За потребителски кредит

  • 840
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 537
Здравейте, моля ви да ми помогнете .Със съпруга ми искаме да вземем кредит от 1000 лв .Въпросът ми е дали изобщо ще ни дадат от някоя банка, тъй като аз не работя, а него го осигуряват на 250 лв/съответно той взима повече де/.Разглеждах условията на Райфайзен банк, но искат остатъчен доход на член от семейството 100 лв и ние на това условие не можем да отговорим,иначе мисля,че лихвите горе-долу са им добри.
Има ли банка коята да отпуска такъв кредит без да иска остатъчен доход,а и лихвите да не са прекалено надути? Моля за помощ  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 375
Дохода ви е малък по дукоменти наистина, а банките само това ги интересува, ако ти отпуснат от някъде то ще е с убийствена лихва, ако имате човек който може да ви стане поръчител и е на добра работа и заплата по документ пробвайте все някоя банка ще ви дадът с нормална лихва, мисля че в Булбанк и Пощенска може по този начин ама несъм много сигурна нека ако някой друг знае повече да каже Peace

# 2
  • Мнения: 3 537
Ок, мерси много Wink

# 3
И аз съм стигнала дотам,ти вече разбрали нещо повече или дори отпъснаха ли ти кредит и как.Аз се поразрових и установих,че с този доход както и при нас де,без порачители няма засега се спрях и дори днес отивам в уникредитбулбанк.После ще ти кажа какво разбрах

# 4
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Друг вариант е кредит без документално доказване на доходите.Лихвата е около 11-12%. Най-лесно от Прокредитбанк. Имам теглен такъв. Ако искаш повече информация-пиши.

# 5
  • Мнения: 1 898
В Райфайзен признават с бележка от фирмата до 80% от дохода,който реално получаваш,а не този на който те осигуряват.Стига от фирмата в която работи съпруга ти да са съгласни да му дадат бележка с реалния му доход.

Общи условия

Активация на акаунт