СЕПТЕМВРИйски мамета щастливи чакат бебешори умни и красиви!

  • 12 631
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 226
Дидка, дано никога не потрябват, но ако се наложи по-добре да съм го направила.Толкова време чакам това бебе.Иначе и моята лекарка, каза, че по принцип е машина за пари, но то, кое не е?
Уандич добър вечер.Четох доста за тези пусти клетки.Грешка нямало как да стане.Прочети във чичко Гугъл.Как ми е снахата. newsm78Аз още не знам дали ще е мъж моито, но мъж ми каза , че такъв го е правил. Joy Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринии, скъпа, аз съм 99% сигурна, че и без това така обявената поредност от бременности от всяка една от нас така или иначе включват само броя на родените дечица, не на евентуално прекъснати по каквито и да е причини бременности. Ама и аз се изказах - ама се надявам, че ме разбрахте Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 7 673
Уанда, Стела, миличкииии, гуш  Hug

# 48
  • Мнения: 400
Стелка,съкровище-добре ми е момата LaughingНе ми създава грижи и вече я усещам,почти съм сигурна в това PartyЩе те видим теб какво ще го измътиш LaughingТи мъж ли искаш?
Иринка,как си поспаланке?не те засичам нещо тези дни/нощи/,пък на къде без теб във вечерният блок?  love001
Е,разбира се и младото поколение е добре дошло на нощната седянка Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 413
Уанда, Стела, миличкииии, гуш  Hug
А за мене "гуш"?  

# 50
  • София
  • Мнения: 7 673
Уанда, Стела, миличкииии, гуш  Hug
А за мене "гуш"?  
Милото МАЛКО сладко Диденце - сори, мислих, че вече спинкаш smile3524. Нали по това време будуваме само afwitch smile3521
Гуууш  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 413
ми моя мъж е на футбол и аз  smile3535 ...какво да правя тук при вас  afwitch afwitch
хи хи хи станахме банда  afwitch afwitch afwitch smile3535

# 52
  • Мнения: 400
Дидка,как бе слънце?Не ме ли прочете-че и младите са добре дошли в нощният блок? HugТова за теб се отнасяше,че си на линия Wink
Ама,на-вечер се събираме само бабите  newsm62

# 53
  • София
  • Мнения: 7 673
Ама,на-вечер се събираме само бабите  newsm62
Пфууу, че приказки!  smile3516
Веднага да се засрамиш smile3534. Ние - най-убавите, най-умните, най-скромните - баби?!?! ooooh! Joy Joy Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 1 184
Добра вечер, моми от неколко поколения! Аз от по отдавнашното се включвам по късни доби! Нищо ново при мен, освен че взетия ми влагалищен секрет е чист...Утре ще си взема и кръвните от МД, стискайте палци!
Асето в Часът на мама /за късмет този петък имах възможност да се прибера по-рано/ беше страхотно чаровна и телемагнетична, направо харизматична.
Умра за сладолед, ама все вечер се сещам.
 

# 55
  • Мнения: 1 226
Здрасти баби Heart Eyes Уандич, аз искам живо и здраво бебе, и изобщо нямам претенции за пола.Виж мъж ми, той казва,че ще е момче.Не сам убедена, ама ...айде.
Иринка Hug Знаеш ли, че в събота бях на преглед и познай - секса по принцип не бил забранен, ама за мен не бил желателен.Представяш ли си. smile3511Омръзна ми от алтернативи. Joy Joy
Дидка добре дошла при нощните птици.Нали сме дърти и понякога не можем да спим.

# 56
  • Мнения: 400
Иринка-добре де:) Ще сме девойки JoyПък,че сме най-убави,най-умни,най-зашеметяващи-е ясно hahaha,ама да не комплексираме момиченцата Joy
Бора и ти къде забегна?Чудесно,че всичко е о.к с микробиологията Peace
Аз пък хич не обичам сладолед CrazyНещо се поувлякох по зелена салата,спанак а май не е много хубаво,че не им е сезон,ама пусто като ми се ядат само такива глупости....че се и тъпча-ей-на сега се наядох и ми е тежко Sick

# 57
  • Мнения: 2 123
ми моя мъж е на футбол и аз  smile3535 ...какво да правя тук при вас  afwitch afwitch
хи хи хи станахме банда  afwitch afwitch afwitch smile3535
и моят мъж е на футбол! Ритат всек ипонеделник!
Та и аз в бандата... ако няма гуш за мен - ок  Rolling Eyes

та пак за клетките - Стели, абсолютно в правилна посока разсъждаваш. Аз самата имах редица колебания преди да реша окончателно, но след като родих съкровището си  - сам опри мисълта да му с еслучи нещо и да има и 1% вероятнос клетките д апомогнат, а аз да не съм се възползвала...  ooooh! Когато имаш дете наистина си готов на всичко и стига да имаш материалната възможност е хубаво за спокойствие да вземете.
 най-странно от всичко ми беше мъглявината, че се съхраняват в чужбина. За парите, които дадохме получихме един сертификат с уникален номер и телефонни номера - ако ни дотрябват недай си боже, има някаква малко бавна според мен процедура по получаването. НО аз преди раждах в Шейново, където стволови клетки се взимаха от частна фирма Шейново2005 /нещо такова/Другото, което ме смути бе, че няма никакъв договор с реална правна стойност. Пишеше вие ни давате парите, ние взимаме клетки и ги транспортираме до Белгия...т.н. - без правно основание за цялат апроцедура - това се оказа е така, защото в БГ още няма специален закон за тази работа  Confused
Всъщност за да не те обърквам ето каква е процедурата:
1. Плащаш някъде около 200лв за екип, извличане и изследване.
2. В рамките на 2 седмици получаваш отговор дали извлечената кръвна маса съдържа достатъчн овисок процент стволови клетки. Ако не съдържа - просто губиш тези пари. А ако резултатие са добри - доплащаш останалата сума, която за различните фирми е различна...
За съхранение в чужбина - мисля че се плащаше около 2000лв, но това включваше и абонамент за съхранение за 20 г!
В Св. Лазар - цената беше около 1500 евро, като всяка година се плащат допълнително по 300 евро за съхранение - доста неизгодно, но аз по принцип съм ужасно негативно настроена към Св. Лазар

Сега ще раждам в Св. София, където се премести моят доктор и още не съм се запознала с условията. Но щом разбера инфо - ще споделя.
надявам се да съм била полезна  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринка Hug Знаеш ли, че в събота бях на преглед и познай - секса по принцип не бил забранен, ама за мен не бил желателен.Представяш ли си. smile3511
Ама че дискриминация!  Sad Е, що така?  ooooh!

# 59
  • Мнения: 400
Наборе,аз пък започнах секса по нормалният начин,не се ограничавам особено SickАма те съжалявам теб-сложи си препаска под брадата да ти придържа долната челюст hahahaче от тези алтернативи #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт