СЕПТЕМВРИйски мамета щастливи чакат бебешори умни и красиви!

  • 12 660
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11 334
Снощи сте били малко по-кротки.
Аз вечер не мога да пиша, защото все с нещо извън къщи съм ангажирана. Я на тренировка, я на репетиция на хора...
Имам питанка към Шийла - колко професионални ти са заниманията с фотография? Имаш ли публикувани снимки, имаш ли сайт? Може да ми отговориш и на лични.

# 256
  • Мнения: 1 666
Аааа, това покриване на зъбите и аз съм го чувала... по-скоро гледала в Часът на мама. Там една детска стоматоложка обясняваше за него. Разговорно му викали "лакиране на зъбите", защото представлявало нещо подобно на лакирането. Имало определен срок на годност/действие и защитавало от кариес. Правело се на деца склонни към кариеси, защото на все повече деца се налагало пломбиране дори на млечни зъби!

# 257
  • София
  • Мнения: 372
newsm51 здравейте и от мен! докато ви изчета и се обърквам  ooooh! вече не е актуално това което си намислям  Crossing Arms аз от около седмица преместих часа за ставане до WC от 2.00-3.00 на 6.00, което по- не ми харесва  Rolling Eyes заспивам след 1.00, а като стана сутринта - няма заспиване после  Close добре че поне спрях да ходя на работа  Laughing
хубав ден и много усмивки, пък може и слънчицето да се покаже  Laughing

# 258
  • София
  • Мнения: 413
Какво става банда?
Аз пак едвам си държа очите отворени пред компа..сутиена ме стяга и убива и вобщееее smile3516 smile3507

# 259
  • Мнения: 3 926
Ехооо, нашият нет се оказа портативен и мога да ви наблюдавам Mr. Green
Вчера вилнях по списъка, ама нещо се прецака, та довечера ще го оправям пак Grinning
 Hug Hug Hug
Дидка, време е да смениш сутиена Naughty

# 260
  • Мнения: 2 123
Приветки септемврийки!
Гледам пак нощния блок е дебатирал по обичайните рубрики - хапване, елементи от раждането и разлики БГ-чужбината.
За храната - благородно ви завиждам, че разните му аромати и мисли ви вдъхновяват - мен напротив - всяка мисъл ме отблъсква. Без нектарни де...
За водите -контракциите ми започнаха в 4-5 сутринта, към 6 отидох в болницата - обичайните процедури, настанихаме във ВИП родилна /т.е. няма предродилна зала и си сама с близките, които искаш/, сложиха епидурал, окситоцин. На 6 см - ми спукаха водите и усетих на талази, на талази топла течност между краката - изтичаше сигурно 20тина минути. Та и аз не знам какво е спонтанния теч, но д азнаете, че не е стресиращо и не боли.
Съншайн, поздравления за чудесните резултати. хайде искам същите и от останалите!
Елс, за заглавията - което на теб ти харесва повече  Hug
Шейла - все се каня да те питам - как успяваш сама да си  гледаш двете красавици и да си толкова активна и полезна - спорт, бизнес, домакинство. Заедно с теб ли ги водиш?
В този ред н амисли аз имам 4 перални да гладя  ooooh!

# 261
  • София
  • Мнения: 413
Да бе Асе знам   , ама все нямам време. А сега ти като си ми паднала, казвай акъв да си купя!!! Като потниче до под бюста или пак като сутиен но без метални банели, или какво? Дай съвет моля тееее! Пък ако сложиш и някоя снимчица....  май много нахална станах

# 262
  • Мнения: 1 666
Асе, и аз вилнях по списъка (нали тебе те няма, та се притових да пускам новата тема), ще ти го пусна на лс на видиш!

Дидка, ами що не легнеш да поспиш, бре, моме?! На мен таки добре ми идва на обед да приспавам детето - откарвам половин час с него, толкова ми стига и после си хващам домакинството.

irinii, и аз съм така с храната Sick, затова прескачам всички постове, в които се пише за храни! И открих, че само по това време на деня мога да понеса да готвя.

# 263
  • Мнения: 343
Асе, не забравяй да ме впишеш с термин 17 септември, моля  bouquet

Дидка, аз съм с огормни гърди, та не мога да ти дам съвет Sad Моите са все с банели, ама не било хубаво. И като кърмех все ми се запушваха каналите, от банелите ли е било newsm78

# 264
  • София
  • Мнения: 413
els с най голямо удоволствие...но съм на работа мила. В офиса няма как да полегна... Tired

 Григчо ще чакаме Асето да ни каже!

# 265
  • Мнения: 8 268
Хайде да се запиша и аз.

# 266
  • Мнения: 3 926
Григчо, има много общо Grinning Ще те пиша, ма като оправям списака довечера и като пускам нова тема за утре Hug
Дидка http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTIwNjAxNzczMw==&ac … oduct&pid=216 това е с банели, но може да се използва
Този тип също http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTIwNjAxNzczMw==&ac … duct&pid=8746
Това също става http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTIwNjAxNzczMw==&ac … duct&pid=1681
Нищо, че са с бнели, ако не са стегнати стават Peace И задължително потничета от тези като бюстие, които са Grinning

# 267
  • София
  • Мнения: 413
Асе златна си миличка! 0Т СЪРЦЕ ТИ БЛАГОДАРЯ!!! smile3525 Тази събота съм я нарочила за пазарна! newsm71 така че ще се хваля !

# 268
  • Мнения: 2 123
дидка, аз не съм асето, но си позволявам да те посъветвам за сутиена. Купи си на Триумф - има специални сутиени за бременни /не за кърмачки - за кърмачки са или с предно закопчаване, или с падаща чашка/. Те са от памук, без банел и се водят, че - растат с гърдите. Аз преднат абременност си я изкарах с 2 такива сутиена - до края + периода на кърменето първите месеци, когато гърдите са все още напомпани. Материята е мекичка, дишаща и мнооооого еластична. Взех им душата, а освен, че черния леко избледня - друга амортизация няма.

# 269
  • София
  • Мнения: 413
irinii     Hug в духа на Муц ще кажа "щъ обичъм цял живот!" Утре непременно ще отида до Пиротска че там се сещам за един магазин в който има доста белжо на Триумф! Какво щях да правя без вас, че аз дори не знаех че има специално за бременни( за кърмачки знам). Благодаря ти още вднъж irinii
 

Общи условия

Активация на акаунт