,,АПРИЛските бременелки щастливи и засмени, връзват матренички бели и червени,,

  • 10 970
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 43
Ей,момичета ако искате можете да пуснете един глас за мен в конкурса името ми е Петя Тодорова от София  Laughing  bouquet
http://moetobebe.net/index.php

Имаш и 1 глас от мен! Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 221
Мама -Е , стискам ти палци и чакаме радостни новини! Praynig Praynig Praynig

Стаси,честито и на теб,дано всичко е наред с децата и скоро да си ги гушкат у дома! Hug

рера-к,и при мен въртенето на бебка е болезнено понякога,но водите ми са с нормално количество,не се притеснявай,всичко е от тясното пространство.  Simple Smile

Петя,имаш вече и моя глас!

А за сока от ананас-не ми се вярва да предизвиква контракции или каквото и да било,по скоро го възприемам като полезен.

Бенита,успех на изпита ,стискам ти палци и на теб.Взимай си  изпита и го остави това детенце най-сетне да поспи и то. Laughing

# 47
  • Мнения: 1 925
Мама Е, стискам палци, всичко да е наред...  Praynig  Hug Леле как се раздвам и вълнувам, първото ни априлчееее   bouquet
stassy, ей на това му се казва Юнашка майка   bouquet Да са живи и здрави малките и много да радват ротители и роднини.   bouquet
Аз, след малко ще кача снимките от у-щето вчера, много са сладки.  Peace Ох, днес е толкова слънчево времето и с тези новини, направо съм страшно развълнувана  Blush
Ивалекс, браво за темичката, много е пролетна и създава страхотно настоение, поне при мен   bouquet
petq, мила с удоволствие ще пусна глас за теб, само че ми излизат някви маймуни и не знам как да ги оправя  #Cussing out

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Мама Е, и аз се присъединявам към стискащите палци и се моля да за теб и бебето ти ... Praynig  Hug Утре ще е голям ден за априлския отбор Grinning
stassy, честити ти племенници!   bouquet Да са живи и здрави и бързо да наддават на килограми! Grinning
ivalex, темичката е наистина много свежа! Браво и от мен! Peace

# 49
  • Мнения: 146
MAMA E- късмет стискам палци за здраво и красиво бебче!!! Grinning

# 50
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Благодаря Ви момичета за гласовете   bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 228
И аз се присъединявам към всички пожелания, мили момичета! Толкова се развълнувах, че забравих всичко, което ислех да Ви пиша...

# 52
  • Мнения: 50
Мерси момичета за отговорите за болезненото усещане на беба.

Аз интересно не си спомням със сина ми да съм имала такива усещания и може би затова се притесних. Даже мисля че съвсем накрая почти не съм го усещала да шава а доктора казваше че било така понеже му е много тясно а сега такива големи бабуни и болезнени newsm78.  Но днес забелязвам че е малко по спокойна от вчера може би вчера съм била нещо по-притеснена, аз нали все още си ходя на работа.  

Нашия тати замина в неделя командировка за две седмици  Twisted Evil и то в Германия та и той беше притеснен че няма да го има стана му кофти и само ми повтаряше да се пазя много та може и от това че го няма да съм се разстроила и да съм повлияла на бебето. Оф дано да устискам поне докато си дойде нищо да не се случва  baby_neutral че много кофти ама какво да се прави неотложно беше заминаването му.

Бенита успех и от нас за изпита. А между другото ти ходи ли до Селена на преглед вече, нали си в 9тия  Grinning

Поздрави на всички.

# 53
  • Мнения: 11 025
Ivalex, досега не съм имала алергия и към зъболекарски упойки, а такива са ми слагани много пъти и за различни поводи - от кариес до вадене на мъдрец. Надявам се това да значи нещо Praynig
За всеки случай мисля да питам и джипито ми. Ако и оттам получа отказ за тест, ще врънкам гинеколожката.

petq, гласувах за теб Hug

ДейзиГ, не съм чувала някой плодов сок да води до контракции или други нежелани реакции Peace

Stratia4ela, маймуните ще се оправят като от меню View избереш Encoding и оттам Cyrillic (Windows). Това описание е за Internet Explorer, но и при другите браузъри не е по-различно.

