🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 103 967
  • 2 593
  •   2
Отговори
# 2 445
  • Мнения: 1 440
Да, но е едно някой да не застане зад теб и съвсем друго да те бият и заплашват, но да си пазиш хубавите спомени от почивки. Пък и разглеждах профила в Linkedin на Надежда, не е като да не е работила през живота си или учила. Според мен е била една съвсем обикновена жена, която си е имала някакви цели и мечти. Влюбила се е, не са станали нещата. Вече откъде идва манията с корекциите - не съм сигурна.

Иначе, на мен ми е злобна и ехидна + инфантилна.

# 2 446
  • Тайланд
  • Мнения: 146
Някой може ли да каже какви подобрения има Надежда, освен носа? Наистина ми е интересно. Той заема доста голяма част от лицето 'и, смятам, че само една ринопластика може да даде едно съвсем различно лице. Ясно, че има и устни, най-вероятно и ботокс. Филъри?

Сама прецени

# 2 447
  • Мнения: 643
Един път не се вгледах в брекетите на Магдалена. Не знам защо все в зъбите я гледате. Сменете фокуса. Хората си лекуват зъбите и в това няма нищо срамно. Спрете да шеймвате подобни неща. Ужасно е.
Редовно нивото в темата е като на това в предаването, та май не е чак толкова шокиращо как Бтв могат да излъчват такъв сеир без капчица срам. 🥴

Всичко й е фалшиво - косата, носът, очите, устата, брадичката, скулите, бузите, циците, кожата...
Замислете се как се е почувствал като се е оженил за една жена, а години по-късно се събужда до Майкъл Джаксън с гласа на жена му...
Леле, а хора, знаехте ли, че самата социална идея за женственост е фалшива? Шок, но не се раждаме гладко епилирани, прясно боядисани и нагримирани, нито си постигаме меката и чиста кожа само с пърхане на мигли, и още един тон неща, които се изискват, за да се впишеш в рамките. Без да одобрявам на Надежда пластичната хирургия (всъщност коя съм да я одобрявам? и пред свършен факт?) - има си достатъчно мъже, които я харесват, има и такива, на които не им пука. Мерилин Монро, Анджелина Джоли, Бела Хадид до една са с пластични операции на носа - фенове имат. Ако някой тук не иска да спи с Надежда - чудо голямо, да не спи. 😁 Ще го преживее някак. Вече става много грозна и безинтересна тази дребнавост какво, коя, защо от потребителите тук, сякаш говорим колко пари са на Маги обувките.

Хейтът по историите й за бившите й - no comment. Аз пък познавам ужасно много жени, които са били жертва на емоционално, физическо и сексуално насилие. И познавам много, на които не са им достигнали силите да си тръгнат или да отработят травмите от тези отношения. Какви са тези свободни съчинения, каква е тази злоба, какви са тия скучни сценарии тип Кристина Горджъс... Кога толкова я проучихте и разбрахте Надежда в чак такива детайли? Как попадала все на такива мухльовци и насилници ли - много просто, това е масов манталитет. Аз жена от хубав и добър мъж не знам да е избягала, нека им се ще на някои. 🥱 Аз даже казвам едно голямо БРАВО на Надежда, че си е тръгнала от "златната клетка", не е лесно да си сама майка. Без да знам в какви отношения е била с тези мъже - не й е било комфортно, не й е било сигурно, тръгнала си е. Голям праз.

Как ме карате да защитавам жена, която ми е толкова несимпатична...

Въобще мега досадно някой да идва да ти налива чиста мизогиния с патетичен тон в женски форум. 🥱🥱🥱 Днес съм малко лоша, простете.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 21:48 от Persona7

# 2 448
  • Мнения: 1 923
Някой може ли да каже какви подобрения има Надежда, освен носа? Наистина ми е интересно. Той заема доста голяма част от лицето 'и, смятам, че само една ринопластика може да даде едно съвсем различно лице. Ясно, че има и устни, най-вероятно и ботокс. Филъри?
Нос, скули, брадичка, устни, гърди - струва ми се, че има и челен лифт. Отделно целият овал на лицето е коригиран, това са няколко различни интервенции. Ето как е изглеждала като се усмихне - тук най-добре се вижда разликата.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 17:08 от Lilly_85

# 2 449
  • Мнения: 1 490
Да, но е едно някой да не застане зад теб и съвсем друго да те бият и заплашват, но да си пазиш хубавите спомени от почивки. Пък и разглеждах профила в Linkedin на Надежда, не е като да не е работила през живота си или учила. Според мен е била една съвсем обикновена жена, която си е имала някакви цели и мечти. Влюбила се е, не са станали нещата. Вече откъде идва манията с корекциите - не съм сигурна.

