КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 6

  • 22 875
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Момичета какво става с вас?
Повечето май са болни?
Пожелавам на всички бързо оздравяване!  bouquet
Шпунц зави ми се свят от чукане, голям майтап.

# 61
  • Мнения: 247
Виждаш ме, ама днес нещо ми е лошо, та не ми се пише. Като ми поразмине, тогава  ooooh!
Ще се опитам да те развеселя. Без да искам нахълтах в мъжката тоалетна на едно заведение и изпаднах в леееееко конфузно положение, ама и на заварения вътре не му беше никак удобно. Моя близка пък била във фешън ресторант в Париж. На вратите на тоалетните имало знаците за мъжка и женска полова клетка, които знаем от уроците по биология. Но тя не можела да си спомни коя каква е и чакала до напикаване някой да излезе или влезе. Накрая влязла ... в мъжката, естествено. А пък друга позната разказваше как тъкмо почистила клетката на птичката и тя, мамка й, взела, че се изпикала веднага след това.

# 62
  • Мнения: 5 001
Колко време трае тоя БАН ???

# 63
  • Мнения: 4
Колко време трае тоя БАН ???
Ако на Бабче са направили БАН, и ние ще му направи fight

# 64
  • София
  • Мнения: 5 074
Зависи от наказанието, но мисля 3 дни.
А ми е лошо..... то сега се почва, нали ви казах  newsm78

# 65
  • Мнения: 247
Имах поредица от трудни дни, а и днешният започна и върви не много успешно и се бях скиснала допреди малко. Но реших да прекратя с лошото настроение, че ми додея. В други постове съм писала, че работата ми е свързана с непрекъснато общуване с англичани и съм се нагледала и наслушала на всевъзможни дивотии. Обаче тази работа си има и предимства - можеш понякога да се гъбаркаш с тях и да се забавляваш за тяхна сметка като те ядосат  Twisted Evil Снощи бях лоша  Embarassed с едно момиченце, невинно англичанче,на около 10-12 г., което ми направи съвсем искрен комплимент, че и предния ден и сега съм с хубави ботуши.  Embarassed И какво направих аз - съвсем сериозно й обясних, че в България всички баби са длъжни да ходят с модерни ботуши, иначе им е забранено да излизат по улиците. Детето взе да мига на парцали, а аз се усетих какви съм ги надрънкала, вместо да благодаря с усмивка на детето, и ми идеше да се  #2gunfire И всичко това, защото майката ме беше подразнила и не можах да скрия скорпиона в мен  Embarassed

# 66
  • Мнения: 5 001
Зависи от наказанието, но мисля 3 дни.
А ми е лошо..... то сега се почва, нали ви казах  newsm78
Уффф,нали е за добро......Дръж се!

# 67
  • Мнения: 814
Хулиганче, стискай зъби, миличка, ще мине и пак ще си нашата сладурка Hug!

# 68
  • Мнения: 247
Зависи от наказанието, но мисля 3 дни.
А ми е лошо..... то сега се почва, нали ви казах  newsm78
Подскажи ни как можем да ти помогнем  Hug

# 69
  • Мнения: 4
Хулитанче ти знаеш че е за добро.
Мисли си за нас и ще е по леко.
Ти си нашето мъжко момиче newsm10 newsm51

# 70
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
Банско, като каза тоалетна, та вчера една колежка на моите години разправя, че отишла в голямото междучасие в тоалетна, свършила каквото свършила,вдигнала си гащите и излязла.В коридора усетила нещо в ръката си и какво да види: приготвената тоалетна хартия! Та се питахме с нея - сега сме по на 51 и забравяме да се обършем, докато стигнем до пенсия /60-63/ дали няма да забравяме да си вдигаме и гащите.....Ако някой е на тази възраст да не вземе да се обиди - това е само по повод късното пенсиониране на учителите. smile3534

# 71
  • Мнения: 247
Съвсем искрено - съчувствам на учителите, но не винаги съм на тяхна страна. Иначе разсеяността не е запазена територия само за тях. Аз съм се извинявала на микровълновата фурна, защото като я отворих, видях, че вътре има нещо.

# 72
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
Хулиганче, КУРАЖ!
 А аз за малко ще ви напусна, че съм обещала на моя да му направя зелеви сърмички. Той е една седмица отпуска и само ме хайка като седна тука. И се чуди :"Какво толкова все четеш и пишеш!" Започнах да завиждам вече на тези с пътуващите мъже: как не се измете някъде поне за малко! Ида идаааа!  chef

# 73
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз пък вчера се утрепах да си търся телефона, рових навсякъде не и не newsm78
И свърши разговора - аз си говоря ли говоря  smile3532

# 74
  • Мнения: 7 473
                     Бабче Хулиганче, дръж се . Това специално за теб
                     Виждам ,че са се вихрили среднощни спорове.Аз отдавна съм се отказала да отварям отворени врати.Ясно е ,че няма значение дали си баба или на 20 г щом се опиташ да изкажеш мнение различно от тълпата и си ............ баннат или оплют.Обвиняват ни , че сме живяли в незнам какво си време ,ама сме се научили да мислим,а не като стадо патки да грачим. Sick Гадно и противно е да четеш неграмотно написани /за правописа - без коментар/ темички толкова дребнички,че телескоп трудно ги хваща.
                     Поздрави за Бабчето и дано скоро е сред нас.
                     Всички болни да оздравяват и повече никакви болести,кръвно и други неприятности , нали си обещахме темата да е весела и пъстра.Внученцата хич и да не помислят да кашлюкат , а с бабите на разходка.Пък като стане топло ....... хайде всички с тях из паркове и градини, и на плуване. Ей,на такива места да ги водим  Peace
                     Стига ни съчувствахте,бре моми  Mr. Green Добре сме си.Еле пък я - никога няма да порстна щот съм при бебоците-цяла сутрин нослета,крачета ,танци-манци,математики ,рисуване и какво ли не още.А в момента прилагам опит върху Неда - изкарах репертоара на всички дошли ми на ум певци,певици  и популярни детски песни.Ама я уморих накрая и заспа. Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт