Искам да се събера с бившия, но ме е блокирал

  • 4 773
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте! Аз съм момиче на 24, наскоро приключих 7 годишна връзка. Обстоятелствата бяха, че той е геймър и на мен не ми обръщаше почти никакво внимание, в последствие по рядко правихме секс, оправдаваше се, че е депресиран и затова играе игра (а това е още преди нашата връзка, но сега почна да вика, че е депресиран и че играе заради депресия и бягал от реалността). Много почна да ме обижда, особено като загуби в някоя игра, почва да блъска, чупи и понеже той ме обижда и наранява, почвах и аз да го обиждам след време, избухлив е и съм сигурна, че игрите са виновни, защото е бил 2 месеца без компютър и телефон, защото ги беше счупил, но тогава се държа коренно различно и показваше чувства към мен. Най вече като загуби в някоя игра си го изкарваше на мен и почваше да ми крещи, за него игрите са неговия живот и ако можеше съм сигурна, че щеше да се ожени за тях. Почна да дава по 100-200 лв на месец за онлайн игри, а на мен не ми е правил подаръци над 20 лв, не съм материална жена, но според мен не е нормално да дава толкова много пари за игри, а на мен да не подарява дори една роза или нещо в продължение на месеци. Оплакваше се постоянно, че нямал пари, а не прави нищо по въпроса и има 3 кредита (направи ги като бяхме скъсали отново, понеже аз съм против кредитите, пък и той е прахосник), единия от тях е, защото е теглил за игра, а дригия е за геймърси компютър. Бяха 5 кредита, аз му изплатих 2 от тях с моята стипендия за 3 месеца (не ме е накарал, аз исках да ги платя, за да му олекне поне малко), а единия от тях беше за телефон, защото си беше счупил стария, заради игри и за пореден път му се наложи да си купува телефон. Показваше чувства само когато се разбирахме, а когато се скарахме ме обвиняваше мен за всичко и викаше, че съм била мрънкала и че не го еб*ло или пукало за това което казвам, което още повече ме нараняваше и почвах да го обиждам, както и той правише. Въпреки всичко не мога да спра да го обичам и въпреки болката, която сме си причинили двамата (макар, че не съм сигурна него въобще боли ли го от мен или само мен). Забравих да спомена, той е на 27 и според мен не е нормално на тая възраст още да го влекат толкова много игрите, че да не иска никого и нищо... Опитвах се многократно да му обясня как се чувствам, но той все отговаряше с "Не ме е*е" или "Пак ли почваш? " Давах му аз пари, въпреки че той бачкаше, а аз съм студентка, която е редовна форма на обучение. Не си харесваше работата и аз му търсих и пращах обяви, на които после той не кандидатстваше (а уж искал такъв тип работа) с думите "После" и никога не идваше после... Преди се чувствах аз причината и се самообвинявах за всичко и за неговото отношение, но вече имам чувството, че всичко е заради него и че дори нямам никаква вина, дори и малка. Обаче въпреки всичко аз още го обичам и въпреки че аз скъсах с него, искам да си го върна.Блокира ме от всякъде, свързах се  с него преди месец в една от игрите които играе, но той ми каза, че ме мрази и да не съм го търсила повече. Знам, че повечето дори ще кажат, че няма смисъл и да си намеря друг, но аз не искам друг, искам него. Минаха 3 месеца, вместо да почне да ми минава, ме боли все повече. Искам го заради това което е когато се разбираме, дори и да е по рядко от преди... Искам да намери стимул да остави компютъра и да се реализира, да бъде щастлив, защото колкото и да се опитвах да му помогна той просто не искаше да прави нищо и от работа вкъщи на компа и туй е. Може би и аз не проявявах достатъчно търпение, вече не съм сигурна в нищо, какви ли не методи пробвах за да го изкарам от нереалния свят, а той даже спря да излиза и остана без никого. Искам го пак при себе си, знам, че много хора ще са против, но все пак моля да ми дадете съвет, не мога да го забравя. Как мога да си го върна, без да се натрапвам и колко време ще трябва? За мен не съществува друг мъж и дори и да намеря, знам, че винаги ще обичам този човек. Затова моля ви, дайте съвет. Може би психолог за двойки или някак си да запиша само него на психолог без да разбира, че съм аз? Целта ми за тоя психолог е да намери стимул да се бори и да иска да живее, да се радва на малките неща в живота, а не да мисли само за игри и пари, а тия пари да не отиват дори за това, за което иска. Моля ви, дайте ми полезни идеи какво да направя за да си го върна и да променя отношенията ни, за да се разбираме повече? Не искам друг, него обичам и знам, че дори да намеря друг винаги ще го обичам и други пъти сме се разделяли, с месеци, не минава болката, колкото и мъжко внимание да получавам, не искам никого, а само него.

Последна редакция: нд, 05 май 2024, 02:00 от Kariiii

# 1
  • София
  • Мнения: 13 483
Добър опит!

# 2
  • Мнения: 5 317
Скучно им е на децата по Великденската ваканция.

# 3
  • Мнения: 9 793
Ох, дъх не ми остана, докато го прочета това! Пропуснала си щипка наркотик и два шамара за разкош! Опитай пак!

# 4
  • Мнения: 19
Идеята беше да разкажа подробно моята версия, за да ми се даде нормален съвет.

# 5
  • Мнения: 362
И аз нещо не се връзвам на това но да приемем, че е истина - аз не можах да разбера кое е хубавото в този човек, какво е това което толкова си харесала? Ти имаш връзка с човек който ментално е на не повече от 12 години. Няма как да имаш връзка с човек, който приоритет дава на игри и приятели и тн но не и на теб. Спри да го издържаш, нека му опре яйцето хубаво отзад и да му се наложи веднъж в живота да поеме отговорност и да постъпи като мъж - като трябва да се чуди какво да облече и как да си плати кредита и тока ще му дойде акъла в главата.

# 6
  • Мнения: 18 674
Твоето нормално  е различно нормално. Като си решила да си му майка, ... тя не се е  справила ,ти опитваш.
 Много е  важно да си обичан, несподелена любов е  вашето.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 229
Идеята беше да разкажа подробно моята версия, за да ми се даде нормален съвет.
Какво би било нормално за теб в тази ненормална история?

# 8
  • Мнения: 19
Всеки човек греши, плюс това както съм написала по-горе, като нямаше компютър и телефон, защото ги беше счупил, се държеше наистина добре и се разбирахме без да се караме в продължение на 2 месеца.

# 9
  • Мнения: 21 588
Плати му кредитите. За друго засега не се сещам.

# 10
  • на село
  • Мнения: 3 965
И му счупи телефона и РС- то отново, щом тогава става нормален.

# 11
  • Мнения: 3 138
Ооо, много лесно ще си го върнеш. Предложи да му плащаш дълговете и сметките. Ще стои с теб  чак докато ти свършат парите.

# 12
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 210
Не хабете времето и батериите си да четете това.

Последна редакция: нд, 05 май 2024, 00:41 от ♓

# 13
  • Мнения: 6 572
Ако темата е реална - голяма бяла птица си да се занимаваш с такъв безделник толкова време. Ако темата не е реална - пак си голяма бяла птица да ни занимаваш с такива глупости.

# 14
  • София
  • Мнения: 28 782
Ох, дъх не ми остана, докато го прочета това! Пропуснала си щипка наркотик и два шамара за разкош! Опитай пак!
Но по-кратко и стегнато, ако може.

Общи условия

Активация на акаунт