Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 146 - май 2024)

  • 54 669
  • 751
  •   16
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682




Темата във форума: Конкурси, игри с награди и ексклузивни промоции за потребители на BG-Mamma
Как да се абонирате за нея и да получавате известие за всеки нов пост с игра >>>
чрез натискане на бутона „Следи“, който се намира под заглавието ?:








Извадка отПравилата на форума:
Цитат
14. Забранява се публикуването на теми и мнения, призоваващи към гласуване в даден конкурс.
Забраната се отнася и за полетата от потребителския профил - аватари, подписи, лични титли и т.н.
Изключения могат да са:
- международни конкурси с българско участие
- изцяло благотворителни конкурси
- външни конкурси, в които участва BG-Mamma или една голяма потребителска група от форумите тук като представители на BG-Mamma



Темата е за томболи, игри, конкурси, подаръци и анкети, моля, не публикувайте хазартни сайтове/игри.





# 1
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
Хайде и аз в новата тема.
С тениска съм от Фейсбук-не знам кога ще я взема, че сме на друго място за 2 седмици и е лудница с малкият голям човек. 😅

# 2
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
Късметлийски месец на всички и много желани награди! Flowers Four Leaf Clover

Ще се радвам на серум от "Ева"! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 718
Днес чакаме да обявят 50 комплекта Хед енд Шолдърс от форумната игра.

# 4
  • Мнения: 3 151
Честита нова тема на всички! 🥳🎁
Нека е късметлийска и да е изпълнена с много награди и изненади! 🍀

*Активните игри ще бъдат качени утре 😉

Очаквайте - от 01.05 :
Бира Moretti
Hell Energy
Hell Energy Coffee
Salza

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 606
Късметлийски месец на всички и от мен!
Има ли игри, които днес свършват?

# 6
  • Мнения: 1 935
Добро утро и много поводи за усмивки през новия месец!🍀

Много демотивиращо ми идват тези повторния на "късметлии" в Линдт. При все че не са им никак евтини продуктите, ами не е честно...

# 7
  • София
  • Мнения: 12 501
Успешен месец желая!
Да мрънкам ли, че от никъде нищо няма. Чакам само суитчър от Хайникен, който ще дойде за морето сигурно.

# 8
  • Мнения: 1 332
Аз също нищо не печеля в Престиж и Линд, ще пиша на Линд. Ще се включа в Хел и сълза.

# 9
  • Мнения: 2 966
Спечелих от Инстаграм серум за петна от инфлуенсърка/ не е от известните/ преди повече от 20 дни и  досега нямам нищо, но не мога и да си спомня и намеря коя беше... Голяма бяла птица съм!

# 10
  • Мнения: 1 174
Днес чакаме да обявят 50 комплекта Хед енд Шолдърс от форумната игра.

Може ли линк? Пропуснала съм...

# 11
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
Момичета и момчета - срам не срам, ще питам, че за пръв път ми се случва..
Дали някой има "излишни" МВ на Виваком?
Вчера ни се наложи да ходим на ортопед с бебето, до Стара Загора и използвах мобилните, да намерим даденият адрес. И не знам защо, но освен че много бързо ми падна батерията, така и МВ доста заминаха. Дали заради това "Volte",което отгоре до мрежата, не знам или защото телефона ми е вече на 6 години и иска смяна 😅.
А ще сме няколко дни, на село, а тук където сме, нямат домашен Интернет..

# 12
  • Мнения: 3 551
Спечелих суитчър от Пиринско, най-покле нещо да чакам Simple Smile

# 13
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Не помня дали е споделяна:     https://eva.bg/games/174-Igrata-na-EVA-i-So-Simple … tics   

# 14
  • София
  • Мнения: 1 701
Спечелих от Инстаграм серум за петна от инфлуенсърка/ не е от известните/ преди повече от 20 дни и  досега нямам нищо, но не мога и да си спомня и намеря коя беше... Голяма бяла птица съм!

Да не би да е @rali.q ?

Общи условия

Активация на акаунт