Отговори
# 45
  • Мнения: 22 120
Афрошум за майския брой на Elle и Gucci с колекцията на Сабато де Сарно Heart Eyes
Списанието празнува 25-ти рожден ден. Разбира се, че на корицата ще е бест оф дъ бест Stuck Out Tongue Winking Eye



https://www.instagram.com/p/C6axrK6Cmu2/?igsh=MTIweDJ1eTdvMW12dg … 3D%3D&img_index=1

# 46
  • Мнения: 4 626
Страхотна Афра!

Благодаря за новата тема 💐

# 47
  • Мнения: 706
Благодаря за новата тема 🍀

По повод фрага. Ферит според мен трябва да се ядосва, че някой си позволява да опетнява така името на жена- незавивимо дали е снаха Корханова или просто случайна. Фитнесджиичето , трябва да се прости поне с още един пръст си мисля 😜

За Бучетооо...какво да кажа. Пробив, ама не в кариерата...на нея дупка в главата трябва да ù пробият. Малко налягането да освободят, че нещо не мисли трезво госпожата.
Героинята Ифайат е в пъти по- лош герой. Спала е с половината рода, отровила е свекърва си и пак е  много по- харесван и подкреоян персонаж. Защо? Защото актрисата е брилянтна. Пело, освен да гледа като на белО, друго не може 😄😄

В анкетата гласувах за Халис. Той е първоизточникът на злото, с неговата смърт , ще им олекне на всички.
Нр дадоха как се е оженил за майката на Орхан? Тя заможна ли е била...тя ли е жената направила го великия Корхан? Вижда се пе той е само въздух под налягане. Няма талант, няма чиста душа, няма приятели. " Властвал" е с лошотия и пари....ама той не ги е имал в Антеп?

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 11:38 от Ela1

# 48
  • Мнения: 186
Много ми харесва Афра в тази фотосесия.😍Някой може ли да преведе текста, който е фон на втората снимка?

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 11:43 от Iv32

# 49
  • Мнения: 22 120
Iv32, това е част от текста на песента Ah Bu Ben на Маджар Алансън Heart



Някъде между земята и небето, ах, къде да намеря себе си? Дали да се оттегля на плажовете и да мечтая?

Рени може по-поетично и точно, разбира се Heart

Да добавя, че това е песента, която Афра изпя за новогодишното шоу на Гласът на Турция, май 2019 година беше.

Откъс тук с Мурат Боз



https://www.tiktok.com/@afrasaracoglu97/video/7204549731920416042

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 11:51 от Еванджелин

# 50
  • Мнения: 186
Благодаря! Heart
Iv32, това е част от текста на песента Ah Bu Ben на Маджар Алансън Heart



Някъде между земята и небето, ах, къде да намеря себе си? Дали да се оттегля на плажовете и да мечтая?

Рени може по-поетично и точно, разбира се Heart

# 51
  • Мнения: 3 330
Благодаря за новата тема Честит празник

# 52
  • Мнения: 186
Ново стори и лайк от Мерт. 😎

🤍🫡😎

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 13:25 от Iv32

# 53
  • Мнения: 811
Ох ох, ще му изям мъничките сладки бузки на Хари, красивите очички😍, мекичките лапички😍😍😍🥰прекрасен е 😍🤍

# 54
  • Мнения: 22 120
Май не бил Хари, не знам откъде разбраха Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 1 843
На мен на Хари ми прилича, просто не спи този път Grinning
Много хубава Афра, както винаги Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 186
Тази комбинация много ми харесва. 😍

# 57
  • Мнения: 2 278
Хари е красив като стопанина си 😍😍😍

# 58
# 59
  • Мнения: 903
68/2 идваааа! 🧿

Общи условия

Активация на акаунт