🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 102 360
  • 2 593
  •   1
Отговори
# 2 385
  • Мнения: 1 542
Тази година доста спойлват. Не знам как е било по време на миналия сезон, защото не следях темите във форума, социалните медии и подкастите. Но този път са брутални. Горджи и миналата седмица спойлна без да иска - като постна, че влязла 46 кг, а в последния излъчен епизод била 55 и прикачи снимка от него. После продължи да обяснява какви мерки взела след предаването, за да свали качените 9 кг. Направо си ни каза, че излита в следващия епизод, щом е заковала на 9. Виктория, обаче, несъзнателно направи най-бруталния спойлер.

# 2 386
  • Мнения: 333
Тази година доста спойлват. Не знам как е било по време на миналия сезон, защото не следях темите във форума, социалните медии и подкастите. Но този път са брутални. Горджи и миналата седмица спойлна без да иска - като постна, че влязла 46 кг, а в последния излъчен епизод била 55 и прикачи снимка от него. После продължи да обяснява какви мерки взела в предаването, за да свали качените 9 кг. Направо си ни каза, че излита в следващия епизод, щом е заковала на 9. Виктория, обаче, несъзнателно направи най-бруталния спойлер.

Какво е казала Виктория?

# 2 387
  • Мнения: 1 542
По всички интервюта и подкасти обясняваше, че още има чувства към Алек и го приканваше да ѝ пише. Предвид, че е изразявала публично, че не одобрява жени да излизат с обвъзрани мъже, все едно ни каза, че към днешна дата Алек е свободен и връзка след предаването няма.

# 2 388
  • Мнения: 450
Също беше казала за Йоана, че била го харесвала, но вече не, което отписва тя да е избраницата.

# 2 389
  • Мнения: 41
Горджи спойлна. Между другото много хубави неща каза за Нани. Ще се окажа права, че повечето момичета в предаването харесват Нани, а Маги не, защото първата е по-приятна.
Скрит текст:
Криси каза: "Надежда наистина харесваШЕ Алек"
Повечето момичета не харесват Маги, защото виждат по-специалното отношение на Алек към нея, както беше и с Валерия миналата година.Затова ги дразни. Всичко се гледа под лупа, преекспонира се, злобее се много... все женски работи общо взето... Масово обединение срещу най-голямата заплаха🙂

# 2 390
  • Мнения: 1 542
Също беше казала за Йоана, че била го харесвала, но вече не, което отписва тя да е избраницата.
Също каза, че Йоана не е влязла заради Алек. Не му е лесно и на него. Ние обсъждаме как не било честно спрямо момичетата да им обяснява едно и също - едва ли не ги заблуждавал, но те правят същото. 90% са влезли с цел популярност и го лъжат здраво, само и само да стигнат до финала и да станат поредната Капитонова. Сигурно постоянно се чуди има ли някоя, която не иска да го използва за трамплин и да го зареже две минути след финала.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 12:29 от Lilly_85

# 2 391
  • Мнения: 1 427
Аз се кефя на Надежда на играта. Това с нарушаването на регламента си е абсолютна класика. Не е кой знае какво геройство, но така или иначе някой трябва да го направи. Отделно ѝ се кефя, че не им се връзва на споровете. Направо побърква Маги с мълчанието си. Не знам дали имат битка за Алуеко, обаче определено се състезават коя ще изглежда по-хладнокръвна. Надежда води с доста.
Надежда не е хладнокръвна. А незряла и не много умна. Тя запъва от детски инат.
Видя се в играта с въпросите за Алек, не е обръщала внимание на това той какво говори. Ще се окаже прав бившият й приятел, който я е критикувал. А тя разказва тази история все едно той е бил в грешка. Човекът е видял една незряла жена, която не възпитава добре. То как да стане, като тя самата не поема отговорност, директно излъга за срещата си с Алек, не застава зад думите си, а подмолничи по много елементарен начин.
Според мен тази жена все е била по течението -  забременяла е и веднага брак, после жена на мъжа си и отказва да съзрее.
Просто момичетата направиха грешката да се скарат помежду си на коктейла и тя мина между капките.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 13:38 от Linda*kiss

# 2 392
  • Мнения: 1 542
Много е неприятно да обсъждаме възпитанието на малко дете, което дори не сме виждали. А и дори да има някакви пропуски и на господина да не му изнася - можеше да каже на Надежда да си хваща пътя и да се приключва. Никоя жена не заслужава да слуша, че е лоша майка, че нищо не е постигнала, че нищо не става от нея и т.н. А лъжата за откраднатата среща с Алек беше чисто и просто с цел да не става нова драма. И без това на всеки коктейл се дърлят.

На който му е интересно - има нов подкаст от вчера с Виктория. “Не съм такъв човек” с Красимир Красимиров. Аз съм пас.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 13:39 от Lilly_85

# 2 393
  • Мнения: 5 393
Аз се кефя на Надежда на играта. Това с нарушаването на регламента си е абсолютна класика. Не е кой знае какво геройство, но така или иначе някой трябва да го направи. Отделно ѝ се кефя, че не им се връзва на споровете. Направо побърква Маги с мълчанието си. Не знам дали имат битка за Алуеко, обаче определено се състезават коя ще изглежда по-хладнокръвна. Надежда води с доста.
Надежда не е хладнокръвна. А незряла и не много умна. Тя запъва от детски инат.
Видя се в играта с въпросите за Алек, не е обръщала внимание на това той какво говори. Ще се окаже прав бившият й приятел, който я е критикувал. А тя разказва тази история все едно той е бил в грешка. Човекът е видял една незряла жена, която не възпитава добре. То как да стане, като тя самата не поема отговорност, директно излъга за срещата си с Алек, не застава зад думите си, а подмолничи по много елементарен начин.
Според мен тази жена все е била по течението -  забременяла е и веднага брак, после жена на мъжа си и отказва да съзрее.
Просто момичетата направиха грешката да се скарат помежду си на коктейла и тя мина между капките.
Охо, тук вече на базата на участие в реалити потвърждаваме лепнат от мъж етикет "лоша майка".

