Коледни звънчета пеят, на АПРИЛКИ усмивките греят

  • 9 082
  • 309
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 116
 Статистиката и оформлението са наистина страхотни.Браво на Ясмина   Hug.  Ето, признавам си без бой - очаквам първата си рожба.
 Благодаря на момичетата за информацията за зрението.
 А за главоболието вчера пих само витамин С и ми поразмина, ама нещо пак ме стяга яко и ако някой знае някакво хапче и аз ще съм му благодарна, но мойто доки ми е забранил Парацетамол и разни, които садържат такава съставка.И не знам сега, може или не може? newsm78

# 46
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
anilinda звънни да питаш . Аз така правя , ако нещо не ми е добре независимо на какво звъня да питам. Притеснително е , но все пак те знаят по-добре.  Peace
А иначе много сладки снимчици. А цигарите на кого са? Питам , защото и аз попушвам Embarassed, но ги ограничих по 5 на ден. Мисля и още да смъкна бройката. Embarassed

# 47
  • Мнения: 269
Здравейте мами! Аз бях питала,но никой не ми отговори-след като бебето започне да рита,нормално ли е един цял ден да не ритка! Моля ви кажете ми  bouquet
Съвсем нормално е, така е в началото.

# 48
  • Мнения: 269
Момичета, качих снимките и от моя фотоапарат от срещата на дружината в събота.
Аз от снощи имам ужасно главоболие, вече не се търпи. Мислех, че ще мине, но явно ще трябва да взема някакво хапче, някой знае ли какво мога да пия?
Парацетамол може , до 3 на ден.

# 49
  • Мнения: 410
видях ви снимките,много сте сладки,ама махнете тия цигари другия път,че загрозяват пейзажа Rolling Eyes.не давам акъл ама снимка на бременни майки с цигари на масата-малко не върви-айде до после и дано няма обидени Hug

# 50
  • Мнения: 139
Много ви благодаря! Толково се бях притеснила,добре,че сте вие! smile3525 Тогава кога трябва да се следи да рита всеки ден!

# 51
  • Мнения: 139
Момичета ако знаете колко ме е яд,че пропуснах срещата,но не бях спала цяла нощ и просто се успах! Rolling Eyes Хайде скоро пак да се срещнем  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 289
reiana спокойно пак ще се срещнем Simple Smile

Съжалявам за гледката, аз съм виновника за цигарите  Embarassed Следващия път ще гледам да ги няма, ама ако все пак ги има ще ги скрия за фотосесията Simple Smile Вие пък сте много наблюдателни  Wink
Ася да не си помислиш нещо, права си не се обиждам Simple Smile

arodoet2  и аз съм процес на намаляване .....  Embarassed

# 53
  • Мнения: 912
Момичета, благодаря Ви,че не сте ни махнали от списъка....решението все още предстои на нашето семейство. Много майки, за съжаление преживяли голяма трагедия, откликнаха и предложиха помощта си и моралната си покрепа, не искам да ви натъжавам, затова няма да пиша подробности, но е истина,че храня малка надеждица и не знам какво ще ни чака утрения ден-може и веднага да ме приемат в АГ-то и да се налжои да се действа...Малкото още ритка и живее в мен, но дефектът го има и е сериозен, очаквам още мнения от специалисти,за да взема окончателно решение,макар че генетиците-светила от София бяха категорични... В раговорите ни се оказа,че има и методология, по която е възможно още в третия месец да се вземат мерки по химичен път да се забави развитието на плода, за да се дозатвори в случая коремната стена и да има по-голям шанс, но моята гинеколожка тогава не го беше видяла, пук камо лид а прдложи такова нещо.... може би защото апаратурата й не е добра, но най-верояно защото така са свикнали да ни претупват по ЖК в Б-я,но факт е че всички са възмутени,че при такъв видим дефект, той не е бил забелязан още преди месец...Не мога и да виня за случилото се, но не я потърсих след като вече знаех за резултатите....Така,че момичета, не се примирявайте с лошите ви наблюдаващи по ЖК, търсете правата си и не щадете средства- не вярвах,че точно аз ще сигна до този извод....все пак  всичко е Божа работа, но технологията е на лице, за да предоставя избора в нашите ръце до някаква степен...и без това сме толкова безсилни пред съдбата

# 54
  • София
  • Мнения: 289
msbilt  ние сме с теб и се молим всичко да приключи добре  Praynig Искренно се надявам тази малка надежда която таиш да те зарадва, да има някакъв начин нещата да се оправят, стискам ти палци Praynig Друго немога да ти кажа защото много не разбирам, но търси интересувай се, ако има дори и най-малкия шанс възползвай се.......НИЕ СМЕ С ТЕБ!
Наистина се надявам скоро да се включиш с добра новина...

# 55
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
msbit когато вярваш силно в нещо и го искаш с цялото си сърце се случва. Така , че знам всичко ще се оправи.  Praynig Praynig PraynigНие сме с теб.  HugПиши какво става и не се отчайвай. Hug

# 56
  • Мнения: 100
искам да си купя някакъв уред за вкъщи-я кухненски робот, я пасатор или нещо от сорта, но не знам от кое ще имам най-голяма полза, най-вече за бебето и да му бъркам разни манджи като попорасне - та вие какво ще ме посъветвате, от кое има полза????
Емма,сокоизтисквачка  и пасатор отделно е по-добрия избор.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 3 247
msbilt С теб сме  Hug Щом има и малък шанс, използвайте го. Другото решение е необратимо. Моля се за теб и малкото борбено мъниче.  Praynig

# 58
# 59
  • Мнения: 794
За ГЛАВОБОЛИЕТО - панадол на ефервесцентни /разтворими/ хапчета. Мен само това ме спасява и не вреди. Панадолът е на основата на парацетамола.

Общи условия

Активация на акаунт