Споделете 36

  • 25 799
  • 1 285
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 595
Споделям,че никога не съм виждала Варна  толкова красиво украсена по коледа!Всичко е прекрасно!!!

# 31
  • Мнения: 17 414
ДА, бе, КАмпари, съгласна. Обаче откак се превъзнесох по една баница  с майонеза и после мъжът ме направи на нищо, се отказах от майонезените си изпълнения. Пържено не ядем в нас, даже си подарих фритюрника на майка(беше подарък от нея) Mr. Green
Естер, аз пък вечра се бях побъркала да търся туй Киндер Пингуи, ма не го намерих  вмагазина. Пратих мъж ми, ама той само ми ги снима на рафта и ми ги прати. Ако бях бременна, щеше и д ами купи.
НА Престиж всичкото им е с еднакъв вкус, аз ги харесвам обаче

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мария Лу, когато прочетеш Красива мама, вече няма да си същата. И няма да скучаеш, заета с всичките тези разкрасителни /и не дотам/ процедури.

# 33
  • Мнения: 4 586
Тоз човек от нашту селу го намерих. Цони Механджиев. Бил е депутатин в Учредителното Народно Събрание в Търново. Тогава други са били времената и депутатите са били други. Някой ден ще напиша в Уикипедия за него. Кеф ми е.
Дренке, нашту селу е Дряновец - имало е много дрян в горите. И сега ако не го мързи чиляк, може да събере една кофа дренки.

# 34
  • Мнения: 7 130
Споделям, че първите ми спомени от Вълчака са в Бабиероските теми.
Тони пък с търсенето на аптека в центъра.

# 35
  • Мнения: 17 414
ХАха, ши питам мъжа ми, дали го знае, да ходим там Mr. Green

# 36
  • Мнения: 183
Скуката ме мъчи, скуката...
 Grinning

Скука,я.
След толкова заплахи и клетви за употребата на бутона " нова тема",
вече съм сигурна, че бие ток от него.
Едно време Касиди глътна мравка, която оцеля десетина страници.
И аз отивам в архива.

# 37
  • Мнения: 4 371
Имам една клиентка, дето ми звъни всяка седмица да й пращам човек да я оправя. Не издържам. Самотна е явно Rolling Eyes

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дуци, какво работиш? Да не си в агенция за Дядо Коледа по поръчка Mr. Green

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
Имам една клиентка, дето ми звъни всяка седмица да й пращам човек да я оправя. Не издържам. Самотна е явно Rolling Eyes
Надали е това, което си мисля...обясни?

# 40
  • Мнения: 183
Мадам Дуци?

# 41
  • Мнения: 2 212
Дуци, обясни и дай координати на фирмата, където работиш. Може и на лични.  Mr. Green

След 2 мури трио и 1 туинго се чувствам една идея по-добре  Blush

# 42
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 727
Споделям, че отивам до онова новото JUMBO.
Ще търся подарък, за да го подбутна на детскоградинския Дед Мороз.
Оная вечер половин час се пулихме с мъжа ми пред щанда с играчки в Хит, и нищо не измислихме.
Накрая в десет часа ни изгониха.  smile3513
Споделям, че пръстите ми са широки, а мъжът ми колкото и да се опитва да стисне неговите, аз ги разтварям.
Майсторица  Wink

# 43
  • Мнения: 4 371
Абе не ми се иска да казвам, да сте внимавали когато е трябвало, споделяла съм, защото може да чете тук. Самотна майка е жената и си търси компания сигурно Rolling Eyes Други клиенти я им се наложи за 5 години да пращам майстор, я не, на нея 100 пъти вече Crossing Arms

Бу, ти знаеш какво работя, аватар си ми търсила даже.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Явно не подбира, а ако можеш да и помогнеш я изненадай - отиди ти  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт