Neues Thema für die Männer, ob Nikolaus, Weihnachtsmann oder fremde Männer DE 54

  • 14 582
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 521
160Е за Лото няма да дам, ако ще и милиард да е джакпота! ooooh!
Три пъти сме играли сега - аз попълвам 5 фишчета, мъжът ми също. 10 евро. Баста. Финито. Без спирали, без супер 6, 77 и незнам-си-кво още.

# 256
  • Мнения: 1 636
Сърфи,няма6 комарджийска кръв  Mr. Green
Я кажете коя картичка от 1 и 2 повече ви харесва,че не zнам коя да поръчам  newsm78

# 257
  • Мнения: 11 322
Чико, втората си я докарала по-добре, а първата е много "скалъпена".

Шоши, честито!!! Евала!  bouquet

# 258
  • Мнения: 1 242
Маму ти накъде, някъде на топло, там zа където не искаше да ни каzваш, zа да не ни драzниш ли?

Ахъм. Като едни пойни птички ще отлетим на юг. Далече, далече. В Южна Африка ще намерим чак пристан.
Билетите са налице, само дето багажът е още геройски разтурен. Покупките не са направени докрай, но за сметка на това ме мързи ужасно.  Mr. Green
Вечерната проверка е проведена. Рапорт даден!

P.S. Ако закъсаме с джобните, ще се обърна към тото-печелбарката Сърфи за подкрепа. Но не морална, нали.

# 259
  • Мнения: 3 423
Другарки, наздраве!
Кой родил, кой съгрешил,
кой би се с вино пак напил...

# 260
  • Мнения: 1 610
OOOo , Liske, не вярвам на ушите си, теб ли виждам  Shocked  Heart Eyes
 
Шоши, ха, честито.Аз, такова,  Embarassed наздраве с портокалов сок.

Сърфи, честито за четворката. То петица де. добре, че попитах, ей тъй няма да се похвалиш   Mr. Green

Чико,каква е тази система , която играеш?Баф мааа му .160 евро. Нищо чудно, че имаш после главоболие  Joy   Joy Има някаква антайл, не ми е ясна за какво иде реч, но и тя не е много скъпа. Аз пускам пълна 6 от 7 числа за 5,25 евро на редичка . Освен това тази седмица играем и щастливата спирала заради допълнителното теглене
Мъжът играе PS-los към спаркасе/то, но там те теглят и ако не големите печалби, поне си изплащаш, каквото набутваш.
За картичките - на мен ми харесват и двете. Даже, ако ги беше пуснала по рано щях да ти ги копна и да сменя само бебетата с моя модел  Laughing .Утре ще ви пусна каквото измайсторих, но няма да ми се смеете.Аз съм много начинаеща във фотообработката.  Embarassed

Маймунке, приятно прекарване! Да не ни забравиш и да пуснеш маймунски снимки като се завърнеш ...
Айде лека нощ...

# 261
  • Мнения: 1 636
Риен,чакай да се роди бебчето и тогава направи с двете снимката,на Коледа вече няма да си еднократна майка  Wink
Системата не zнам как се каzва,но има и по_скъпи.Ако попълни6 11 числа бе6е някъде към 320 или 360?,а при 12 попълнени... 700?  Mr. Green Ние се zадоволяваме с 10,другото и на нас ни се вижда множко  Thinking

# 262
  • Мнения: 1 610
на Коледа вече няма да си еднократна майка  Wink
Като се роди бебето, ще съм майка за многократна употреба  Joy
Догодина , чико , сега вече направих някакви картички и календар за бабата в БГ. А малка снимка на Мая пращам само на онези, които не са я виждали. Мързи ме да принтирам и да вежа, не заради друго  ooooh!

Пълна система за 13 числа / максимума/ е 1287 евро. Ако искаш, както се казва  Laughing  Joy

Хайде , мацки, добро утро! Аз затварям, аз отварям темата. Добре, че е Чико, иначе ще си помисля, че сама си говоря.

# 263
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

аз се завърнах от пистите. Искам ощеееееее Mr. Green

Прхвълих набързо какво сте шисателствали.
Честито на Мишка на патрица!
Честито на Шоши!
Честито и на Съфи за печалбата!

Сърфи, имаше специална статия преди време, за това как в Бг те задължават да плащаш 5 нощувки покрай Нова година #2gunfire

Ние пък търсим някъде за Нова година по възможност пак около ски курорт, ама се събрахме голяма банда и вече няма нищо свободно  Cry

# 264
  • Мнения: 1 335
ЧРД на Мишка!
Честито и на Шоши, браво!

Риенски, сега ти е времето да седиш във форума. Наслаждавай се на  половината свобода която имаш още малко.

# 265
  • Мнения: 3 521
Добро утро,
Снощи звяра ни направи луди, диви и щастливи - от 2.30,през половин час,та до 7 ooooh! .Лудница пълна.

Мамун, весело изкарване - за джобни знаеш къде, а и ако ти остане място за още един куфар - пак знаеш къде Mr. Green

Майра, ако трябва да съм честна и аз мога да напиша сега статия за празнуване на НГ по български - съвсем честно ви казвам, събраха ми се очите. Еваларка, аз си мислех, че народа обеднява, но явно впечатленията ми са...хм, базирани на погрешни наблюдения - сега ще наблюдавам по внимателно и като се прибера ще коментирам...но все пак 260 лв. за празнуване в Радисън ми останаха фаворит до момента. В Нюрнберг в ресторант, където готвачът е с 2* кувертът е мааалко по-висок Rolling Eyes.

Благодаря на всички за честитките...ако ми се падне сега джакпотът обещавам да ви поканя на бира. В ЮАР - да не и е самотно на Мамуната Mr. Green

# 266
  • Мнения: 2 567
В Банско нощувката за Нова Година е скромните 200 лв  Close Както казва Бай Ганьо "ИмАл си бол пари, дал си"  Mr. Green
Благодаря ви за поздравите. Май ви заблудих с лафа за инженера. Магистър съм по икономика, човешки ресурси по-точно.
Риен, айде не остана! Тръпна в ожидание вече.

# 267
  • Мнения: 2 907
Ааа, Сърфе, мен ме е страх да летя, няма да е в ЮАР! Или ще отидеш да пиеш бира без мен? Без твоята вярна дружинка?
Аз утре няма да играя, само в събота пускам лото. Пък и аз не искам милиони, тройката си искам в събота.

И аз влизам профилактично да следя Риен.

# 268
  • Мнения: 3 521
Мистик, за теб съм предвидила транспорт по вода - къде без Mистинята! Laughing

# 269
  • Мнения: 2 907
Мистик, за теб съм предвидила транспорт по вода - къде без Mистинята! Laughing

 Joy Разсмя ме много. А хич не ми е до смях.

Та ме подсети да кажа, че спирам да си боядисвам косата в червено. Излиза обаче един проблем - или трябва да я зарежа и да заприличам на неподдържана лелка или да я направя друг цвят и пак да вляза в затворения кръг на боята. А ми се иска да си върна естествения цвят, понеже косата ми пада и е много изтощена, крайно време е  Sad

Общи условия

Активация на акаунт