Браво, Лили! За мен най-голямата обида за една жена с деца е да бъде критикувана, че е лоша майка. Особено имайки предвид как даваме всичко от себе си за тези малки създания. И да сме болни, преуморени до последно се грижим за тях. Всичко даваме за тях.

# 2 394
  • Мнения: 1 427
Много е неприятно да обсъждаме възпитанието на малко дете, което дори не сме виждали. А и дори да има някакви пропуски и на господина не му изнася - можеше да каже на Надежда да си хваща пътя и да се приключва. Никоя жена не заслужава да слуша, че е лоша майка, че нищо не е постигнала, че нищо не става от нея и т.н. А лъжата за откраднатата среща с Алек беше чисто и просто с цел да не става нова драма. И без това на всеки коктейл се дърлят.
Тази това не заслужавала, онази онова не заслужавала. Ама е влезнала в Ергенът и сама си разказва историята. А това е форум. Обсъждаме. А явно, че господинът е скъсал с Надежда в някакъв момент. Не коментираме отношенията им, а това, че може би е имал право в наблюденията си. Понеже същите тези нейни черти - инфантилност, липса на отговорност и дори лъгане, се виждат и в предаването. И какво като има дете Надежда, да минава между капките нейната незрялост и подмолност ли?

# 2 395
  • Мнения: 1 542
Не е ок да се коментира дете или пък неговото възпитание и то на базата на хипотези. А Надежда си я коментирайте колкото искате.

# 2 396
  • Мнения: 1 427
Не е ок да се коментира дете или пък неговото възпитание и то на базата на хипотези. А Надежда си я коментирайте колкото искате.
Цитирайте къде съм коментирала детето й. Айде стига преувеличаване.
Да не говорим, че ако самата тя влиза в предаване, което много добре знае, че се излъчва в национален ефир и коментира публично личния си живот, то е ясно, че ще се коментира всичко, което и тя коментира. Инстаграмът й също е публичен, отворен за всички и тя слага там и видеа на детето си.

# 2 397
  • Мнения: 1 542
Ще се окаже прав бившият й приятел, който я е критикувал. А тя разказва тази история все едно той е бил в грешка. Човекът е видял една незряла жена, която не възпитава добре.
Цитирам. Това е доста агресивно изказване и категорично не мога да оправдая думите му, че не е добра майка, че за нищо не става, това че кара детето да го е срам да яде, защото рони трохи по масата и т.н. Хубаво е направила, че си е тръгнала. Както и да е, не ми се влиза в спорове - но точно в Бг Мама си мисля, че хората би трябвало да имат уважение към децата и да не ги намесват в дискусиите за реалитита.

# 2 398
  • Мнения: 1 427
Ще се окаже прав бившият й приятел, който я е критикувал. А тя разказва тази история все едно той е бил в грешка. Човекът е видял една незряла жена, която не възпитава добре.
Цитирам. Това е доста агресивно изказване и категорично не мога да оправдая думите му, че не е добра майка, че за нищо не става, това че кара детето да го е срам да яде, защото рони трохи по масата и и т.н. Хубаво е направила, че си е тръгнала. Както и да е, не ми се влиза в спорове - но точно в Бг Мама си мисля, че хората би трябвало да имат уважение към децата и да не ги намесват в дискусиите за реалитита.
Това е моето мнение. Вашето е друго. Моето е базирано на това, което виждам от поведението на Нани и от това, което самата тя споделя в социални мрежи и в национален ефир. Вашето не знам на каква база е. Просто имате различно мнение. Ако смятате, че уважение към детето е да не го възпитава - ок. Аз смятам, че дете на 5 е добре да се започне да се научава да не говори с пълна уста и не виждам нищо нередно в коментара на бившия на Нани. Затова се казват първите 7. И ми направи впечатление, че когато тя разказа историята, нямаше капка самокритика към себе си. Тя си знае само “палячо” и “глупчо”. Затова казвам, че е незряла.
А за останалото, според мен Нани силно преувеличи някои неща за пред Алек, за да има мелодрама. Както се изкара жертва и от брака си с гръка, после обвини неговото семейство в тормоз. А и намекна, че не е била влюбена в бащата на детето си. Но на вас друго ви прави впечатление. Добре. Simple Smile

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 14:06 от Linda*kiss

# 2 399
  • Мнения: 5 393
Това дали е излъгала и как се държи в някакво предаване по никакъв начин не показва каква майка е. Дори да се държи леко инфантилно, то вероятно пък добре влиза в тона на детето - обръща му внимание, играе си с него, приятели са и не го стресира за разлика от взискателния и авторитарен баща. Ето и аз си вадя извод на базата на чутото и видяното от нея без реално да съм свидетел на взаимоотношенията им.

Общи условия

Активация на акаунт