Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 50 576
  • 5 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 758
Дрисли Crossing Arms
Пардон....смръдли Crossing Arms
Е! Какво сега? То да не отвори сериозна тема човек Crossing Arms


Ааааа...видофте ме начи.....могло....ама по другия начин Whistling

# 46
  • Мнения: 2
Уф забравих  doh




то се знае за кой е  Wink

# 47
  • Мнения: 626
Ейййййй, човек да не иде да се окъпе, значи? ooooh! Joy
Окъпа се,а? А? И аз Flutter Мойта вода все си е гореща- не я чакам да ми се стопли Whistling


Имам една такава питанка с цел разрешаванка на спор. Как стои въпроса с мириса на потта според вас? Аз казвам, че си има хора дето колкото и да се къпят си намирисвам- от хормоните е според мен. Други па - не миришат хич. Ама други пък хора твърдят, че не съм права и че намирисващите хора намирисват защото не се къпяяят. Тъй. Стана ли ясен казуса или да пускам тема, м? Thinking

Потта си е пот.Смрадта на некъпано има друг аромат.
И това е така, да. Ама пак не ми вярват на магарешкият нюх!  Crossing Arms
Некъпаното намирисва на киселчок, нали? Sick

Уффф,не мога да го определя точно.Оня ден се качих след едни двама в нашия вход и едвам го докарах без дъх до 4 етаж SickБаш си вонеше целия асансьор на гадост. ooooh!

# 48
  • София
  • Мнения: 819
Ебаси темата подхванахте, то ако не пърдите и не серете, ше смърдите на пот ooooh! ooooh! ooooh!

# 49
  • Мнения: 183
Ейййййй, човек да не иде да се окъпе, значи? ooooh! Joy
Окъпа се,а? А? И аз Flutter Мойта вода все си е гореща- не я чакам да ми се стопли Whistling


Имам една такава питанка с цел разрешаванка на спор. Как стои въпроса с мириса на потта според вас? Аз казвам, че си има хора дето колкото и да се къпят си намирисвам- от хормоните е според мен. Други па - не миришат хич. Ама други пък хора твърдят, че не съм права и че намирисващите хора намирисват защото не се къпяяят. Тъй. Стана ли ясен казуса или да пускам тема, м? Thinking

Потта си е пот.Смрадта на некъпано има друг аромат.
И това е така, да. Ама пак не ми вярват на магарешкият нюх!  Crossing Arms
Некъпаното намирисва на киселчок, нали? Sick

Магар, майка ми имаше една колежка, която така яко и миришеше потта, че се миеше през 30 мин. Е вярно ,че нямаше такива противоизпотяващи се дезодоранти! Naughty   

# 50
  • Мнения: 10 758
И сега искам някой да ми каже, защо се заядохте с Джейн?
Може да ми се разсърдите, но мисля, че е права.

# 51
  • Мнения: 626
Дрисли Crossing Arms
Пардон....смръдли Crossing Arms
Е! Какво сега? То да не отвори сериозна тема човек Crossing Arms


Ааааа...видофте ме начи.....могло....ама по другия начин Whistling

хехехе

# 52
  • Мнения: 1 400
Бе не знам...Да взема все пак да пусна тема, а? Wink И какво ми направи впечатление скоро- имаме над нас едни квартирантчета турчета(студенти). Е, миришат да им се не знай! Един -два пъти се засичахме в асансьора - миришат бе. И то различно миришат. Българският пръч по един начин вони - тез по друг. Не мога да го обясня, но е така да му се невиди.  newsm78

Ебаси темата подхванахте, то ако не пърдите и не серете, ше смърдите на пот ooooh! ooooh! ooooh!
Ох бе. Мчи те това са човешки неща. Пръцкането беше майтап , а това си е разискване на съвсем нормална темичка Whistling Mr. Green

# 53
  • Мнения: 78
Бомбич, избери си аватар

http://animatedboobs.com/

# 54
  • Мнения: 7 723
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 37 нови отговора. ooooh!

# 55
  • Мнения: 626
Ейййййй, човек да не иде да се окъпе, значи? ooooh! Joy
Окъпа се,а? А? И аз Flutter Мойта вода все си е гореща- не я чакам да ми се стопли Whistling


Имам една такава питанка с цел разрешаванка на спор. Как стои въпроса с мириса на потта според вас? Аз казвам, че си има хора дето колкото и да се къпят си намирисвам- от хормоните е според мен. Други па - не миришат хич. Ама други пък хора твърдят, че не съм права и че намирисващите хора намирисват защото не се къпяяят. Тъй. Стана ли ясен казуса или да пускам тема, м? Thinking

Потта си е пот.Смрадта на некъпано има друг аромат.
И това е така, да. Ама пак не ми вярват на магарешкият нюх!  Crossing Arms
Некъпаното намирисва на киселчок, нали? Sick

Магар, майка ми имаше една колежка, която така яко и миришеше потта, че се миеше през 30 мин. Е вярно ,че нямаше такива противоизпотяващи се дезодоранти! Naughty   

Ма то сега въпреки,че ги има....същата работа е.Мойта колежка едната е на 22 години,верно леко пълничка е,къпе се много редовно,чистичка е,кви ли не процедури си прави преди и след къпане...обаче едвам си спасявам дрехите да не ми ги омерише на пот. ooooh!

# 56
  • Мнения: 183
И сега искам някой да ми каже, защо се заядохте с Джейн?
Може да ми се разсърдите, но мисля, че е права.
Въппреки че е седнала  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 819
Арабите и тея мингяни ориенталците си миришат - все се къпат и все си миришат, Магарицова е права, а некои не вонят толко, дори и без да се пръскат с нищо, всичко е до човек, кожа и обмяна на веществата Peace

# 58
# 59
  • Мнения: 626

Фильоооо,момата ще получи гръдна жаба бе ooooh! hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт