АПРИЛ не е далече, чакаме го с трепет вече!

  • 11 038
  • 323
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Русенки, имам една питанка към вас newsm78 Някой знае ли дали ЕСКУЛАП има официална страница или сайт? Иска ми се да събера информация от официално място, а не само от слухове, но нещо не ми се разхожда до там. В моя случай секциото няма ка да ми избяга и е повече от ясно, че ще се плаща, но въпроса е къде? И още нещо-на кой док. в АГ - то му се носи слава на добър за секцио?
Благодаря предварително!
Слънчев и успешен ден, момичета! wavey

# 31
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Добре, от тези сайтове на каква цена излизат дрешките горе-долу?  newsm78
С някой намаления излизат по-евтини от тук . Пък са и много сладки. Hug
Аз си поръчах едно дебеличко боди + 2 броя гащеризончета от пух за 27 лева. #Crazy

# 32
  • Мнения: 1 080
Добре, от тези сайтове на каква цена излизат дрешките горе-долу?  newsm78
Ами има някой, които са доста по-евтини отколкото тук по магазините, а пък за качеството да не говорим:
ето тук комплект бодита
ето и още

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мдам, да не говорим как зарибяват с имейли Crazy Преди успявах да се въздържам, но сега с бебешките неща не успявам Rolling Eyes И има оферти с подаръци. Последно един комплект от 18 евро ми го намали на 3 Shocked Абе, за един месец към 350лв. са ми отишли там ooooh!

# 34
  • Мнения: 354
Стефинка, мнооооого хубави неща! Искам и аз!  Crazy Ти кога ще пускаш поръчка, мога лиу да се присъединя към теб, че не знам изобщо как става, има ли лимити и т.н. А колко излиза доставката???

# 35
  • Мнения: 100
stefinka,според мен е добре комплекта и дрешките ,които ще избереш за изписването и първите дни в къщи да са с по-малки размери(№50 си е най-ОК Peace като за начало),за да са му "по мярка" на бебчето,пък  за по-нататък вече си купувай следващите размери.
arodoet,че то си е направо далаверско да купиш цели 3 дрешки само за 27лв!!Ще взема и аз да погледна в този сайт най-накрая...А как стои въпросът с доставката и плащането?
Поздрави на всички  bouquetи много добро настроение през този хубав слънчев ден ви желая!!!

# 36
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
baraborka за пръв път поръчвам , но вече поръчката е пусната . Доставката е за около месец май , като гледам от предните им поръчки , а плащането е предварително. Влез в На пазар в темата Киндербут 4 .  Peace

# 37
  • Мнения: 199
Русенки, имам една питанка към вас newsm78 Някой знае ли дали ЕСКУЛАП има официална страница или сайт? Иска ми се да събера информация от официално място, а не само от слухове, но нещо не ми се разхожда до там. В моя случай секциото няма ка да ми избяга и е повече от ясно, че ще се плаща, но въпроса е къде? И още нещо-на кой док. в АГ - то му се носи слава на добър за секцио?
Благодаря предварително!
Слънчев и успешен ден, момичета! wavey

Привет Ели! Аз мисля, че Ескулап няма официален сайт! Преди време бях търсила и не намерих! Ако искаш инфо от първа ръка, говори със Шишкова! Аз обаче за себеси си правя извода, особено като прочетох вчера че ЗК поема около 400лв от раждането, че явно там цената му е към 1200лв! Ти плащаш 800лв и ЗК още 400лв...Така си мисля! В АГ-то секциото плаща ли се? Аз незнам! Но моя позната, която можеше да си позволи без проблем да роди в Ескулап, беше със секцио, предпочете АГ-то. Оперира я Симеонов, с уговорка. Дано донякъде съм ти била полезна, друго незнам! Hug

# 38
  • варна
  • Мнения: 147
А Варненки накъде са се ориентирали да раждат?Моята докторка не изражда.Преди родих в Окръжна и бях доволна,май пак ще съм там. Ще трябва май и на място да ида,защото ми казаха,че старите акушерки напускали масово и са почти само новаци Sad

# 39
  • Мнения: 1 080
Стефинка, мнооооого хубави неща! Искам и аз!  Crazy Ти кога ще пускаш поръчка, мога лиу да се присъединя към теб, че не знам изобщо как става, има ли лимити и т.н. А колко излиза доставката???
Ами и аз не съм ориентирана много още, защото сега ще поръчвам за първи път
Доставката ми е 6 евро и поръчката обикновено идва до 2 седмици
Има и някакви кодове за намаление и разни други далавери, дето като разуча по-подробно ще докладвам
Можеш ако искаш да се присъединиш няма проблем

# 40
  • Мнения: 354
Супер, супер! Ами то като излиза по-евтино, какво ще го мислим изобщо? Ама този пуст френски... тъмна индия. Като разучиш, кажи и аз ще ти кажа какво съм си харесала. Поне имаме още малко време за действие преди малките бебоци да щурмуват!

# 41
  • Мнения: 1 080
Еи сега набарах код за безплатна доставка, ама и аз бъкел френски незнам, ама съм упорита и с речника под ръка...
Щом е за далаверата

# 42
  • Мнения: 200
Добро утро и от мен. Wink
За токсото, за София правят я в МД"Лора" -30лв, нищо че си осигурен. Така и не съм си правила. Правихме при ветеринарите за нашата котка-няма. Ама не е гаранция че не може да се заразиш от друга котка или тя да се зарази, но това става само ако ядеш с мръсни ръце и не миеш плодовете и зеленчуците. При спазване на добра хигиена, малък  е шанса да се разболееш. Още повече аз живея с тая котка 5 години. А преди това в стз 4 години с една друга. Peace
За дрешките сега ще разгледам че много ме заинтригувахте с тия цени  Heart Eyes

# 43
  • Добрич
  • Мнения: 52




Здравейте мами!Изследването за токсоплазмоза е добре да се направи до 5 месец,защото ако има активна инфекция тя става опасна задетето в края на бременността.Изследването се поема от ЗК,като направление се издава от гинеколога-изследват се антитела-G и M.При проблем се пият антибиотици(макролиди),които по никакъв начин Не вредят на бебо,този прием продължава до раждането.Дано съм била изчерпателна по въпроса токсоплазмоза Grinning


Дороти радвам се да те видя отново Grinning







# 44
  • Мнения: 200
naana  мисля че не се поема от ЗК, питала съм лекаря ми и отделно в медицинският център, където си правя всички изследвания, които минават през ЗК.Всички казват че си го плащам аз и това изследване не влиза към пакета които е от ЗК.
В тоя сайт има комплект за изписване които е 30лв  #Crazy, тука са по 70-80 и са някви турски отгоре на всичко.

Общи условия

Активация на акаунт