Първият триместър мина, чакаме си МАРТенчето догодина!

  • 12 518
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Самуил по Солунска към Славейков или към Ботев като тръгнеш е?
Към Ботев

# 31
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Janett, скоро се оправяй и никакви черни мисли - всичко ще е наред!!!

# 32
  • Мнения: 48
това е линк за предаването, но не може да се сваля гледа се онлайн

http://www.neterra.tv/bg/

ето от тук :http://www.neterra.tv ,обаче май трябва да се регистираш.После отиваш на БТВ и ще видиш къде е Такъв е живота.


Благодаря, ще го гледам  Hug

Janett, стискам палци всичко да е наред, пиши какво е казал соки

# 33
  • Мнения: 575
Janett без черни мисли. Тази бременност е различна и няма нищо общо с предната! Всичко ще е наред разбира се. Консултирай се с лекаря си дали да те приемат в болница. Но според мен се трвожиш излишно.

# 34
  • около Варна
  • Мнения: 1 085
Janett, миличка, всичко ще е наред Hug
В последно време съм доста натоварена и не мога да се включа в темичките, а и вие действате бързо.
Поздравления за новата темичка на потрудилите се.
Аз днес най-случайно си намерих страхотен и евтин панталон, много подходящ за бременни, защото е с широк ластик и ниска талия. Останах много доволна от покупката, и аз ходя с два чифта дънки само, а съм свикнала да сменям тоалети.
За протокола - от Варна съм

# 35
  • София
  • Мнения: 211
Ането, като тръгнеш от Витошка по Солунска,втората в дясно е Княз Борис (след кръчмата При Яфата) и няколко метра по-надолу от ляво е магазина.
Аз днес пропуснах Такъв е животът, защото бяхме на сватбени покупки,но ще го гледам онлайн.Цял ден се размотавам с бременните дънки и се чувствам много горда, а даже и sexy  newsm03

София
Hug

# 36
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Честити покупки! С кеф да се ширят тумбаците в тях  Laughing
Моят мъж вчера ме записа на консултация в Токуда за ...5.11  Shocked Егати наплива!
Някой скоро да е звънял във Фемина, дали записват много напред???Има цели 10дни до часа ми при Марков и не ми се чака...

# 37
  • Мнения: 575
OLYMPIA и във Фемина също ще чакаш доста. Ако искаш иди в частната Света София на бул. България, аз ходя там и съм доволна от лекарката. Не се чака, мога да ти дам тел а и без час да отидеш пак ще те приемат. Просто ще трябва да изчакаш малко, но то навсякъде се чака пред кабинетите на добрите специалисти, дори и с час да си.
Оставям ти телефона, ако решиш в понеделник да идеш.
д-р Лекова, телефона на регистратурата е 81-84-600 Аз понякога имам късмет и като отида няма хора, друг път съм чакала и 1 час. Обикновено сутрин е наплива, по обяд и следобед по няма хора.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро,мами!Как сте?Аз към 10 часа ще ходя на лекар да видим дали бебчето е наред заради моите болки,които вече престанаха.
Janett,няма основания да се притесняваш за тази си бременност,всяка е различна.Не се предавай на страха и самовнушението.
Исках да ви попитам,ако татковците не си знаят кръвната група,кога е редно да си направят изследвания,за да я узнаем.Моята не си я знаех,но вече да- 0+.

# 39
  • Мнения: 3 621
Добро утро,мами!Как сте?Аз към 10 часа ще ходя на лекар да видим дали бебчето е наред заради моите болки,които вече престанаха.
Janett,няма основания да се притесняваш за тази си бременност,всяка е различна.Не се предавай на страха и самовнушението.
Исках да ви попитам,ако татковците не си знаят кръвната група,кога е редно да си направят изследвания,за да я узнаем.Моята не си я знаех,но вече да- 0+.

Илиянче и аз не спя вече , пожелавам ти хубави новини днес , аз моето го видях в четвъртък /обаче искам пак  Embarassed Embarassed Embarassed/
за кръвната група щом резус фактора ти е положителен няма нужда да се знае кръвната група на таткото

я кажи къде намери доктор който да работи в неделя

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Здравей,Нефертити.Аз по принцип се будя рано,но и нощем не спя кой знае колко много с това ходене до тоалетната.АЗ също се надявам новините да са добри.
Ами аз доктор не съм намерила.Питах,питах и като не получих отговор кой лекар работи и в неделя,видях в сайта на "Ел Масри",че работят и днес от 10 до 16 часа и ще ходим там.Надявам се,че все ще се намери дежурен гинеколог на разположение.Поне пише,че трябва да има.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Забравих отново да ви питам нещо.Четох във февруарската тема,че мамите там обсъждат окосмяването под и над корема,което са получили в следствие на бременността.Та аз забелязах още в началото на моята бременност,че ми е увеличено там окосмяването,а на другите места космите растат по-бързо,та искам да питам дали и при вас е така.Едва ги понасям тези косми.Някои мами казват,че щели да изчезнат след раждането,но дали е така,ще видим.

# 42
  • Мнения: 82
Добро утро,милички!Много ви благодаря за подкрепата!Вече съм о.к. нищо ми няма,но снощи след като до 22.30ч. не можах да взема решение дали мъжо да ме кара в болницата или не се изпокарахме яко и сега отиваме да пием кафенце,та да се поздобрим.

# 43
  • Мнения: 240
Добро утро мами!
За окосмяването засега си е все същото с тази разлика, че космите ми растат доста по-бавно. newsm44.  Лошото е че сега не смея да отида на кола на триъгълник и прилагам самобръсначката.
А вие момичета как сте със зъбите. Вече имам два развалени Weary, а венците така ми са се подули-станали са двойни. Болят ме адски много, ако така я карам сигурно докато се появи мъника ще си остана без зъби.

# 44
  • Мнения: 3 621
Забравих отново да ви питам нещо.Четох във февруарската тема,че мамите там обсъждат окосмяването под и над корема,което са получили в следствие на бременността.Та аз забелязах още в началото на моята бременност,че ми е увеличено там окосмяването,а на другите места космите растат по-бързо,та искам да питам дали и при вас е така.Едва ги понасям тези косми.Някои мами казват,че щели да изчезнат след раждането,но дали е така,ще видим.

щом имаш такова окосмяване подготви си сини памперси защото ще имаш момченце

Общи условия

Активация на акаунт