения: 5 464
Цитат
Бащата на Акън написа, че ще отиде да си вземе дълга, а не, че веднага отива да го вземе.
Демек, ще вземе сина на Ферит.
Означава ли, че бащата на Акън знае, Сейран е бременна и, че ще е момче? Или говори по принцип?

# 620
  • Пловдив
  • Мнения: 183
Добро утро,  момичета!
Въпреки тежките фрагмани, които ни представиха на мен епизода ми хареса.
Усетих болката при всяко докосване, което изпитваше Сейран,  отчаянието и безсилието на Ферит, че не може да облекчи  физическите и психическите и травми, но в същото време беше толкова нежен и внимателен все едно е порцеланова кукла, която всеки момент може да се счупи.
 Отново ни показаха брилянтна игра достойна за най-престижниге награди.
Аз така и не разбрах въпросният баща, който се появи от нищото как знаеше какво точно се е случило и как намери пътя, по който се движиха колите, успя за толкова кратко време да прибере труповете и ранените, но както и да е, филм да става.
Относно Ифакат - тази женица, тази изкусна манипулаторка кога ще си получи заслуженото наказание?
И двете семейства Корхан и Шанлъ говорят непрекъснато за чест, достойнство и морал, а в действителност са много далеч от тези ценности.
Хатуч и Халис за мен станаха най-противните образи,  разбира се след Пипилота.

Позитивен, слънчев и усмихнат ден Ви желая!

# 621
  • Мнения: 701
За злото сърце на Хаатуч се загатва от доста време. Първо още в 1 сезон не защитаваше момичетата от постоянните боеве на Кязъм. След време се разбра, че самата тя е пребивяла Кязъм за щяло и нещяло. Държеше под ключ храната и дрехите им.....
Ведната щом се докопа до власт- тоест сложи Халис под чехалчето си, надигна глава и почна да се държи като господарка на конака. Нека се връща рижата манипулаторка - малко да я свали на земята!
Аз в момента се надявам на Суна- дано не се потдаде на телефонното обаждане на гадателката и да се стегне, да поразмърда " пилешкия си мозък" 😄 и да помогне за разплитането на всички интриги. В момента Сейран и Ферит имат нужда от човек силен , предан и достатъчно отмъстителен. Суна притежава всичко това, ама дали ще ни до предоставят сценаристите?
Абидин е страхотен изпълнител на мокри поръчки, но го е страх да прескача граници и да поема нещата в свой ръце. Точно за това не му се и получиха нещата със Суна. Добър човек е, вижда се, но сам се определя като нисше стоящ.

Последно, таткото на Акън е на около 50, макс 60...ама макс! Майка му за сметка на това е на 80- наборка на Халис, а синът им беше на колко по малко от 30....? Егати странното семейство. Кой баща, кой брат , кой син. Как накараха 25 годишен да се ожени за 50 и нещо годишния чаршаф, че и дете да й направи...?

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 09:08 от Ela1

# 622
  • Мнения: 365
Добро утро момичета може ли някоя да каже какво каза на края докторката и какъв беше смс към Ферит ? Аз гледах части от епизода немога целия идва ми в повече !

# 623
  • Мнения: 3 452
Снощния епизод вече е преведен и с буквички в
https://turkrutv.tv/zimorodok-67-seriya.html#subtitry_dizimania
Между другото, Акън е роден като дете на отмъщението. Имат такава гадна традиция.

# 624
  • Мнения: 33 413
Добро утро момичета може ли някоя да каже какво каза на края докторката и какъв беше смс към Ферит ? Аз гледах части от епизода немога целия идва ми в повече !
На предната страница има информация.

Кой знае каква гадост ще спретнат сега със Сейран.

# 625
  • Мнения: 846
Добро утро, момичета! 🫶

Докторката казва: “Не обичам да съм песимист, но може би е твърде късно”
СМС: Дължиш ми син!

Добро утро момичета може ли някоя да каже какво каза на края докторката и какъв беше смс към Ферит ? Аз гледах части от епизода немога целия идва ми в повече !

# 626
  • Мнения: 206
Рейтинга!
Паднали сме в две от категориите.

# 627
  • Мнения: 33 413
Няма ли спойлер за състоянието на Сейран?

# 628
  • Мнения: 846
Няма спойлер! Развиват си някакви теории и глупави предположения, колкото да изнервят допълнително! Напоследък и спойлерджиите нищо не познават и те на тото играят! 🙃
Супер нереален рейтинг! Епизодът беше невероятен! 🤘

# 629
  • Мнения: 1 792
моите предположения са верни.Турците искат любов

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 17:43 от VAL*

Общи условия

Активация на акаунт