Споделете 38

  • 22 639
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Изкъпах се.
А сега остана да кажа на багажа: По заповед на щуката, събери се на минутата!
И той да се събере сам.

# 31
  • Мнения: 503
Злобни лелички, змии! Говорите зад гърба на новака ли? Колкото и да пеете в хор, да знаете, че звучите фалшиво! Фръц! А как исках да споделя с вас розовия си сън...  и новите си ботушки...      Загрявка.

# 32
  • Мнения: 2 070
Всеки има нужда от подкрепа по принцип.

Права си, но при всеки е различно все пак. Аз говоря за неща от сорта на:
- родителите да те придружават по време на подаване документи за кандидат-гимназиални и кандидатстудентски изпити, присъствие на самите изпити и пътуване с детето до всички точки на страната...
- присъствието на мъжа при всеки преглед, по време на раждането или ако си в болницата да му ревеш през пет минути по телефона...
- някой да ти купува дрехите вместо теб...
- да не можеш да вземеш решение сама за дадено нещо, дори за най-малката дреболия...

Много хора имат нужда от тази подкрепа, аз не. Мъжа е партньор, с който си общувам и споделям, нямам нужда да ми е и нещо като баща. Нещо такова... Може да не съм се изразила много точно.

# 33
  • Мнения: 2 829
Добър ден Simple Smile
споделям че днес се успах-кеф

Естер-прочетох ,благодаря че сподели за статията

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Галлл, на цаците даже не им изплюваме главите, когато ги сръфаме.
                                                      Акулата /или кучката - по избор/

# 35
  • Мнения: 227
А мен никой не ме брои за новак или да ме ръфа Thinking,не че искам..просто казвам.
Де Що-това,което описваш не е подкрепа,а гивизелъци...И аз не ги харесвам.Но пък имах адска нужда от подкрепа и след двете раждания...бях такава смотла и ревла..яко ме тресеше следродилната депресия.

# 36
  • Мнения: 9 912
хм, аз отричам за себе си напълно присъствието на бащата на раждането. Също и на прегледи с вагинален видеозон  Joy  , също и това да ме обезкосмява, когато коремът ми порасне много - но във форумите вече е прието това да се заклейми, мъжът да се обяви за мухльо, който не обича жена си и т.н.
но пък бих искала да ми купува дрехите, понеже не съм в състояние да си избера дори и един пуловер.

# 37
  • UK
  • Мнения: 3 959
Оливия, новак не е дата на регистрация а начин на поведение. Затова. Wink

# 38
  • Мнения: 503
Галлл, на цаците даже не им изплюваме главите, когато ги сръфаме.
                                                      Акулата /или кучката - по избор/
Знам, знам, но сега съм в роля, ще скачам остро. Пък ако имам късмет, може да спечеля някой бан за старите кучета.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Оливия, какъв новак си ти? Нито си пускала тема за пръ-то на мъ-то, нито "Пука ли ви?", нито "Правите ли секс?". Еле, тая последната е редовното средство да блесне новакът.
Дами, споделете с мен названието на някое кремче, подходящо за лицето на едно почти три-годишно момченце. Че от студа и вятъра му е изсъхнала кожичката на милото, почва да става на малки люспички и да се бели. Имаше някакъв крем срещу студ и вятър, ама пусто, като не помня...

# 40
  • Мнения: 516
ДеЩо, мислех, че говорим за подкрепа, не за паратизиране.
 Всъщност, като се замисля съпругът ми често ми купува дрехи. Но то е само, защото безупречно разпознава стила ми, а и ходи по- често по магазини. И не приемам това като подкрепа, а като улеснение.  Laughing

# 41
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз мажа киприте с Нивея Софт, добре им действа. А малката и устничките си маже с "детско червило" - гланц за устни против изсушаване.

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Саня, сещам се за такова кремче но за съжаление никога не съм му поглеждала името...

# 43
  • Мнения: X
ДеЩо, права е Оливия. Това са гевезелъци.Не харесвам такива глезли/ьовци.Бррр.

Саня, според мен Бюбхен.Те имат такова кремче.

Джулии, честита радост!Да е жива и здрава Теди!Много сбъднати мечти й пожелавам.

Ех ,тия новаци навсякъде се бутат, бе! Mr. Green

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Да и аз разполагам с Нивеа Софт и сега го наклепах. И на устните му по принцип слагам едно балсамче. Баща му вика, че съм щяла да го изпеде... как беше думата...няма значение. Цупи се като види, че го мажа "като женка". Ама като знам колко е гадно да ти се цепи кожата от студа...

Общи условия

Активация на акаунт