🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 104 005
  • 2 593
  •   2
Отговори
# 2 505
  • Мнения: 644
Малкият Алек. ❤️

# 2 506
  • Мнения: 2 784
Един път не се вгледах в брекетите на Магдалена. Не знам защо все в зъбите я гледате. Сменете фокуса. Хората си лекуват зъбите и в това няма нищо срамно. Спрете да шеймвате подобни неща. Ужасно е.

Не е проблемът в самите брекети, а в целта на изявата ѝ. Предаването не е за танц, песен, готвене и т.н. (съзнателно не изброявам по-интелектуалните, там тя няма шанс да се появи 😁), където няма значение как изглежда, а е там, за да се хареса. Ние, зрителите, също я оценяваме. Е, може ли някой да твърди, че наличието на брекети разкрасява или поне не загрозява усмивката ѝ?

# 2 507
  • Мнения: 485
Тя май е била миньончето на вилата.
Нали вече съм в свои води в кулинарията - е, явно Алеко предпочита фоа гра пред филе миньон Joy

# 2 508
  • Мнения: 599

Не е проблемът в самите брекети, а в целта на изявата ѝ. Предаването не е за танц, песен, готвене и т.н. (съзнателно не изброявам по-интелектуалните, там тя няма шанс да се появи 😁), където няма значение как изглежда, а е там, за да се хареса. Ние, зрителите, също я оценяваме. Е, може ли някой да твърди, че наличието на брекети разкрасява или поне не загрозява усмивката ѝ?
Това по дефиниция е предаване за намиране на любовта. Това не е конкурс за красота. Любовта не е само за хората, които пишещите във форума смятат за красиви. За мен няма как грижата за здравето да загрози един човек.

# 2 509
  • Мнения: 3 775
Притиснати от абсолютния сюжетен провал на сезона, явно тази година много се набляга на обсъждането на нелепи детайли от външния вид. Първите седмица-две беше ок, то нямаше и кой знае какво друго за обсъждане. Ама в края на сезона това е темата, явно откъм интрига сезонът е пълен провал.

# 2 510
  • Мнения: 1 645
Ох, пуканата пуканка, романтикът на кака той!

# 2 511
  • Мнения: 1 440
Пуснах си Надкаст с Мария. Тя каза, че Алек е каза, че няма никакви руски корени. Нали го коментирахме в някоя от миналите 1000 теми. Grinning

# 2 512
  • Мнения: 644
За американската версия четох в на Елена книжката, че ергенът си има фаворити, 2-3 мацки, които му пазят, но продукцията решава коя е на среща, коя кога се гони. Виктор е споделял на Александра, че тя ще е избраната, ама тя върна розата и планът отиде. За мен има логика да избира победителката, все пак после си е за него. 😀

# 2 513
  • Stockholm
  • Мнения: 479
Според мен той си избира тройката, но е абсолютно информиран коя как се държи и какво говори, спазва се политкоректност.

# 2 514
  • Мнения: X
Според мен той си избира тройката, но е абсолютно информиран коя как се държи и какво говори, спазва се политкоректност.

И аз мисля, че го информират и му показват коя как се държи, но според мен не в пълния му блясък. На мен наистина ми е много интересно да му чуя гледната точка, след като е изгледал предаването, но ще е доста цензуриран за съжаление. Виктор кога си развърза езика да говори някакви неща? Може би след около година, покрай старта на втори сезон. Аз Евгени не съм го слушала какво е говорил след предаването. Бях гледала някакво изрязано клипче, че е бил потресен като Елена му е казвала ''маестро''.

# 2 515
  • Мнения: 1 922
Аз Евгени не съм го слушала какво е говорил след предаването. Бях гледала някакво изрязано клипче, че е бил потресен като Елена му е казвала ''маестро''.
Той доста насоли Елена след предаването. В един подкаст (май беше при Тото) каза, че през цялото време си е правила сметки - едва ли не, че го е играла по учебник и била фалшива. Дефакто си призна, че не е имал особен интерес към нея и я е държал ей така, за да продължи драмата и да са доволни продуцентите. Явно си е избрал Валерия доста преди финала и просто е държал роля.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 10:49 от Lilly_85

# 2 516
  • Мнения: 3 775
Алеко тоя сезон няма да има такава драма, защото според мен не си е харесал никоя.

# 2 517
  • Мнения: 485
но е абсолютно информиран коя как се държи и какво говори
Тази абсолютна информираност предполага да е изгледал абсолютно всеки кадър. А ми звучи невероятно той да го направи, а и някой да му ги покаже. Да, и аз мисля, че ергенът си взема решенията, но, успешно или не, с подбор на кадри от случващото се, продукцията определено се опитва да окаже влияние върху тези решения

# 2 518
  • Мнения: 1 440
Мария ми е фаворитката в Надкаст. Една да не почне да се обяснява как нещата не били така, както и да си извинява всяко действие. Поне до момента, в средата съм.

# 2 519
  • Мнения: 1 922
Тази абсолютна информираност предполага да е изгледал абсолютно всеки кадър. А ми звучи невероятно той да го направи, а и някой да му ги покаже. Да, и аз мисля, че ергенът си взема решенията, но, успешно или не, с подбор на кадри от случващото се, продукцията определено се опитва да окаже влияние върху тези решения
В този сезон ми направи впечатление епизодът, в който не раздаде розите. Не помня вече каква и между кои беше драмата, но каза, че му трябва повече информация, преди да вземе решение, след това си тръгна. Тогава си помислих, че сигурно ще поиска да изгледа записите и че явно му ги дават. На следващата церемония вече беше взел страна в спора.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 21:40 от Lilly_85

Общи условия

Активация на акаунт