Есенните багри са красиви, МАРТенчетата са диви и игриви![

  • 7 943
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 004
Я казвайте, кои бебенца още се изправят? Аз мислех че още е рано, но щом има и други значи не било чак толкова  Simple Smile

Ние вече имаме 4 зъбчета.

Явно тези зъби много мъчат буболечетата и през нощта наистина е ад  Sad Аз се надявам сега когато има вече и двата горни мъката да понамалее. Поне с голямата беше така, но знае ли човек  newsm78 Все се надявам скоро до почна до поспивам, а не да ходя като завеяна  Crazy

А панадола наистина е супер. И двете го харесват много. Деница много се мръщеше на лекарства като по-малка, но вече свикна...иначе голям рев беше и голямо каране.

# 286
  • София
  • Мнения: 114
Изписан ни е Зинат, представлява мноооого гъст сироп с аромат на тути-фрути  Sick ужасно е на вкус.
Ползвах спринцовката на нурофена, като избутвам течността в бузката (а не директно в гърлото), като същевременно запушвам нослето, за да се предизвика рефлекс за поглъщане. Всичко това е придружено с много рев и ритници в корема ми, ама няма как. За съжаление 5 мин след това повърна всичко (а беше сукала сравнително отдавна - поне час и половина по-рано). Малко по-късно пак пробвах, този път не го повърна, ама се потрисаше десет минути после.
Те ги правят сиропите сладки, ама примерно разни билкови и подобни са си просто възсладки, докато антибиотиците оставят един много неприятен вкус в устата дълго време след това. Сега детето ми мирише на оцет и тути-фрути  Crazy
За нурофена - не съм чувала за това; майка ми е лекар в дом "Майка и дете" във Варна, там имат много бебета и тя има наблюдения над пациентите си много по-отблизо, отколкото примерно личните лекари; доколкото ми е казвала, тя обича да дава нурофен заради противовъзпалителното му действие, и ефектът е добър. Впрочем, това за запушването на нослето ми го каза тя - така правят сестрите при тях, като дават лекарства - едно, за да гълтат, и второ - за да не им мирише гадно.

# 287
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Има доста бебета от нашите тук ,който се изправят-ние се изправяме от 2 дена. Ама има други от отдавна.

Стискам палци на отслабващите.

# 288
  • Мнения: 2 122
Ние сме на антибиотик, преживяхме кошмарна вечер, успях да се отскубна от детското отделение, Стефи е много травмирана от манипулациите.
Има нова тема

Общи условия

Активация на акаунт