Иначе, на мен ми е злобна и ехидна + инфантилна.
Може ли скрийншот на Линкедин.

# 2 450
  • Мнения: 2 026
Изгонването на Мария си беше чист драматичен похват. Съчетани изненада с хладен поглед , да има да се чудим и да бистрим 20 страници. То фаворитките са избрани , останалите излизат в подбран от сценаристите ред
Няма защо да търсим под вола теле

# 2 451
  • софия
  • Мнения: 3 417
Ей, разкостихте ги тези ергенки. Четох назад, някой говореше за това, че споменават бг мама с добро в подкастите. Скоро няма пак да се случи. Като гледам и фейсбук задминахме. Може да бъркам, но друг сезон не помня да се е обсъждал само и единствено външния вид на участниците. Положението е, ако си оправил нещо, защо си го оправил. Ако не си, защо не си.😁 Майки, деца, родители, всичко в кюпа. Каквото нивото на сериала, такова и тук.
 А всъщност, тази година е сезонът с най-много стратегии, пешки почти няма, силни характери и можеше толкова много да се обсъжда играта им. Алек също е енигма, не се открива нито пред публика, нито пред ергенки.
 savii_, аз не виждам други подобрения. Вчера погледнах колажът на Нани преди и сега и си направих експеримент. Сложих пръст, върху ненаправения и нос и се появи познатата ни Нани. Не разбирам и каква е тази, почти маниакална устременост да се плюе, толкова яростно по даден персонаж. Това са едни обикновени хора, всяка с минусите и плюсовете си. Честно казано, всички оставащи са ми симпатични. Играят си играта и се опитват да стигнат, колкото може по-далеч. Защото отдавна се разбра, че това риалити е за всичко друго, но не и за любов.
 Някой каза, че Маги е ненавиждана за това, че е първа в листата на Ергенът. Но аз виждам две на най-високата позиция. Даже Нани дръпна малко по-горе, ако съдя по отношението на Алек. С две думи, трябваше и двете да са недолюбвани. Но е факт, че всички момичета до сега се изказват ласкаво за Надежда и в съвсем друга посока за Маги.
 Та най-вероятно не е това причината.
 А и още нещо се присетих. И аз съм от тези, които душкат. Когато мъжът ми го няма или децата и ми липсват отивам и заравям нос в гардероба за да усетя миризмата им. И ми става хубаво и спокойно. Чакам си психичната експертиза с нетърпение😁

# 2 452
  • Мнения: 1 440
Да, но е едно някой да не застане зад теб и съвсем друго да те бият и заплашват, но да си пазиш хубавите спомени от почивки. Пък и разглеждах профила в Linkedin на Надежда, не е като да не е работила през живота си или учила. Според мен е била една съвсем обикновена жена, която си е имала някакви цели и мечти. Влюбила се е, не са станали нещата. Вече откъде идва манията с корекциите - не съм сигурна.

Иначе, на мен ми е злобна и ехидна + инфантилна.
Може ли скрийншот на Линкедин.
Скрит текст:

+ 1 "Jordanov & Qnkova" LAW FIRM · Full-time за работа

# 2 453
  • Мнения: 2 513
Бъркаш понятието “държанка”. Тя му е била съпруга, били са семейство и имат дете. Дали е работила или си е стояла вкъщи, а той е издържал семейството - това няма никакво значение. В немалко семейства жените си стоят вкъщи, а мъжа изкарва парите.
И в гръцкия й престой е било така 100% Издържали са я ,ако е участвала минимално с нещо по хотела и това ще да е ,искало се е само да си гледа детето ,но на Нанка й е станало адски скучно по някое време -няма приятелки,клю-клю,безкрайни шопинги и лиготии ..Не са за нея тези битовизми ...Друго си е да си в час със софийския тренд,всички козметични процедури,пластични подобрения,парцалки и изобщо лайф из лайф Smiling Imp
Нали не била софиянка. Да си ходи от където е, там да се прави на бяла и добра.
Направо не разбиирам как фризьорите и гримьорите станаха хайлайф в това сбъркано наше общество!

