...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 22 979
  • 488
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 829
обеца на пъпа седи супер,ако ти е плосък корема,
а за татуто да питам тези които имат---боли ли като ти го правят newsm78

# 31
  • Мнения: 7 186
И аз изкарах по- голямата част от бременността с пиърсинга на пъпа, сега продължавам да си го нося. Моя си го бях направила заедно с още 2 дупки на едното ухо. Направи си, това поне е нещо, което може да махнеш, като ти писне.
Имай предвид, че пиърсинга привлича внимание и затова е хубаво коремата стена да изглежда добре.
Татуто също е добра идея, но иска малко повече да го обмислиш, защото после няма махане. Много е важно да си намериш добро студио, поне да си сигурна, че ще ти го направят добре.
Каквото и да правиш, настоявай да отворят иглите пред теб Peace

# 32
  • Мнения: 5 393
Не съм фен на пиърсинга,но виж, татуировките са друго нещо.Имам си двечки, отдавна съм ги правила, и все не ми дава мира мисълта,че искам още едничка.Ама ме е страх да не се увлека много и да продължа нагоре с бройката Crazy Crazy Crazy


а за татуто да питам тези които имат---боли ли като ти го правят newsm78

Боли ,но се търпи Peace

# 33
  • Мнения: 1 234
Някой знае ли, дали боли тату на вътрешната страна на китката?
а за татуто да питам тези които имат---боли ли като ти го правят newsm78

Ами боли си.За китката ще боли повече,кожата там е съвсем тънка.Има значение и каква е татуировката-първата ми беше цветна,с много малко черни кунтури и щях да заспя като ми я травяха-беше като леко гъделичкане BlushАма втората е само линии-тънки и черни,правят се с най-тънката игла и  #Cussing out щях да умра от болка.Толкова болеше,че на 8-я час всичко стана червено,аз не давах да ме пипне и се наложи да спрем,та сега си я нося недовършена  Confused Не ми се мисли като доиде време да я довършвам,как ще издържа ooooh!

# 34
  • Мнения: 1 100
Аз на китката на вътрешната страна мисля да си очертая жиличките. Като стисна раката ще изпъкне и ще бъде много яко.  Laughing
А може вените да очертая.

# 35
  • Мнения: 10 758
Руско, ако ти се нацвъкаш с тату, сметай, че и аз съм го направила Joy

# 36
  • Мнения: 13 512
Нова мода в татуировките.
Т.нар Соларни Татуировки.
Каква е идеята?
Татуировка, която се поставя на тялото.
4 дни ходиш на солариум с нея.
После е махаш.
Може да се къпеш с нея.

Ефектът?
На мястото на татуировката остава бял отпечатък от нея.
Който контрастира с хубавия ти загорял тен.
Като Добавка - в дискотеката новата ти соларна татуировка ще бляска под прожекторите.
Има фосфоресцентен ефект.

Цената е около 5лв. И може да се намери в почти всяко соларно студио.

Ето как изглеждат, някой от вариантите....виж

Нещо по-просто.
Хубав лейкопласт от аптеката.
И свободно творчество.
Изрязваш фигурка, която ти харесва.
Сърчице, пеперудка, буквичка или китайски йероглиф.
Залепяш е. 4 дни солариум.
И ефектът е налице.
Няма да свети, но пък ще е уникално.

Успех!

цитат от тук

# 37
  • Мнения: 1 234
Аз на китката на вътрешната страна мисля да си очертая жиличките. Като стисна раката ще изпъкне и ще бъде много яко.  Laughing
А може вените да очертая.
Е,та т'ва много ще боли си мисля.... #Crazy ooooh!

Много са ефектни HugСамо дето нямам време за солариум smile3516Пък и си мисля с тоя голям черен дракон на кръста май няма много-много да ми отива соларна татуировка Thinking

# 38
  • Мнения: 3 830
Направи си пиърсинг. Peace За татуто после може да съжаляваш. Rolling Eyes Или поне вероятността ми се струва по-голяма...
За мястото - ти си реши, на всеки отива различно. Като цяло най се кефя на пъпа. Flutter

И аз така!  Peace

# 39
  • Мнения: 7 723
...
Каквото и да правиш, настоявай да отворят иглите пред теб Peace
Със сигурност така и ще направя... Hug

Аз на китката на вътрешната страна мисля да си очертая жиличките. Като стисна раката ще изпъкне и ще бъде много яко.  Laughing
А може вените да очертая.
От вътрешната страна сигурно боли още повече-
там мястото е много по- чуствително.... Thinking

Руско, ако ти се нацвъкаш с тату, сметай, че и аз съм го направила Joy
Ма аз сериозно, ма!!! Whistling Whistling Whistling
Ще видиш ти!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Нова мода в татуировките.
...
Монда, както винаги- компетентно подготвена!!! Laughing Laughing Laughing
Монде, кефиш!!! Hug Heart Eyes Hug
Ама- знаеш ли, като се замисля 5 лв и 4 посещения в солариум.... Thinking
....бая кинта си е тва.... #Crazy #Crazy #Crazy
Скоро дъщеря ми извади подобна светеща от некъв снакс- 70 стинки само беше... Whistling Whistling Whistling

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Ясно е, че все нещо икаш да си направиш. Щом обаче не си сигурна какво да е то, по-добре първо помисли, кое евентуално ще ти харесва след време. Както са ти писали вече пиърсинга е по-лесно да го махнеш, за разлика от татуировката.
Ако искаш пробвай първо с

..или просто трета дупка на ухото....
и след това ако не си удовлетворена, помисли за следващото.  Wink Peace

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Аз съм за пиърсинг - на пъпа или на носа. Стои много яко. На пъпа е супер, но трябва да имаш стегнат корем Simple Smile, аз затова нямам там Simple Smile, а за носа - имах, затвори се поради замърсяване, но сега вече имам опит как да я третирам докато зарасне и пак ще си направя!

# 42
  • Мнения: 7 723
Аз съм за пиърсинг - на пъпа или на носа. Стои много яко. На пъпа е супер, но трябва да имаш стегнат корем ...
Знаеш ли, нагледах се по морето на увиснали шкембаци с обици... #Crazy #Crazy #Crazy
Това най- много ме амбицира... Whistling Whistling Whistling

А, за носа- не си го харесвам, а една обица там ще привлича внимание...  Thinking
Тц, не щъ!!! Naughty

# 43
  • Мнения: 2 716
Много се противяна татуто. Не обичам "постоянните" неща. Не искам 60 да се чудя как да го крия от внуците  Crazy
Временната татуировка е друго нещо. И аз имах от Зрънчо. А щерката беше нашарена от глава до пети миналото лято.
За  пиърсинга - пари за такова нещо не давам  Naughty Ушите си ги пробих сама преди време, ама пъпа не смея.
Тату на врата определено ще ти тича. Някоя захапала те змийка  Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 8 348
я пробвай с тату и посе кажи добри ли са, че да ида и аз да си направя.
А пиърсинга, си е за хулаво тяло, независимо как ходят по чужбинско.
Аз затова си нямам.

Общи условия

Активация на акаунт