Отговори
# 30
  • Мнения: 42
за тези преносимите кошари - красиви са,много мами ги ползват,но на мен бе ми изглеждат много стабилни.имам в предвид,когато бебетата започнат да се набират и да искат да стават

# 31
  • Мнения: 56
Здравейте,
браво за теми4ката  bouquet
Аз да се от4ета...бяхме на доктор тези дни....смениха ми термина от 9 за 2 април.Бебо е 920 грама.
Моми4ета да ви питам някоя от вас да има захар?Този втория вид диабет дето се появявя по време на бременност?

# 32
  • Мнения: 319
Здравейте,
браво за теми4ката  bouquet
Аз да се от4ета...бяхме на доктор тези дни....смениха ми термина от 9 за 2 април.Бебо е 920 грама.
Моми4ета да ви питам някоя от вас да има захар?Този втория вид диабет дето се появявя по време на бременност?

След нова година аз мисля да ходя да се изследвам именно за такъв гестационен диабет Peace
Тук при нас във Варна в момента било безплатно и става бързо.......

# 33
  • Мнения: 82
за тези преносимите кошари - красиви са,много мами ги ползват,но на мен бе ми изглеждат много стабилни.имам в предвид,когато бебетата започнат да се набират и да искат да стават
Леглата са такива каквито  sisee е показала-има ги в най-разнообразни варианти и на различни фирми-има и на 2 нива горно-когато бебчето е по-малко после се маха.мим4о-детенцето на моята приятелка е на 2г. и 4 мес. и тя е супер доволна от сгъв.легло-казва че ако сега и се налага за първи път да купува легълце би купила само такова и би избегнала масивното-което почти не е ползвала.

# 34
  • Мнения: 1 080
Леле, че те тия кошарки много готини, поне на мен много ми харесаха.
Абе направо си харесах аз тая - синята - много е красива.
Ама до каква възраст може детето да спи в това и каква им е цената ориентировъчно?

# 35
  • Мнения: 319
Стефинка надникни тук http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&category=172&type=1  и ще видиш тази на Чиполино която си хареса,но няма цена.........ориентировъчно да ти кажа,че вървят по 200-250 лв.Колкото такива кошарки съм гледала пише ,че са за възраст от 0 до 36 месеца Peace

Ние сме се спрели на това

Последна редакция: сб, 29 дек 2007, 21:29 от sisee

# 36
  • Мнения: 82
stefinka можеш да надникнеш и тук има и цениhttp://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/53-ориентировъчни

# 37
  • Мнения: 1 080
pisanka-sladuranka, мерси - видях, колко струва - 150 лв. - направо супер
много ми харесва
sisee, тези които сте си харесали са много готини, и аз се бях навила, ама гледам не6то по - компактно, че нямаме много място, пък и сгъваемите са по - мобилни.
незнам има още време да се мисли за тея неща
  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте Simple Smile

Ние в офиса подарихме на един колега такава сгъваема кошарка, защото през лятото стана татко и я взехме от Аико за 120 лв. мисля.... или 120 или 130. Беше синичка на две нива с повивалник и три играчки дето висят отгоре. Много беше сладурска Simple SmileТака че има и по евтини от 250 лв.

Аз лично не ги харесвам, но това си е въпрос на вкус, попринцип бих си взела такава кошарка, но за игра на бебо докато аз си върша нещо в някоя друга стая, пък и за път някъде си е идеална Simple Smile

Хубав ден Simple Smile Сиси темичката е станал супер Simple Smile

# 39
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Здравейте.
Хайде качих си коремчето .
Кошарките и на мен ми се струват малко нестабилни , за сега сме се спрели на креватче , но ще видим.
Много ме стреснахте с мерките на бебетата , моето явно си върви малко.

# 40
  • Мнения: 410
ето ме и мен.сиска леглото на което си се спряла е супер.моята приятелка има същото и е много доволна,а и има механизъм да се люлее коша.ние също ще вземаме такова,но нашето е по голямо.а тия згъваемите и на мен ми се виждат нестабилни.

# 41
  • Мнения: 319
Добро утро от мен!!!
Май съм самичка в темата........ smile3506 Къде са всички?????????
Надигнала съм се рано-рано понеже с мъжа ми ще ходим да пазарим за утре.......Не спах много добре тази нощ,но не се оплаквам пак е по-добре от онези безсънни нощи.......до сутринта smile3507

Нямам търпение да дойде януари и да се залавяме с покупките за бебето-леглото,количката,стаята трябва да оправим!!!Потривам ръце от сега smile3508

До по-късно момичета..........хайде бъдете по-активни,че да я свършваме тази тема smile3534

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 11:11 от sisee

# 42
  • Мнения: 19
здравейте и от мен.

Поздравления на sisee  за новата темичка , справи  се страхотно.

Сгъваемите кошари са досат удобни. Например ако искате да оставите бебето у бабите за една вечер носиш им кошарката и  бебето. За път е много удобно.
Бяхме на море тази  година с едни приятели детенцето им е на 2 годинки и  малко  и си  спеше в тази  кошара. Да изглеждат  паянтави, но са много удобни.
Има ги и  на цени дори и  под 100 лв с по- малко  екстри.

лек ден на всички

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Нашата кошарка е подобна на тази, на която се е спряла sisee. Разликата е, че отстрани вместо шкаф има три чекмеджета. Много сме доволни, Ники вече 6 години спи в нея, не е мръднала - е, разбира се, сега сме махнали предната решетка (мястото за спане е 130*70). Голямо удобство са чекмеджетата, толкова багаж се събира там, освен това има място за повиване на бебето, а по-късно там се нареждат играчки.

Сега, живот и здраве, ще ползваме същата кошарка за бебето.

За мен е важно една кошарка за спане да има следните неща:
-да е стабилна, за да не се обръща лесно - т.е. мисля си , че преносимите кошарки не стават, когато бебетпо започне да се катери по тях.
-да има различни нива на матрака. Особено в първите месеци е много удобно, не се налага да се навеждаш много.
-да има висока решетка - с дъщеря ми ползвахме стандартна кошарка. Решетките й бяха много ниски и няколко пъти детето просто си падаше през тях.
-да има чекмеджета - това не е задължително ако има отделно гардеробче, но пък си е екстра

# 44
  • Мнения: 269
Стефинка надникни тук http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&category=172&type=1  и ще видиш тази на Чиполино която си хареса,но няма цена.........ориентировъчно да ти кажа,че вървят по 200-250 лв.Колкото такива кошарки съм гледала пише ,че са за възраст от 0 до 36 месеца Peace

Ние сме се спрели на това


sisee ,и аз съм се спряла точно на същото легло на Дибо.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт