Зимни хали вънка веят, а АПРИЛки хубавеят!!!

  • 11 835
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте и от мен!
Ние ще си ползваме ваничката от баткото, но скоро тръгвам и аз на пазар......

# 31
Тиквичка темичката е страхотна, няма за какво да те биеме Simple Smile

А и да ви питам и за шишенца избрали ли сте нещо, аз мисля да си купя комплекта на AVENT.

Може ли някоя мама дето има опит да препоръча списък с необходимите неща, защото аз наистина незнам какво точно трябва да купя и да подготва и каво наистина ще ми трябва, защото не искам да пукувам нещо дето така ще стоябез да се ползва Simple Smile

Да Доли, това е добра идея...И аз нямам никаква представа какво ще трябва да купувам и това малко ме плаши, защото може да пропусна нещо важно  bouquet

# 32
  • Мнения: 200
rosi.grigorova добре дошла при нас  Hug

# 33
  • Мнения: 410
ето ме и мене.радвам се за покупките ама ние ще изчакаме-татето не дава сега.мен ми е все тая как ще раждам-както каже лекара,само ще питам за престоя в болницата,че тия 24часа пакети ми се виждат нереални.ще питам колко ще струва поне за 3 дни престой.а моята бебка само рита и много ме боли ама ще трая.и да ви кажа от 2 дни ме боли корема долу-незнам разпъва ли се кво става ама сега пак лягам.в сряда ще питам на прегледа.бяхте писали,че бебето сега се обръща-не е ли рано newsm78.лек ден мами.

# 34
  • Мнения: 1 080
аз от две седмици съм с такива болки ниско долу и когато питах док, каза че било разпъване на матката - нормално било

# 35
  • Мнения: 82
Можмичета браво-страхотни покупки!Аз няма да бързам има цели три месеца-верно че е мерак.
rosi.grigorova welcome и от мен!Ей не се шашкайте и да забравите нещо като има парички бързо се купува! Simple Smile
ася20 и мен си ме наболява и док казва че никоя болка не е нормална.Лежи повечко.
Колкото до количките е гледам-гледам и се омотавам от гледане и аз като Aquariel ще решавам на място.
Иначе мамите с опит ще са ни от полза личи си!А и около мен приятелки майки колкото ти душа сака!
Днес за първи път излезнах от нас и бая се поразходих но с големи мъки всяка крачка ми струва доста болка под кръста-май било ишиас или нещо такова?!ще се ходи на док видяло се е.

# 36
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте пак Simple Smile

Е да наистина най-важното е бебо да е добре пък ще ми се наложи да преживея стриите... Sad какво да правя нямам избор, но пък не се стърпях и купих нещичко за бебо Simple Smile Сложих снимки в албума и една на пупата Simple Smile Е не е толкова хубава ама с тоя чорапогащник, хич не съобразих да го махна, ама нали все ми е студено Simple Smile

Хайде хубаво ден Simple Smile

# 37
  • Мнения: 97
Tikvichka, и аз имам гащеризончето с жиравчето, много е сладко.  Grinning

Сори за офф-а  Blush

# 38
  • Мнения: 200
Ние  пък ходихме до Спридер-а с мъжо и му взехме чуден панталон за 26лв, има хубави нещица Simple Smile За бебо имаше 2бр зимни бодита за  14лв, ама бяха синички а ние нали сме мома търсим розово, жълто  Peace не че синичкото няма да върши работа ама искам първата покупка да ми е в розово  Laughing
Да ви се оплача  Sad нестига че не си чувствам пръстите на ръката, ами и днес видях че са ми посинели кокалчетата ама много  Confused и то само на тая ръка която е с изтрупналите пръсти. Направо незнам много е гадно. Ще кажа на док, имам час на 9.01 абе всякакви екстри ни поднася бременноста.
И мене ме боли долу ама повече срамната кост, сигурно се разтягат някакви неща там  Wink
Много са ви хубави покупките  Hug

# 39
  • Мнения: 371
Много са ви хубави покупките Peace
А за стриите много се притеснявам, хич не ми се иска да ми се появят no no no

# 40
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Здравейте   bouquet
Аз не можах да издържа днес и си купих едно гащеризон4е ама много сладко. Сложих му снимката Wink
Много слади4ки неща сте накупили , явно днес на вси4ки ни е ден за пазаруване.
Стрии все още нямам  Praynig , ама и да ми излязат здраве да е.

# 41
  • Мнения: 517
Привет от една мама от майския форум  Peace Виждам тук са се събрали повече бъдести близнашки мами, в майския форум писа само аз по въпроса. Както и да е, в бъдесте със сигурност сте се обръстам към някои от вас За съвет... Simple Smile Приятна и уютна Зимна вечер   bouquet

# 42
  • В събота
  • Мнения: 201
doly_dog, това с патето е същото като моето  Grinning

Awake, ами да живее Laredoute.com  Laughing Онова сивото комплектче с шапката също е от там.

# 43
  • Русе
  • Мнения: 154
Момичета да ви се похваля:Нашия тати много ми хареса покупките,само дето още е малко притеснен,че не било добра поличба да се купуват от рано дрешките.Обаче така се зарадва на тези дето съм купила  Mr. Green .
Лека вечер на всички за сега   bouquet .Утре пак  Joy

# 44
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
За анатомичните ванички - ние си взехме такава преди беба да се роди и я ползвахме само един път, удобне е когато сложиш бебо по гръбче, но като го обърнеш по коремче и тия неща по средата мнооого пречат. Аз съм много по-доволна от обикновената ваничка.

Относно помпите за кърма - НИКОГА ама НИКОГА  не ползвайте дадена ви от познати. Не се знае как е поддържана /каквото и да ви казват/ и при всички случаи е пълна с бактерии. В никакъв случай не ви го препоръчвам този вариант. А и тези тип "спринцовка" са достатъчно удобни и евтини /ако в това е проблема/. Въпреки, че моята си я пазя от предния път, пак ще си купя нова.

За подготвителните контракции - предния път нямах такива изобщо, за разлика от сега. Сега имам всякакви - и подготвителни и болезнени, така, че изобщо не се притеснявайте, радвайте се на безпроблемната бременност.

За болките ниско долу в корема - никога не са безобидни, по-добре звъннете на лекаря си в такъв случай, а не чакайте да се стигне до болница /това е от собствен опит/.

Надявам се да съм била полезна  Hug. И си признавам без бой, че сега ме е два пъти повече шубе от преди  Blush  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт