💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 35/

  • 29 771
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 639
Здравейте! Grinning



На 29 април започва Страстната седмица или Седмицата на страданията. Според Библията това е последната седмица от земния живот на Исус Христос. На старобългарски страст означава страдание.
https://btvnovinite.bg/bulgaria/strastnata-sedmica-kakvi-sa-trad … e-den-po-den.html
Скрит текст:
Всеки ден от тази седмица се нарича велик с изключение на Разпети Петък. Тя завършва в навечерието на Великден, денят, в който се празнува Христовото възкресение.

Традицията повелява в Страстната седмица християните да се замислят за своите грехове, за подвига на Спасителя и за жертвата, която той е принесъл за всички нас.

Това са и последните най-строги дни от Великия пост.

Велики Понеделнк

На този ден Исус влиза в Йерусалимския храм и го намира пълен с търговци. Божият син изгонва търговците, защото храмът е дом за молитва. В Евангелието се говори за проповедта на Исус в храма.

Духовниците напомнят на вярващите и историята за продажбата на Йосиф в робство. Той е бил предаден от братята си.

В българската домашна православна традиция всеки един от дните на Страстната седмица се отбелязва по особен начин.

На Велики понеделник трябва да подредим и изчистим вкъщи. На тази рутинна дейност се придава символичен характер – прави се за здраве.

В миналото на този ден са се подготвяли и дървата за огрев, както и храната за животните за една седмица напред.

Лек ден и спокойна седмица!

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 10:52 от Dilemi

# 61
  • Мнения: 9
Тина, как няма да е усмихнат Хакан. Надали ще срещне друга по-красива и толкова известна в света жена. За него това е джакпотът на живота му. Никой не го познаваше преди да тръгне с Ханде. Да се стегне  и да направи всичко възможно да видим скоро Бамби на обща трапеза с мама Арзу. Както прави сестрата на Ханде. Всичко друго е без значение. И на луната да я заведе, ако майка му не я приема, тази връзка няма да е нормална. Ще се успокоя,  когато видя Ханде и Арзу една до друга. Или поне открито да лайкне някоя нейна снимка. Какво се прави на велика. По глупава публикация не бях чела в тази тема, Ханде направила Хакан известен, до Ханде никой не познавал Хакан ?????? Мила Госпожо, да Ви напомня, че Хакан е 3-то или 4-то поколение Сабънджъ (една от двете най-влиятелни фамилии в Турция)има ли член от тези две фамилии който да не е познат и личният му живот да не се следи под лупа от самото раждане до смъртта им!!!! Явно не четете техните таболойди, които са пълни с информация за всеки един член от тези две семейства. Отворете youtub и там ще видите толкова много информация за самия Хакан и предходните му връзки с не по-малко известни жени. Нима Хатидже е по-малко известна от Ханде, ами Мерве Булугур, ами внучката на Хулия Коджигит, ами една от любовниците на брат му?
Нарочно започнах с първите две за да се обедите в едно от предходните ме писания в които споделих, че връзките на всички тези актриси представляват трамплин към бъдещата им кариера и Ханде не е изключение.
Но бих казала "евала" и за упоритостта защото да поддържаш такава форма никак не е лесно !!!
   

Чудя се на Керем, след такава тежка операция на кръста, как се нагърбва да прави такива рискови каскади.



# 62
  • Мнения: 2 908
От Токио:


🦁

# 63
  • Мнения: 10 452
"Публичното гласуване на 6-ия международен филмов фестивал в Измир започна.
Керем Бюрсин беше номиниран за "Най-добър актьор" в гласуването за наградите на 6-ия филмов фестивал в Измир тази година."
Линк за гласуване:
https://izmirfilmfest.org/oylama/diziler/en-iyi-erkek-oyuncu?fbc … kb36DCt-YaXV0WYlG

и по един лайк за "Ако обичаш силно" Wink
https://izmirfilmfest.org/oylama/diziler/en-iyi-tv-dizi

Purple Heart

# 64
  • Мнения: 2 908
Ново от Ханде

И

# 65
  • Мнения: 1 174
Жената, която намира време за всичко:

Wink

# 66
  • Мнения: 2 908
Спортът е здраве 😎

От уикенда

# 67
  • Мнения: 2 482
Точно преди една година са започнали снимките на ДЧ.



Гледах клипчето с тренировката на Ханде, според мен спешно трябва да си смени треньора. Grinning

# 68
  • Мнения: 1 174
Ех, Благи…
Можеше да ги гледаме до днес. Понеделник е…
Можеше…
И го пишем днес, когато за пореден път турски награди не включват “Бамбашка Бири”(за разлика от чуждестранни) и прекрасните им: замисъл, послания, различност. Невероятната режисура на Неслихан, невероятната игра на тези актьори, които станаха сплотени като семейство. Невероятният сценарий, който можеше да продължи, но бяха принудени да променят заради липса на оценка от съседите ни и неадекватна система на рейтинги всъщност.
Беше истински подарък това различно изживяване за феновете на ХанБур. Хубаво беше, малко беше. Съжалявам, момичета, че не успяхме да се наслаждаваме на пътешествието. Благодаря ви за превода на този сериал, пчелички Heart
Много мога да пиша по темата, ама смисъл няма. Повечето знаете какво мисли сърцето ми.