# 2 454
  • Мнения: 643
Ей, разкостихте ги тези ергенки. Четох назад, някой говореше за това, че споменават бг мама с добро в подкастите. Скоро няма пак да се случи. Като гледам и фейсбук задминахме. Може да бъркам, но друг сезон не помня да се е обсъждал само и единствено външния вид на участниците. Положението е, ако си оправил нещо, защо си го оправил. Ако не си, защо не си.😁 Майки, деца, родители, всичко в кюпа. Каквото нивото на сериала, такова и тук.
На мен ми става много грозно като се коментират хора в детайли, които дори не са публични личности, както вчера обсъждаха сегашния приятел на Елена.

Хора, има достатъчно какво да хейтим в ергенките ни, ако сме толкова кръвожадни. И във всяка има и по нещо хубаво! Нека се концентрираме върху събитията на екрана, а не да си измисляме наши сюжетни линии и без да стигаме до крайности.

ps. Дори тук се пише как Маги чакала последния влак, ама как още не била намерила мъж... Хора. Спрете се.

# 2 455
  • Мнения: 1 923
О, това далеч не са най-скандалните въпроси. Преди две години даже ги питаха още много неща със силна сексуална насоченост. Искат да знаят всичко за тях. Някоя коментираше, че им правили дори изследвания - давали кръв и урина. Само през гинеколог не разбрах дали минават. Joy
Изследванията са най-вероятно заради застраховката. Много ме съмнява на Тушев да му пука на Йоана колко са ѝ левкоцитите… Примерно. 😁

# 2 456
  • Мнения: 4 148
Мен пък много ми дожаля за Викиту като каза как е плакала цяла нощ след като излезе онзи ужасен колаж. Представям си с какъв трепет е чакала първите отзиви от участието и получава това. Адски е жестоко. Но го е преодолява бързо и се е научила да се шегува със себе си. На мен ми у симпатяга това момиче и от сърце и желая хубави неща в живота.

Кой колаж точно? Не се сещам.

# 2 457
  • Мнения: 18 597
Една година с брекети не винаги стига, зависи какъв проблем оправя.

Голямо хващане за всяка дума. Не съм казала, че година стига. Но и тя едва ли ги е сложила непосредствено, преди да влезе в Ергена. Била е вероятно вече с тях, когато е решила да се записва. Освен това зъбите ѝ не изглеждат криви, нито си личи някакъв видим проблем със захапката, така че се съмнявам да е в началото на лечението.

Сигме, ми 40 са новото 20, пък тя даже не ги е стигнала Joy 36-37-38 си е все тая.

# 2 458
  • Мнения: 1 490
Може ли скрийншот на Линкедин.
Скрит текст:

+ 1 "Jordanov & Qnkova" LAW FIRM · Full-time за работа
Тенкс!
По моите критерии, професионалният й опит започва от 2021. Ориентирала се е добре да е hr-ка. Въпреки че е много странно да завършиш право и после да не работиш по специалността. Но лични избори.
Не й броя “business development manager” - Мениджър на водопад. В хотела на мъжа й. Ок.

# 2 459
  • Мнения: 643
Въпреки че е много странно да завършиш право и после да не работиш по специалността. Но лични избори.
Познавам няколко души, завършили Право, които сега са в други сфери - учители, compliance в корпоративни фирми и т.н. Интелигентни хора, завършили успешно. Но в БГ не се намира толкова лесно добра работа с Право, а са ми казвали, че без връзки можеш да попаднеш в ситуация с яко гърч и експлоатация. Отделно тъй като е престижна специалност, се случва и млади хора да я запишат с някаква представа и идеал, който не се реализира - и се пренасочват. Всеки сам търси щастието си. ☺️

Маги каза, че сваля брекетите до няколко месеца и нямам търпение да й видя новата усмивка. 💛

Общи условия

Активация на акаунт