Споделете 31

  • 27 727
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 45
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Естер, дай му време да реши какво иска, без да го притискаш, но установи ясни граници, за да не чакаш до безкрайност. Криста е права, жените виждат често това, което им се иска да видят. Помисли има ли причина да ти говори обратното?

# 46
  • Мнения: 2 212
Саня, не е сгафил, просто минаваме през трудности и явно не е сигурен дали му се продължава в тоя дух...
А на въпроса дали има нужда от мен....явно има, но защо е готов толкова лесно да се раздели с мен или това беше само и само да прекрати словесния тормоз, защото аз наистина го принудих-буквално да говори. Никога не съм била толкова крайна, но и той никога не се е държал толкова резервирано и не е изричал по-гадни неща. А действията показват друго... Confused

# 47
  • София
  • Мнения: 1 783
Естер, била съм тази ситуация. исках да вярвам на очите и се борих, но той държеше на думите и предпочиташе да вярва ,на това което казва. Белким като го чуе става истина. И ти отговаря идиотски, защото е объркан от това, което чувства и това, което му се иска да чувства.

# 48
  • Мнения: 3 423
Естер, очите му казват, че явно има нужда от секс.
И толкова. Думите му казват, че сте си омръзнали.
А иначе е нормално инерцията да ви държи един
за друг и да не намирате сили да се отскубнете.
Търсете катализатор, за да се оправдаете с него.

Цомбич, легни и се наспи, мани ги тия купони.

# 49
  • Мнения: 2 212
Аз бях първата, която заговори за край, но ме изненада начинът, по който го прие. Сякаш съвсем равнодушно и спокойно. И след като се отвори изобщо темата,  думите му бяха малко и горчиви, но като цяло замлъкна и поиска да си отиваме всеки по домовете, което за мен е най,най,най-големия кошмар. Тогава започнах да се държа буквално като дете, не го пуснах да си отиде и го принудих да говори, а той сякаш ми го връщаще и ме раняваше с думи... Аз също го засипах с всичко, което ми мина през главата...и само от време на време погледите ни се срещаха и там ... там.... там има нещо, което не може да сбъркам и сякаш заглуши в онзи момент всички думи.... а сега те отново изплуват и не знам какво да мисля, и боли...  Cry

# 50
  • Мнения: 803
Естер....съжалявам...Но може би е най-добре сега да си тръгнеш, да го оставиш да реши сам за себе си какво иска. Използвай това и открадни малко време и за себе си, изясни си ти какво искаш и дали би била щастлива с него, ако се държи по такъв начин.

# 51
  • Мнения: 4 392
Че Сопрано го няма във форума..т.е. нямаше..


 

п.п.- абе, тук списващите, аз преди малко разбрах, че има неква
"неофициална конкуренция" между СПОДЕЛЕТЕ и С/ПАМО- ЧАТА! ooooh!
Верно ли? newsm78
Има ами..Предателко! Laughing

Горното да се приеме като споделящо мнение, моля! hahaha

# 52
  • Мнения: 10 758
Цомбич, легни и се наспи, мани ги тия купони.
Лисунгерова, от сън спомени няма.Ще спя като му дойде времето.
Реших.Отивам на купона.Мъжа ми да се спасява.

# 53
  • Мнения: 2 212
Благодаря ви!
KissTheRain, това може би е най-разумното ... Трябва да изчистя главата си, но аз наистина го обичам и не искам да повярвам, че е възможно той да е толкова хладнокръвен и резервиран...вече.  Понякога когато сме наранени, аз също за да се самосъхраня бих изрекла неща, които не мисля, но...не мога да бъда сигурна, че думите му значеха това. Сякаш или най-малко очакваше да се спомене за 'край' и затова заговори в този дух или точно това е чакал аз да го кажа, а не той...Не знам, може би известна дистанция ще изясни нещата поне малко....

# 54
  • Мнения: 803
Естер, знам, че е трудно да спазваш дистанция, тогава когато искаш само да се сгушиш и да забравиш всичко лошо...
Но винаги когато попадаме в инфарктни ситуации трябва да проявим малко търпение, да дадем време на нещата просто да се случат, да се напаснат. Не винаги имаме власт над това, което ни сполетява и не винаги можем да наложим контрол над ситуацията. Прояви малко воля и търпение и положението постопенно ще се проясни. Остави го сам, нека и той да помисли над това, което ти е казал, да прецени ситуацията, дай му свобода да действа. Така както аз разбирам нещата, ти си казала какво искаш и какво чувстваш, значи топката е в неговото поле.

# 55
  • Мнения: 2 212
Точно така...Нанесохме си удари, да речем, че сме 1 на 1, как ще продължим сега...права си -топката е в неговото поле, само не бива да правя нещо от страх, че не мога без него...най-голямата ми грешка, вкопчвам се в илюзията си, а не в реалния човек. Голям съм мазохист и шматка понякога.

# 56
  • Мнения: 4 392
ester , искам да ти напиша нещо успокоително, но само простотии ми ражда главата в момента..пък и напоследък се чувствам, все едно са ме наритали в корема. Sad

Но така или иначе, пусни го да си ходи най- добре. Ще ти  го забравиш по- бързо, отколкото си мислиш. Hug

# 57
  • Мнения: 2 212
Благодаря ти, Amarena...трябва да намеря сили в себе си какъвто и да е изходът от тази ситуация...защото не мога, не мога и не бива да се разболявам от любов или по-точно от липсата й...в такива дупки попадам, реални болести си докарвам и чак се плаша колко уязвима мога да бъда. Как се става безскрупулна и безчувствена кучка (с извинение), но пък със здраво сърце във всеки смисъл?

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Как се става безскрупулна и безчувствена кучка (с извинение), но пък със здраво сърце във всеки смисъл?

Като преминеш през такава ситуация, като твоята.

# 59
  • Мнения: 4 392
Не е задължително да ставаш "кучка". Може да е просто инстинкт за самосъхранение. Ако някой те дърпа надолу, ако те кара да страдаш или още по- лошо, ако те е обсебил, дори и с нещо, което нарича "любов", пусни го. Дай си малко време и ако се почувстваш по- добре отпреди, взела си правилното решение. Peace

Общи условия

Активация на акаунт