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 13:38 от Гигилче

# 54
  • Мнения: 221
pepa_k,и аз нямам спомен през първата бременност със сина ми да ме е ритал толкова често,но сега е голямо въртене и подскачане,почти по цял ден,чудя се това бебе кога спи. Simple Smile
А пък наскоро разбрах,че така е при момичетата,те са по-шавливи за разлика от момчетата.Незнам колко е вярно,но дано поне като се родят са по-кротки нашите дами.

# 55
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Мама-Е с теб сме всички мами! Мисли позитивно и всичко ще бъде ОК!   bouquet
На Aya и ivalex сърдечно благодарим за хубавата пролетна темичка!   bouquet
На четиризнаците по-скоро да ги гушне мама!   bouquet
Ей момичета започва се! Помните ли как в началото следяхме мартенските мами и се рдавахме с тях! Сега се започва и сред нас! Вестителки, чака ви работа вече!
Прекрасен ден на всички развълнувани мами!
П.П. ivalex и аз бях забелязала, че ме има два пъти. Балгодаря за поправката!

# 56
  • Мнения: 367
color=red]МАМА Е [/color] много се развълнувах. всички сме с теб. аз лично съм убедена че всичко ще е наред. чакаме новини с нетърпение.

днес ми взеха изследванията които се правят преди раждането. те доста кръв ми източиха били за различни изследвания. нещо ако се наложело за секцио да ги имам. аз си мислех че ще е обичайната кръвна картина, но явно не е. нещото което ме озадачи е че ми взеха влагалищен секрет (и анален), но той бил нещо друго а не цитона маска или микро биология и така аз си оставам без тези двете защото не са ми правени нито веднъж за цялата бременност, а лекарката при която ще раждам иска да имам цитона маска и каза че ако не ми направят от ЖК тя ще ми направи това изследване. на мен обаче не ми се плаща на частно  за изследвания и като отида на преглед във вторник ще накарам от ЖК да ми вземе (днес акушерката ми взима кръв, урина и секрети и затова не можах да се разбера с д-р)

бенита браво на теб. аз така се ослушвам имам да пиша 2 курсови и нещо не ми се учи да видим кога ще ги правя  Embarassed . добре, че съм на перманентна сесия и не трябва да бързам.

и моето мъжле го пращат в командировка за 4 седмици в софия  Sad и аз мисля да си отида при мама за малко за да не стоя сама в Пловдив. надявам се да не ми стане нещо от пътуването. ще използвам влак че по-малко друса.

перя и аз пуснах глас  Laughing

stassy дано всичко да е наред с племенниците ти

# 57
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
За студентките, давайте да помагаме! Аз завърших Публична администарция и Европейска публична администарция! Имам много курсови работи и две дипломни работи, ако мога да помогна пишете! С голямо удоволствие! Joy
 

# 58
  • на североизток
  • Мнения: 285
Честита ни нова темичка темичка, момичета и дано само такива хубави новини да има в нея!
Страхотно настроение лъха от пролетните снимки на цъфналите дървета!Ивалекс и Ая - поздравления за оформлението!
Мама Е, стискам палци всичко да е наред и да ни зарадваш с прекрасна новина в началото на март!Страшно се развълнувах!
Стаси, да са ви живи и здрави момченцата и скопо да са си вкъщи при родителите!
На всички ви пожелавам лек и приятен ден, момичета!Пазете се! Hug

# 59
  • Мнения: 4
      мама-Е стискам ти палци всичко да мине нормално и да се радваш на хубаво бебче Hug
    
       Бенита -успех на изпита ,и да се похвалиш с  шестица! newsm10

       stassy-честити юнаци ,бързо да наддават и скоро да ги гушкат мама и тати ! Hug
      
   Момичета имам питане ,някой  боляло ли го е опашката ?Като поседа повече и стана ,докато се раздвижа умирам от болка . ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт