Отговори
# 120
  • Мнения: 5 532
На мен серията много ми хареса, защото беше много добре синтезирана, а не като предната, разпиляна. Всяка сцена беше добре замислена и с много мисъл

# 121
  • Мнения: 917
Саво не разбрах, че по това време не можах да гледам, те къде намериха таксито, че така си тръгнаха? Таксито не беше ли там, където Дахан и Айдан бяха? Нали там Месут спря и го заловиха? Нещо изпуснах тоя момент и не разбрах как така не ги откриха тогава🤔

# 122
  • Мнения: 7 299
Таксито го бяха преместили от при къщата. Дори пътничката я нямаше, явно я бяха закарали където иска без да я стресират.

# 123
  • Мнения: 6 913
Еее, стига де, пак ли?

# 124
  • Мнения: 2 482
Хареса ми серията и в Коркут има нещо човешко. Не искам все още да се разделяме с Ибо. Страхотно е да ги гледаме заедно, двама  титана Blue Heart

# 125
  • Мнения: 5 532
Еее, стига де, пак ли?
Ами и вторите 15 минути реклами, трябва да минат

# 126
  • Мнения: 917
Ааа ясно. Аз този момент го изпуснах.
Иначе серията си беше готина.
Само мисля, че трябва да си оправят системата с фраговете, защото там ни разказаха цялата серия. В смисъл аз очаквах повече от това, което вече показаха като събития да се случат.
Иначе си беше добре. Имаше екшън, хареса ми играта и въздействието на героите.
Не мисля, че Ибо ще излезе сега. Единственият му вариант е да поиска помощ от Лейля, защото няма от кого друг.

# 127
  • Мнения: 6 913
Това с Гаддара с добро сърце тръгна от Айдан. Тя каза, на Коркут, че Дахан е такъв.
Затова Коркут постоянно го повтаряше
Мисля,че той се впечатли от любовта им.
Мисля, че спомена,че за първи път го боли сърцето, може би заради Лейля.  Но не съм 100% сигурна.
На мен ли ми се струва или този път имаше много повече реклами?

# 128
  • Мнения: 917
Заради Лейля го каза, да. Той за нея си спомни преди да насочи пистолета към Айдан. Ядоса се и за това да се изпусне да я застреля. А истината е, че той май не иска да я наранява нея и не искаше да я убива. Ама го е яд, че всички обичат Дахан😀
По време на серията имаше нормално количество реклами. Май 2 пъти спираха без да броим началото. Ама сега в края се оляха.

# 129
  • Мнения: 6 913
И все пак Лейля отиде и каза на Енвер,че Коркут е хванал Дахан и Айдан.
А Енвер се досети от думите на баща му къде са. Отидоха в дома му да търсят снимката, която да му помогне да намери къщата.
После Мюдюр се сети за фабриката, която е наблизо. Каза,че от 40 години живее в Истанбул.
И тогава Енвер го попита на колко е години.
Той,разбира се, не отговори. Wink
Айде, това беше фрага.

# 130
  • Мнения: 5 532
Нези, рекламите винаги са толкова 4 по 15 мин... 2 по 15 мин. по време на серията и 2 по 15 мин. след серията. За рейтинга са важни себестойността им, а не бройката. Колкото са по-скъпи рекламите, толкова са по-големи рейтингите.

# 131
  • Мнения: 917
Оле, това, което ще дадат в следващата серия, не е за всеки🙄

# 132
  • Мнения: 7 299
Трейлър на брутален епизод 15 - ТОВА Е НАПЪЛНО СЕЛСКО!

# 133
  • Мнения: 6 913
Жаки, аз нали рядко гледам онлайн, може би затова така ми се стори.

# 134
  • Мнения: 5 532
Значи, наистина другата седмица ще дават за сектата

Общи условия

Активация на акаунт