Споделете - 28

  • 24 062
  • 1 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 199
"Открадна" ли са надписа ми
 Crossing Arms

////К'во ти пука какво говорят зад гърба ти?
////Нали вървиш пред тях, нека гледат гъза ти!

# 46
  • Мнения: 4 406
Буми, без снимка какво споделяне е това?
хлъц. утре ще я заклещя зад ксерокса и ще я фотографирам  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 4 300
Като казахте Пълна промяна да споделя....не знам защо, но вчера четох онлайн Ева. Имаше статия за негърка от София и една сърцераздирателна история, цяла нощ я мисля. Замислих се доколко сме зависими от външния си вид.
воала

# 48
  • Мнения: 2 891
Тъжно ми е! Защо се връщат, повечето го правят. Не мога да разбера какво ги кара. Когато вземеш решение и си тръгнеш си тръгваш и това е! Объркана съм.

# 49
  • Мнения: 2 550
Тъжно ми е! Защо се връщат, повечето го правят. Не мога да разбера какво ги кара. Когато вземеш решение и си тръгнеш си тръгваш и това е! Объркана съм.

Анджи да каже, тя е нашия психолог...един приятел ми развиваше теория (и той психолог) защо се връщат, ама аз се бях отдала на ядене и не запомних какво каза  Blush

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
За CTramell - в Сопот на балотаж отиват настоящия кмет Личев и д-р Нам кой си, дето е общински съветник в Карлово. Това чу клюкарското ми ухо днес.

# 51
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Споделям си новите весели чорапи.
jj, това си е някакъв вид мазохизъм. Или слабост. За какво става дума всъщност?

# 52
  • София
  • Мнения: 4 423
Споделям, че вчера правих прощапулник на Джули ( най -после проходи Grinning), принцесата на мама хвана ножицата, въобще не знам какво значи това, дори не попитах от срам. Crazy
http://foto.bg/data/4305/medium/HPIM44652.JPG

# 53
  • Мнения: 2 891
Как не знаеш  ShockedДизайнер на висша мода, която ще наложи нови модни тенденции  bowuu

# 54
  • Мнения: 2 212
Буболина, първо честита ви проходила Джули! Да е здрава и само хубави пътища да я чакат!
А за ножицата, предполагам фризоьр...защо не...

Джей джей, сподели за какво иде реч малко повече, мисля, че мога да поразсъждавам на глас по темата....

Днес съм с много изострена чувствителност, сутринта четох темата за Криско, видях снимката му и това направо буквално ми бръкна в сърцето и сякаш го запечата там. Просто го мисля и усещам като някаква енергия, едновременно ми е тъжно, но и някак си ми вдъхва много вяра.

# 55
  • Мнения: 17 414
Честито, Буболина!

# 56
  • Мнения: 516
 Buba Mara, вълнените чорапи са ми любим аксесоар. През зимата ги ползвам за домашни туфли. И няма сила на земята, която да ме накара да се разделя с тях. Не знам, дали са фешън, но са невероятно топлички. Laughing

# 57
  • Мнения: 3 405
Връщат се, защото не знаят какво да правят като останат сами ...

малко наизуст говоря, така, без конкретика  Grinning



Прочетох домашни фурли, леле колко съм обремена

# 58
  • Мнения: 516
Хохохо- така е Анджи. Аз съм сноб. Фурлата е само за домашно ползване. Нема се излагам да ходя по улиците с нея, я!  Joy

# 59
  • Мнения: 750
Този LG PRADA  читав телефон ли е се чудя newsm78

Сакън...не са набутвай да си го вземеш!Пръчка е!

Общи условия

Активация на акаунт