💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 5)

  • 41 128
  • 762
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 994
Галена ще излезе най- големия стратег на сезона, хитра лисица 🦊 е тя 🙂

# 751
  • Мнения: 2 928
На Галена й личи колко иска да е харесвана от зрителите и след последните си ходове едва ли ще е доволна от коментарите за нея. До момента имаше доста положителен образ, но да видим дали ще й стигне времето в предаването за да го развали, защото според мен натам е тръгнала. 😄 Лично за мен е твърде лигава и малко като фурнаджийска лопата.😁

# 752
  • Sofia
  • Мнения: 3 839
Галена ще излезе най- големия стратег на сезона, хитра лисица 🦊 е тя 🙂
Може ли малко разяснения, не се заяждам, просто не разбирам стратегията. Simple Smile

# 753
  • Мнения: 1 577
Галена, ако беше умна, нямаше да ходи да говори с полицаите за коалицията им, а щеше така да ги оплете, че да не знаят от къде им е дошло. Ама не е. Другото е, че тя играе за да си пази имиджа навън. Сега като гледа, дано да види каква бяла птица е била. С и С харесват единствено перничани, дано да не се падне с тях Галена, защото бързо ще отпътува към Тошево.
Извън техните схеми, единствените, които се забавляват са Тишо и жена. В крайна сметка защо са в това предаване? Абе скучен сезон.

# 754
  • София
  • Мнения: 11 679
Галена ще излезе най- големия стратег на сезона, хитра лисица 🦊 е тя 🙂
И каква е стратегията? Може да има  неща от рода да иска да се сближи със Сияна навън и че грам не харесва Петя, но стратегия каква да има? Гласуването приключи, на финалния етап е по-лесно срещу слаби двойки, те избраха да оставят силната. Сега има повече риск да не стигнат финал.

# 755
  • София
  • Мнения: 7 129
Галена и Пешо нямат шанс за победители , те са силни само на игрите с въпроси, на физическите никакви ги няма или поне нея.А финалните игри са такива, дори и сезоните няма да издържат. Галена няма добра физическа подготовка  и е много слаба .
Така, че финалът не им е фикс идея и те го знаят.

# 756
  • Мнения: 115
Абе то зрителите от дивана лесно решаваме какво е правилно и грешно, водим се от емоциите. Аз включително. Първоначално не разбрах много вота, но после като премислих  малко, колкото и Сияна и Светльо да не са ми любимци - ами повече заслужават да останат, наистина така беше по-често. Поставям се на мястото и на двете двойки - едните са се почувствали предадени със сигурност и с право, но от друга страна колко шанса заслужават едни пред други? Колко пъти можеш да си на дъното?
От друга страна представете си, че нямате нито симпатии, нито неприязън към Сияна и Светльо, цял сезон да се справяте добре и един единствен път да сте застрашени, докато другата двойка е спасявана многократно - дали щяхте да го считате за честно “шуробаджанащината” да надделее над реалното представяне? И всъщност хода на Галена и Петър от снощи е в линия с това, че искат да няма коалиции.
Моето мнение от първи сезон е, че това гонене от останалите двойки трябва напълно да се премахне. Последните две двойки вместо пред ТВ, да имат една мини-игра и който загуби да си ходи. Най-най-честно е.

# 757
  • Мнения: 248
Стратегията може да е да се хареса навън, т к знаят, че зрителите започват да  следят в  социалните мрежи и да обсъждат участниците
Тя е разбрала , че няма сили и капацитет да победи , но поне всенародната любов може  да се спечели.

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 12:12 от Narida

# 758
  • Мнения: 106
Защо казвате многократно? Поправете ме, ако греша, но Петя и Дилян не бяха ли спасявани само веднъж? Има двойки, които са били повече пъти пред телевизора.

# 759
  • Мнения: 22
Разбирам мотивите на Галена, но както казаха останалите двойки от коалицията - те не биха направили така. Личи й, че няма деца. Животът ще очука идеализма й.

Не смятам, че има идеализъм. Тя го играе на много морална, справедлива и накрая прецака най-близките им , заради собственият интерес. Вижда, че към краят и се опитва да бъде хубава за всички. Некадърни игри - все пищи, все се оплаква, все не може. Трябваше Галена и Пешо бавния да си ходят… Цял сезон Галена лъска имидж и накрая го о….сра. Пешо явно и в мисленето е бавен!

# 760
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Те С и С може да са били силни в игрите, ама това подценяване и осмиване на другите колко били слаби, а те как били най-добрите, защо тогава разчитат на слабите да ги спасяват. Щом сте пред телевизора, значи не сте най от всички. Тихомир и София пред телевизора не са били, ама не чух да се бият в гърдите как са най - силни и всички останали са слабаци. Точно затова заслужаваха слсбаците да не ги спасяват.
Ако Д и П не са имали разговор, постъпката на Галена си е направо предателство и изобщо на тяхно място няма да общувам с нея навън. Като чух Петя в подкаста как говореше за Г и П, и като знаем колко е злопаметна ме клони на разговор да си излязат.

# 761
  • Мнения: 11 242
НОВА ТЕМА с нова анкета (опцията за отговор е само една)

ЗАПОВЯДАЙТЕ Wink

# 762
  • Sofia
  • Мнения: 3 839
Скрит текст:
Те С и С може да са били силни в игрите, ама това подценяване и осмиване на другите колко били слаби, а те как били най-добрите, защо тогава разчитат на слабите да ги спасяват. Щом сте пред телевизора, значи не сте най от всички. Тихомир и София пред телевизора не са били, ама не чух да се бият в гърдите как са най - силни и всички останали са слабаци. Точно затова заслужаваха слсбаците да не ги спасяват.
Ако Д и П не са имали разговор, постъпката на Галена си е направо предателство и изобщо на тяхно място няма да общувам с нея навън. Като чух Петя в подкаста как говореше за Г и П, и като знаем колко е злопаметна ме клони на разговор да си излязат.
Абсолютно! Самочувствието е хубаво качество, но само когато е добре подплатено. В противен случай демонстриращият го много олеква! Ломският "стратег" и тунингованата му жена все повече и повече ми олекват. Едно да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да знаеш как, и да го направиш. За тебе СветлИ! Действията на Галена (независимо от подбудите) ще й изядат главата. Да им е честито на победителите и да не забравят да благодарят на Галенчето. Въпреки, че от показаното много се съмнявам да го направят, бързо забравят и са толкова нагли, че са убедени, че всички са им длъжни!

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 13:03 от Crystal_Noir

Общи условия

Активация на акаунт