Heart

Един съвсем различен проект в кариерата на нашето Ханде.

# 69
  • София
  • Мнения: 13 707
Цитат
По глупава публикация не бях чела в тази тема, Ханде направила Хакан известен, до Ханде никой не познавал Хакан ?????? Мила Госпожо, да Ви напомня, че Хакан е 3-то или 4-то поколение Сабънджъ (една от двете най-влиятелни фамилии в Турция)има ли член от тези две фамилии който да не е познат и личният му живот да не се следи под лупа от самото раждане до смъртта им!!!! Явно не четете техните таболойди, които са пълни с информация за всеки един член от тези две семейства. Отворете youtub и там ще видите толкова много информация за самия Хакан и предходните му връзки с не по-малко известни жени. Нима Хатидже е по-малко известна от Ханде, ами Мерве Булугур, ами внучката на Хулия Коджигит, ами една от любовниците на брат му?
Нарочно започнах с първите две за да се обедите в едно от предходните ме писания в които споделих, че връзките на всички тези актриси представляват трамплин към бъдещата им кариера и Ханде не е изключение.
Но бих казала "евала" и за упоритостта защото да поддържаш такава форма никак не е лесно !!!

Мила госпожо sr_28,, добре дошла в темата за Ханде и Керем. Виждам, че сте се престрашила да пишете тук.  За разлика от вас, която влизате без да поздравите и директно давате определения, коя публикация е глупава и коя не, аз обаче ще приема вашето мнение. Защото всеки мисли различно.
Понеже се вижда, че рядко пишете (имате едва 8 поста), явно не са ви познати правилата за писане. Навлезли сте в моят пост и сте продължили да пишете все едно това е мое мнение. Доста време ми отне докато разбера, че сте се опитала да ми отговорите на поста. Другият път пишете под моят пост.
От написаното разбирам, че съм изостанала от светските събития в Турция и въобще не знам, кой е Хакан и кои са Сабанджъ. Добре, че ме осведомихте. Това че Хакан е 4-то поколение Сабанджъ, значи ли автоматично, че всички трябва да го познават?  Както се вижда от популярността му и тази на Ханде, Хакан има доста да догонва Бамби. И сигурно никога няма да я достигне. Неговите последователи в IG са едва 464 хиляди, докато Ханде мина 32.2 милиона последователи. Та се чудя, кой от двамата е по-известният. Не отричам, че Хакан е известен с любовните му похождения. Но с постижения в бизнеса до този момент не се е изявил. Лежи на известността на фамилията си. Докато Ханде, всичко което е постигнала, го е извоювала без да има зад гърба си богато и известно семейство. Обичат я навсякъде по света. Бори се сама и има зад гърба си вече доста роли. За Хакан не съм чела да го обичат по света. Добре че се появи на хоризонта и в живота на Ханде та да бъде, както сте се изразила,  "транплинът" в кариерата на Ханде. Иначе кой щеше да я познава. От всичко това, което сте се опитала да кажете, разбрах че Ханде търси транплин, за да се отблъсне от земното притегляне и така да добие известност. В такъв случай мога само да я поздравя. Умее си го момичето, бори се и търси подходящите транплини в живота.

# 70
  • Мнения: 2 908
Тази година Ханде е назад в класацията

Пожелавам и догодина да е в Топ 3

# 71
  • Мнения: 10 452
Коко и на мен ми е тъпо, че го спряха ама както беше казала Благи - "Бутиков сериал само за ценители" Sunglasses

Gift Heart

Purple Heart

... ама най-много ми липсва Доан Stuck Out Tongue Winking Eye

# 72
  • Мнения: 5 181
Здравейте! Flowers Hibiscus

Богатите хора като Сабанджъ нямат нужда да се показват и да парадират с това, което притежават. Това го правят основно новоизлюпилите се богаташи. Там, където трябва и който трябва познава Хакан. Избрал си е Ханде, а с нея идва и липсата на спокойствие и да отидат някъде необезпокоявани. Затова бягат към Япония. 🤣

Знам кой е Хакан, попадала съм на новини за него много преди да се гаджоса с Ханде.





sr_28, от постовете ви разбирам, че не ви допада Ханде, нито за Керем пишете нещо. Интерес имате ли към тях професионално?

# 73
  • Мнения: 10 452
Инфо:
"Филмът Meşt-i Aşk с участието на Hande Erçel в ролята на Kimya Hatun продължава да чупи рекорди по продажби в историята на иранското кино с повече от 260 хиляди зрители и повече от 21 милиарда тома продадени билети при премиерата си в Иран"
https://twitter.com/jenn_ka/status/1784962090333036618

Керем тази седмица е на 4-то място Wink

Тази седмица #HandeErçel е на върха на IMDb Starmetre. Hande се класира на 2034-то място сред 11M+ хора по целия свят и се класира на първо място сред турските играчи.

# 74
  • Мнения: 2 908
Вижте на какво попаднах в Туитър 😎😉

Без лоши чувства 😉

Общи условия

Активация на акаунт