Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №3 - финал на сезона, и след финала.

  • 40 676
  • 865
  •   8
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 755
Някой може ли да каже Гърдевата с какво образование е, че говори за професия и навсякъде се упоменава като хипнотерапевт?! Къде е завършила и какво?

# 526
  • Мнения: 436
навсякъде се упоменава като хипнотерапевт?! Къде е завършила и какво?
Ако не е поне дипломиран психолог, остава да е завършила Университета за лека нощ и приятни сънища.

Гърдева не ме дразни. Бонка обаче спомена за себе си, че "това е учила" и затова е толкова добра в кухнята. Да не е някоя майсторка-баничарка по професия?

# 527
  • Мнения: 3 755
Не е дипломиран психолог, няма изобщо висше образование. Просто една шарлатанка и измамница.
Тук не намесвам симпатии или отсъствието на такива, изумена съм, че подвежда хората, които вероятно й се доверяват.

# 528
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Аз разбрах, че Бони е завършила ТОХ-а.

# 529
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
Моя приятелка гледаше Ергенът и ми споделяше драмата на Гърдева, която е била в изолация и мачкана от другите участници. Несправедливо, според нея.
Сега, като я гледам колко е агресивна, си мисля, че сигурно са имали основание. Бонка е ужасна, но диша прахта на Гърдева. И има оправдание в произхода си. Докато психоложката ...
Златните за мен са фон.
Профитата ме интересуват. Мисля си, че съм обективна Simple Smile ..
Чоткин , Митко и Станислав, според мен се справяха най-добре. Не ги оценявам като личности. Това не е мистър Кухня.

# 530
  • Мнения: 2 682
Наистина ли Гърдева няма образование? Поне няколко пъти казаха, че е психолог колегите й от отбора.

# 531
  • Мнения: 3 755
Наистина ли Гърдева няма образование? Поне няколко пъти казаха, че е психолог колегите й от отбора.

Със същия успех може да кажат, че е и космонавт… не, не е психолог, никаква не е.

# 532
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Наистина ли Гърдева няма образование? Поне няколко пъти казаха, че е психолог колегите й от отбора.

Покрай ергенът се разбра, че била "елитна компаньонка" в Италия. Колко елитна е вече друг въпрос Stuck Out Tongue

# 533
  • София
  • Мнения: 7 144
Спокойно хора, скоро свършва тая пародия и ще си отдъхнем 🤮  Докато не почне нова...
Днес почти не гледах, ама есенцията от вас я разбрах...Нямам фаворит, така че, който и да спечели Хелса ми е все тая...а преди години се вълнувах.
Бонка е типичен пример как се печели с измама..и в Черешката спечели, след като ги беше поканила в ресторант, а не вкъщи, където й бяха сготвили менюто, а тя само симулираше. Накрая им изпя една народна песен и всички й дадоха 10т. Ако не се лъжа тя ощетяваше всички с по някоя точка, за да може да изпъкне тя...Безобразна е. 
Тук им помагат Светла и Никола и изглежда, че готвят по-добре от черните..😆

# 534
  • София
  • Мнения: 27 310
Много ме е яд за Изи, която много харесвах, но още като останаха Изи срещу Бонка ми беше ясно коя ще избере шефа.
При черните куртки също без изненади. Сарамандов е по-слаб в кухнята от Чоткин, Митко и Станислав, а и няма да дадат победата на втори сладкар, още повече влязъл и като резерва.

Хареса ми, че този път поне имаше някаква интрига и че и двата отбора си издадоха всички поръчки. Винаги съм се дразнел на сценария в който едните са толкова ошашавени, че непрекъснато се дънят и после на следващия ден са блестящи за разлика от съперниците им. Тази златна среда ми се нрави повече.

Бонка е тънък провокатор, ама Гатьо ги усеща още от ИВ такива, както и мазньочите и при него не минават тези номера, хаха. Добре я реди Бонка.
Надявам се Гатьо да вземе плакета, ама шансовете са му малки предвид много фактори. Алекс или Бонка ще е и тук изхождам от миналата година. Тогава дадоха победата напълно незаслужено на Питона, така че сега няма да повторят с поредна победа за ергенка, както и със сладкар, а.к.а. Сарамандов. Така че отиваме към Бони победител.
При черните е по-непредвидимо, но ще се зарадвам ако Чоткин успее, както и мисля, че ще стане. Но всъщност който и от тримата останали мъже да вземе чека ще съм доволен. И тримата са добри готвачи и се стараят всеки път.

От това промо с пръстена мисля, че ще е за Станислав. Защото неговата връзка е най-стара и не знам, някак си има много повече логика. Какъв пръстен от Чоткин или Митко, та те се запознаха онзи ден с тези момичета и то в изкуствена среда. На 90% съм сигурен, че Станислав ще предложи брак на приятелката си.

# 535
  • Мнения: 3 755
Бонка ще е от Златните.
Според мен Чоткин или Димитър като краен финалист.

# 536
  • Мнения: 105

От това промо с пръстена мисля, че ще е за Станислав. Защото неговата връзка е най-стара и не знам, някак си има много повече логика. Какъв пръстен от Чоткин или Митко, та те се запознаха онзи ден с тези момичета и то в изкуствена среда. На 90% съм сигурен, че Станислав ще предложи брак на приятелката си.

На мен, на промото ми се видя ръка с татуси, ама те май Станислав и Димитър имат такива. Дано е първия с оглед на това, че има  приятели отдавна.
Ако е някой от другите двама, ще си проличи в каква боза се е превърнало предаването.. и някой на някого каза “обичам те”. Наистина дано е Станислав, останалото ще е абсурд.

# 537
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 320
На мен, на промото ми се видя ръка с татуси, ама те май Станислав и Димитър имат такива. Дано е първия с оглед на това, че има  приятели отдавна.
за всички приятели ли ще се жени ? Smiley

# 538
  • София
  • Мнения: 12 514
Тази Камелия не беше ли много малка, около 20-годишна? Не, че това е проблем. Предполагам, че Станислав ще спечели пръстена.

# 539
  • Мнения: 105
На мен, на промото ми се видя ръка с татуси, ама те май Станислав и Димитър имат такива. Дано е първия с оглед на това, че има  приятели отдавна.
за всички приятели ли ще се жени ? Smiley

 😁😁😁😁😁
Приятелка имах предвид, коригирало ме е без да забележа.

Общи условия

Активация на акаунт